7e torneig de padel solidari #forçamiquel

4a Masc main bracket


Treintaidosavos de final (1 match/game)
Thursday, June 13, 2019, 10:00 PM
Thursday, June 13, 2019, 10:00 PM
Thursday, June 13, 2019, 9:00 PM
Thursday, June 13, 2019, 10:00 PM
Thursday, June 13, 2019, 8:00 PM
Thursday, June 13, 2019, 7:00 PM
Thursday, June 13, 2019, 10:00 PM
Thursday, June 13, 2019, 8:00 PM
(#K10)  
Thursday, June 13, 2019, 7:00 PM
(#K11)  
Thursday, June 13, 2019, 9:00 PM
(#K12)  
Thursday, June 13, 2019, 8:00 PM
(#K14)  
Thursday, June 13, 2019, 9:00 PM
(#K15)  
Thursday, June 13, 2019, 7:00 PM
(#K16)  
Thursday, June 13, 2019, 7:00 PM
(#K17)  
Thursday, June 13, 2019, 9:00 PM
(#K20)  
Thursday, June 13, 2019, 8:00 PM
(#K21)  
Saturday, June 15, 2019, 7:00 PM
(#K22)  
Thursday, June 13, 2019, 9:00 PM
(#K23)  
Thursday, June 13, 2019, 9:00 PM
(#K24)  
Saturday, June 15, 2019, 9:00 AM
(#K26)  
Friday, June 14, 2019, 6:00 PM
(#K27)  
Sunday, June 16, 2019, 4:00 PM
(#K28)  
Friday, June 14, 2019, 11:00 PM
(#K29)  
Thursday, June 13, 2019, 7:00 PM
(#K31)  
Friday, June 14, 2019, 7:00 PM
(#K32)  
Dieciseisavos de final (1 match/game)
(#K33)  
Saturday, June 15, 2019, 10:00 AM
(#K34)  
Saturday, June 15, 2019, 10:00 AM
(#K36)  
Saturday, June 15, 2019, 11:00 AM
(#K37)  
Saturday, June 15, 2019, 11:00 AM
(#K38)  
Friday, June 14, 2019, 9:00 PM
(#K39)  
Friday, June 14, 2019, 10:00 PM
(#K40)  
Saturday, June 15, 2019, 7:00 PM
(#K41)  
Saturday, June 15, 2019, 10:00 AM
(#K43)  
Monday, June 17, 2019, 8:00 PM
(#K44)  
Monday, June 17, 2019, 8:00 PM
(#K46)  
Tuesday, June 18, 2019, 8:00 PM
(#K47)  
Monday, June 17, 2019, 8:00 PM
Octavos de final (1 match/game)
Cuartos de final (1 match/game)
(#K57)  
Wednesday, June 19, 2019, 8:00 PM
(#K58)  
Wednesday, June 19, 2019, 9:00 PM
(#K59)  
Thursday, June 20, 2019, 9:00 PM
(#K60)  
Friday, June 21, 2019, 9:00 PM
Semifinales (1 match/game)
(#K61)  
Saturday, June 22, 2019, 10:00 AM
(#K62)  
Saturday, June 22, 2019, 10:00 AM
Final (1 match/game)
(#K63)  
Saturday, June 22, 2019, 6:30 PM

Dieciseisavos de final (1 match/game)
Friday, June 14, 2019, 8:00 PM
Friday, June 14, 2019, 8:00 PM
Sunday, June 16, 2019, 9:00 AM
Sunday, June 16, 2019, 9:00 PM
Friday, June 14, 2019, 10:00 PM
Saturday, June 15, 2019, 6:00 PM
Saturday, June 15, 2019, 9:00 AM
(#K10)  
Saturday, June 15, 2019, 8:00 PM
(#K11)  
Monday, June 17, 2019, 11:00 PM
(#K12)  
Sunday, June 16, 2019, 5:00 PM
(#K14)  
Tuesday, June 18, 2019, 11:00 PM
(#K16)  
Octavos de final (1 match/game)
(#K17)  
Tuesday, June 18, 2019, 11:00 PM
(#K18)  
Tuesday, June 18, 2019, 11:00 PM
(#K20)  
Tuesday, June 18, 2019, 11:00 PM
(#K21)  
Tuesday, June 18, 2019, 11:00 PM
(#K22)  
Thursday, June 20, 2019, 9:00 PM
(#K23)  
Thursday, June 20, 2019, 11:00 PM
Cuartos de final (1 match/game)
Semifinales (1 match/game)
(#K29)  
Saturday, June 22, 2019, 12:00 PM
(#K30)  
Saturday, June 22, 2019, 12:00 PM
Final (1 match/game)
(#K31)  
Saturday, June 22, 2019, 5:00 PM
Sponsors
Obra Social de Hospital Sant Joan de Déu
Artyplan
Xporty
Aneto
Infosa
damm
Veri
comprar camisetas
doublet
gasso
moventia
rana
careli
w2w
la pera
cogelsa
maranges
crisderma
murviedro
finestra
siovann
summapadel
rovellats
sant pancras
zip
busquets
filipinos