7e torneig de padel solidari #forçamiquel

Infantil ( 12 -13 anys ) main bracket

Octavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K3 -
-
Pablo Ginés Alvarez
Duna Gascón Oliver
RET - ^
-
-
#K3
Claudia Brossa
Marta Martí Borrell
#K4 6/16/19, 9:00 AM
-
Jaume Puigmitjà
Raul Rodriguez Argüello
6-0 | 6-0
6/16/19, 9:00 AM
-
#K4
Guille Lechuga
Nacho Puigmarti
#K7 6/16/19, 9:00 AM
-
Laura Humet
Júlia Rodríguez Griñó
-
6/16/19, 9:00 AM
-
#K7
Federico Fernández
Jaume Morales Piquer
#K8 6/16/19, 9:00 AM
-
Jordi Félez Sangés
Pol Sánchez Martinez
2-6 | 4-6
6/16/19, 9:00 AM
-
#K8
Victor Ferres
Gerard Lleget

Cuartos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K9 6/16/19, 11:00 AM
-
Marta Felez Sanges
Arnau Yuste I Borràs
-
6/16/19, 11:00 AM
-
#K9
Dani Docampo
Marc Docampo
#K10 6/16/19, 11:00 AM
-
Claudia Brossa
Marta Martí Borrell
-
6/16/19, 11:00 AM
-
#K10
Jaume Puigmitjà
Raul Rodriguez Argüello
#K11 6/16/19, 11:00 AM
-
Martina Hurtado
Irene González Navarro
-
6/16/19, 11:00 AM
-
#K11
Aleix Mercader Garcia
Albert Garcia Fernande
#K12 6/16/19, 11:00 AM
-
Federico Fernández
Jaume Morales Piquer
-
6/16/19, 11:00 AM
-
#K12
Victor Ferres
Gerard Lleget

Semifinales

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K13 6/16/19, 1:00 PM
-
Dani Docampo
Marc Docampo
-
6/16/19, 1:00 PM
-
#K13
Ganador #K10
Ganador #K10
#K14 6/16/19, 1:00 PM
-
Aleix Mercader Garcia
Albert Garcia Fernande
-
6/16/19, 1:00 PM
-
#K14
Federico Fernández
Jaume Morales Piquer

Final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K15 6/16/19, 5:00 PM
-
Ganador #K13
Ganador #K13
-
6/16/19, 5:00 PM
-
#K15
Ganador #K14
Ganador #K14

Cuadro de consolación

Cuartos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K17 6/16/19, 12:00 PM
-
en espera perdedor k10
en espera perdedor k10
-
6/16/19, 12:00 PM
-
#K17
Guille Lechuga
Nacho Puigmarti
#K19 6/16/19, 11:00 AM
-
Laura Humet
Júlia Rodríguez Griñó
-
6/16/19, 11:00 AM
-
#K19
Jordi Félez Sangés
Pol Sánchez Martinez

Semifinales

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K20 6/16/19, 1:00 PM
-
Repesca #K9
Repesca #K9
-
6/16/19, 1:00 PM
-
#K20
Ganador #K17
Ganador #K17
#K21 6/16/19, 1:00 PM
-
Martina Hurtado
Irene González Navarro
-
6/16/19, 1:00 PM
-
#K21
Laura Humet
Júlia Rodríguez Griñó

Final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K22 6/16/19, 5:00 PM
-
Ganador #K20
Ganador #K20
-
6/16/19, 5:00 PM
-
#K22
Ganador #K21
Ganador #K21
Sponsors
Obra Social de Hospital Sant Joan de Déu
Artyplan
Xporty
Aneto
Infosa
damm
Veri
comprar camisetas
doublet
gasso
moventia
rana
careli
w2w
la pera
cogelsa
maranges
crisderma
murviedro
finestra
siovann
summapadel
rovellats
sant pancras
zip
busquets
filipinos