7e torneig de padel solidari #forçamiquel

4a Masc main bracket

Treintaidosavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K1 6/13/19, 10:00 PM
-
Ivan Garcia Miranda
Baldiri Olivé Ribé
6-3 | 4-6 | 9-10
6/13/19, 10:00 PM
-
#K1
Marc Danon Hidalgo
Josep Danon Campon
#K2 6/13/19, 10:00 PM
-
Miquel Carreras Simó
Ignasi Miró Roig
1-6 | 2-6
6/13/19, 10:00 PM
-
#K2
Manel Vidal
Jesus Gomez
#K3 6/13/19, 9:00 PM
-
Jordi Tenas Picas
Xavier Martinez Gimenez
7-6 | 1-6 | 10-5
6/13/19, 9:00 PM
-
#K3
Victor Gasso
Jordi Blanch
#K4 6/13/19, 10:00 PM
-
Joan Salabert
Eric Botella
1-6 | 4-6
6/13/19, 10:00 PM
-
#K4
Oriol Parcerisas
Adrian Vergara Diaz
#K5 6/13/19, 8:00 PM
-
Pere Solanellas Parera
Pere Solanellas
6-1 | 6-2
6/13/19, 8:00 PM
-
#K5
Ricard Artigas Puchal
Alex Betorz Ardiaca
#K6 6/13/19, 7:00 PM
-
Lucas Martin
Max Gonzalez
4-6 | 1-6
6/13/19, 7:00 PM
-
#K6
Christian Quintin
Toni Escudero
#K7 6/13/19, 10:00 PM
-
Xavier Bové Aymamí
Higini Alfageme
6-4 | 5-7 | 6-3
6/13/19, 10:00 PM
-
#K7
Ferran Coll
Sergio Bande Fernandez
#K8 6/13/19, 8:00 PM
-
Javier Ema
Joan Roso
0-6 | 0-6
6/13/19, 8:00 PM
-
#K8
Santiago Delacoste
Santiago Dlacoste
#K9 6/13/19, 7:00 PM
-
Roger Gibert Fortuny
Mateu Ros Salas
7-5 | 2-6 | 10-4
6/13/19, 7:00 PM
-
#K9
Enric Catafal Sauqué
Eric Sanchez Ibañez De Zuazo
#K10 6/13/19, 7:00 PM
-
Albert Mas
Enric Verdu
6-0 | 6-1
6/13/19, 7:00 PM
-
#K10
Sergio Moreno Medina
Alex Moreno Medina
#K11 6/13/19, 9:00 PM
-
Alvaro Dominguez González
Jordi Albiac
6-3 | 6-1
6/13/19, 9:00 PM
-
#K11
Victor Granado Berbis
Gabi Clapera
#K12 6/13/19, 8:00 PM
-
Eduard Ayo
Oscar Palencia Esteller
3-6 | 6-4 | 10-8
6/13/19, 8:00 PM
-
#K12
Joan Puig Belman
Javier Fernández Herrera
#K13 6/13/19, 8:00 PM
-
Alvaro De Arteaga Alvarez
Andrés Vela Luengo
3-6 | 6-2 | 10-8
6/13/19, 8:00 PM
-
#K13
Xavier Papiol Casanova
Clemente Abad Fernandez
#K14 6/13/19, 9:00 PM
-
Jordi Dalmau
Oscar Baro Rius
1-6 | 0-6
6/13/19, 9:00 PM
-
#K14
Simon Jimenez
Joaquim
#K15 6/13/19, 7:00 PM
-
Carles Beca Sangenis
Ramon Sol Cote
6-2 | 6-1
6/13/19, 7:00 PM
-
#K15
Sergi Arias Lopez
Alex Herrero Galán
#K16 6/13/19, 7:00 PM
-
Federico Fernandez
Pol Fernandez
0-6 | 3-6
6/13/19, 7:00 PM
-
#K16
Sergi Franch Fusares
Ferran Luarna
#K17 6/13/19, 9:00 PM
-
Aitor Escudero
Roger Turull
6-4 | 7-6
6/13/19, 9:00 PM
-
#K17
José Luis González
Chema Chaques
#K18 6/13/19, 9:00 PM
-
Fernando Gil
Gonzalo Sáenz Carrer
6-3 | 7-6
6/13/19, 9:00 PM
-
#K18
Eric Rodriguez Burillo
Sergi Rodriguez Burillo
#K19 6/15/19, 11:00 AM
-
Arturo Cahue Portela
Germán Ventosa De La Guerra
6-1 | 6-2
6/15/19, 11:00 AM
-
#K19
Joan Ramon Llach
Juan Antonio Terrones
#K20 6/13/19, 8:00 PM
-
Lluis M. Hurtado Fernandez
Ingo Sonego Dieter
7-5 | 6-1
6/13/19, 8:00 PM
-
#K20
Dani Cabezón
Jose Marfa Bernades
#K21 6/15/19, 7:00 PM
-
Jordi Salles Sen
Pere Crespo Piera
6-1 | 7-6
6/15/19, 7:00 PM
-
#K21
Juan Blas Garcia Macías
Juan Francisco Moreno
#K22 6/13/19, 9:00 PM
-
Albert Miró
Ignasi Pietx Rusiñol
2-6 | 2-6
6/13/19, 9:00 PM
-
#K22
Xavi Vila
Alex Costa Ortega
#K23 6/13/19, 9:00 PM
-
Ricardo Lechuga
Sergio Boya
7-5 | 6-2
6/13/19, 9:00 PM
-
#K23
Marc Duch
Daniel Simancas Andanuche
#K24 6/15/19, 9:00 AM
-
Andreu Camps Cano
Joan Margets
6-1 | 6-2
6/15/19, 9:00 AM
-
#K24
Jordi Serra
Sergi Gascon
#K25 6/14/19, 7:00 PM
-
Daniel Fernández Siles
Raúl Villegas Sanchez
6-2 | 6-2
6/14/19, 7:00 PM
-
#K25
Jose Antonio Rodriguez Gonzalez
Ruben Fernandez Agudo
#K26 6/14/19, 6:00 PM
-
Ramon Garcia Valls
Carles Subirà I Berini
6-2 | 6-0
6/14/19, 6:00 PM
-
#K26
Jordi Priu
Alex Palomar Gavin
#K27 6/16/19, 4:00 PM
-
Marc Cots
Nil Sallent
2-6 | 0-6
6/16/19, 4:00 PM
-
#K27
Jaume Domingo Gimeno
Albert Marti Borrell
#K28 6/14/19, 11:00 PM
-
Yerai Duque Conde
Toni Martinez Tallon
5-7 | 6-3 | 10-5
6/14/19, 11:00 PM
-
#K28
Guillem Lardin
Joan Carles Lopez
#K29 6/13/19, 7:00 PM
-
Javier Perez Tejada
David La Fuente Murcia
0-6 | 0-6
6/13/19, 7:00 PM
-
#K29
Alberto Gomez
Dani Valliespin
#K30 6/14/19, 8:00 PM
-
Albert Creu Torné
Sergio Miralles Molina
4-6 | 6-7
6/14/19, 8:00 PM
-
#K30
Fernando Carretero Olmeda
Tomas Moreiro
#K31 6/14/19, 7:00 PM
-
Michele Ceccarelli
Pietro Campolongo
6-1 | 7-5
6/14/19, 7:00 PM
-
#K31
David Morera Vera
Miguel Angel Rivera Lopez

Dieciseisavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K33 6/15/19, 10:00 AM
-
Marc Danon Hidalgo
Josep Danon Campon
0-6 | 0-6
6/15/19, 10:00 AM
-
#K33
Manel Vidal
Jesus Gomez
#K34 6/15/19, 10:00 AM
-
Jordi Tenas Picas
Xavier Martinez Gimenez
1-6 | 1-6
6/15/19, 10:00 AM
-
#K34
Oriol Parcerisas
Adrian Vergara Diaz
#K35 -
-
Pere Solanellas Parera
Pere Solanellas
6-3 | 6-2
-
-
#K35
Christian Quintin
Toni Escudero
#K36 6/15/19, 11:00 AM
-
Xavier Bové Aymamí
Higini Alfageme
4-6 | 0-6
6/15/19, 11:00 AM
-
#K36
Santiago Delacoste
Santiago Dlacoste
#K37 6/15/19, 11:00 AM
-
Roger Gibert Fortuny
Mateu Ros Salas
6-3 | 6-2
6/15/19, 11:00 AM
-
#K37
Albert Mas
Enric Verdu
#K38 6/14/19, 9:00 PM
-
Alvaro Dominguez González
Jordi Albiac
6-2 | 7-6
6/14/19, 9:00 PM
-
#K38
Eduard Ayo
Oscar Palencia Esteller
#K39 6/14/19, 10:00 PM
-
Alvaro De Arteaga Alvarez
Andrés Vela Luengo
6-1 | 6-2
6/14/19, 10:00 PM
-
#K39
Simon Jimenez
Joaquim
#K40 6/15/19, 7:00 PM
-
Carles Beca Sangenis
Ramon Sol Cote
2-6 | 6-2 | 7-10
6/15/19, 7:00 PM
-
#K40
Sergi Franch Fusares
Ferran Luarna
#K41 6/15/19, 10:00 AM
-
Aitor Escudero
Roger Turull
4-6 | 3-6
6/15/19, 10:00 AM
-
#K41
Fernando Gil
Gonzalo Sáenz Carrer
#K42 6/15/19, 4:00 PM
-
Arturo Cahue Portela
Germán Ventosa De La Guerra
5-7 | 6-4 | 6-10
6/15/19, 4:00 PM
-
#K42
Lluis M. Hurtado Fernandez
Ingo Sonego Dieter
#K43 6/17/19, 8:00 PM
-
Jordi Salles Sen
Pere Crespo Piera
2-6 | 2-6
6/17/19, 8:00 PM
-
#K43
Xavi Vila
Alex Costa Ortega
#K44 6/17/19, 8:00 PM
-
Ricardo Lechuga
Sergio Boya
6-3 | 6-4
6/17/19, 8:00 PM
-
#K44
Andreu Camps Cano
Joan Margets
#K45 6/15/19, 4:00 PM
-
Daniel Fernández Siles
Raúl Villegas Sanchez
3-6 | 1-6
6/15/19, 4:00 PM
-
#K45
Ramon Garcia Valls
Carles Subirà I Berini
#K46 6/18/19, 8:00 PM
-
Jaume Domingo Gimeno
Albert Marti Borrell
2-6 | 5-7
6/18/19, 8:00 PM
-
#K46
Yerai Duque Conde
Toni Martinez Tallon
#K47 6/17/19, 8:00 PM
-
Alberto Gomez
Dani Valliespin
6-4 | 6-2
6/17/19, 8:00 PM
-
#K47
Fernando Carretero Olmeda
Tomas Moreiro
#K48 6/17/19, 8:00 PM
-
Michele Ceccarelli
Pietro Campolongo
1-6 | 3-6
6/17/19, 8:00 PM
-
#K48
Pep Blanes Gómez
Sergio Skidelsky Grinberg

Octavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K49 6/16/19, 6:00 PM
-
Manel Vidal
Jesus Gomez
6-2 | 7-6
6/16/19, 6:00 PM
-
#K49
Oriol Parcerisas
Adrian Vergara Diaz
#K50 6/16/19, 8:00 PM
-
Pere Solanellas Parera
Pere Solanellas
6-2 | 6-2
6/16/19, 8:00 PM
-
#K50
Santiago Delacoste
Santiago Dlacoste
#K51 6/16/19, 7:00 PM
-
Roger Gibert Fortuny
Mateu Ros Salas
3-6 | 2-6
6/16/19, 7:00 PM
-
#K51
Alvaro Dominguez González
Jordi Albiac
#K52 6/16/19, 7:00 PM
-
Alvaro De Arteaga Alvarez
Andrés Vela Luengo
1-6 | 0-6
6/16/19, 7:00 PM
-
#K52
Sergi Franch Fusares
Ferran Luarna
#K53 6/16/19, 7:00 PM
-
Fernando Gil
Gonzalo Sáenz Carrer
6-3 | 6-3
6/16/19, 7:00 PM
-
#K53
Lluis M. Hurtado Fernandez
Ingo Sonego Dieter
#K54 -
-
Xavi Vila
Alex Costa Ortega
WO - ^
-
-
#K54
Ricardo Lechuga
Sergio Boya
#K55 6/19/19, 9:00 PM
-
Ramon Garcia Valls
Carles Subirà I Berini
6-0 | 6-2
6/19/19, 9:00 PM
-
#K55
Yerai Duque Conde
Toni Martinez Tallon
#K56 6/18/19, 7:00 PM
-
Alberto Gomez
Dani Valliespin
6-1 | 6-4
6/18/19, 7:00 PM
-
#K56
Pep Blanes Gómez
Sergio Skidelsky Grinberg

Cuartos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K57 6/19/19, 8:00 PM
-
Manel Vidal
Jesus Gomez
4-6 | 2-6
6/19/19, 8:00 PM
-
#K57
Pere Solanellas Parera
Pere Solanellas
#K58 6/19/19, 9:00 PM
-
Alvaro Dominguez González
Jordi Albiac
3-6 | 3-6
6/19/19, 9:00 PM
-
#K58
Sergi Franch Fusares
Ferran Luarna
#K59 6/20/19, 9:00 PM
-
Fernando Gil
Gonzalo Sáenz Carrer
6-1 | 6-1
6/20/19, 9:00 PM
-
#K59
Ricardo Lechuga
Sergio Boya
#K60 6/21/19, 9:00 PM
-
Ramon Garcia Valls
Carles Subirà I Berini
6-3 | 6-3
6/21/19, 9:00 PM
-
#K60
Alberto Gomez
Dani Valliespin

Semifinales

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K61 6/22/19, 10:00 AM
-
Pere Solanellas Parera
Pere Solanellas
6-3 | 2-6 | 6-4
6/22/19, 10:00 AM
-
#K61
Sergi Franch Fusares
Ferran Luarna
#K62 6/22/19, 10:00 AM
-
Fernando Gil
Gonzalo Sáenz Carrer
2-6 | 1-6
6/22/19, 10:00 AM
-
#K62
Ramon Garcia Valls
Carles Subirà I Berini

Final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K63 6/22/19, 6:30 PM
-
Pere Solanellas Parera
Pere Solanellas
-
6/22/19, 6:30 PM
-
#K63
Ramon Garcia Valls
Carles Subirà I Berini

Cuadro de consolación

Dieciseisavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K1 6/14/19, 8:00 PM
-
Ivan Garcia Miranda
Baldiri Olivé Ribé
6-3 | 2-6 | 10-5
6/14/19, 8:00 PM
-
#K1
Miquel Carreras Simó
Ignasi Miró Roig
#K2 6/14/19, 8:00 PM
-
Victor Gasso
Jordi Blanch
0-6 | 4-6
6/14/19, 8:00 PM
-
#K2
Joan Salabert
Eric Botella
#K3 6/16/19, 9:00 AM
-
Ricard Artigas Puchal
Alex Betorz Ardiaca
3-6 | 2-6
6/16/19, 9:00 AM
-
#K3
Lucas Martin
Max Gonzalez
#K4 6/16/19, 9:00 PM
-
Ferran Coll
Sergio Bande Fernandez
6-0 | 6-0
6/16/19, 9:00 PM
-
#K4
Javier Ema
Joan Roso
#K5 6/15/19, 9:00 AM
-
Enric Catafal Sauqué
Eric Sanchez Ibañez De Zuazo
6-1 | 6-1
6/15/19, 9:00 AM
-
#K5
Sergio Moreno Medina
Alex Moreno Medina
#K6 6/14/19, 9:00 PM
-
Victor Granado Berbis
Gabi Clapera
6-4 | 6-4
6/14/19, 9:00 PM
-
#K6
Joan Puig Belman
Javier Fernández Herrera
#K7 6/14/19, 10:00 PM
-
Xavier Papiol Casanova
Clemente Abad Fernandez
6-0 | 6-1
6/14/19, 10:00 PM
-
#K7
Jordi Dalmau
Oscar Baro Rius
#K8 6/15/19, 6:00 PM
-
Sergi Arias Lopez
Alex Herrero Galán
2-6 | 6-4 | 8-10
6/15/19, 6:00 PM
-
#K8
Federico Fernandez
Pol Fernandez
#K9 6/15/19, 9:00 AM
-
José Luis González
Chema Chaques
6-2 | 6-3
6/15/19, 9:00 AM
-
#K9
Eric Rodriguez Burillo
Sergi Rodriguez Burillo
#K10 6/15/19, 8:00 PM
-
Joan Ramon Llach
Juan Antonio Terrones
4-6 | 4-6
6/15/19, 8:00 PM
-
#K10
Dani Cabezón
Jose Marfa Bernades
#K11 6/17/19, 11:00 PM
-
Juan Blas Garcia Macías
Juan Francisco Moreno
6-1 | 6-0
6/17/19, 11:00 PM
-
#K11
Albert Miró
Ignasi Pietx Rusiñol
#K12 6/16/19, 5:00 PM
-
Marc Duch
Daniel Simancas Andanuche
6-3 | 6-7 | 10-1
6/16/19, 5:00 PM
-
#K12
Jordi Serra
Sergi Gascon
#K13 -
-
Jose Antonio Rodriguez Gonzalez
Ruben Fernandez Agudo
RET - ^
-
-
#K13
Jordi Priu
Alex Palomar Gavin
#K14 6/18/19, 11:00 PM
-
Marc Cots
Nil Sallent
0-6 | 1-6
6/18/19, 11:00 PM
-
#K14
Guillem Lardin
Joan Carles Lopez
#K15 6/17/19, 8:00 PM
-
Javier Perez Tejada
David La Fuente Murcia
2-6 | 1-6
6/17/19, 8:00 PM
-
#K15
Albert Creu Torné
Sergio Miralles Molina

Octavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K17 6/18/19, 11:00 PM
-
Ivan Garcia Miranda
Baldiri Olivé Ribé
1-6 | 6-2 | 8-10
6/18/19, 11:00 PM
-
#K17
Joan Salabert
Eric Botella
#K18 6/18/19, 11:00 PM
-
Lucas Martin
Max Gonzalez
6-3 | 7-6
6/18/19, 11:00 PM
-
#K18
Ferran Coll
Sergio Bande Fernandez
#K19 6/18/19, 11:00 PM
-
Enric Catafal Sauqué
Eric Sanchez Ibañez De Zuazo
5-7 | 3-6
6/18/19, 11:00 PM
-
#K19
Victor Granado Berbis
Gabi Clapera
#K20 6/18/19, 11:00 PM
-
Xavier Papiol Casanova
Clemente Abad Fernandez
6-7 | 1-6
6/18/19, 11:00 PM
-
#K20
Federico Fernandez
Pol Fernandez
#K21 6/18/19, 11:00 PM
-
José Luis González
Chema Chaques
6-3 | 6-3
6/18/19, 11:00 PM
-
#K21
Dani Cabezón
Jose Marfa Bernades
#K22 6/20/19, 9:00 PM
-
Juan Blas Garcia Macías
Juan Francisco Moreno
6-2 | 5-7 | 8-10
6/20/19, 9:00 PM
-
#K22
Marc Duch
Daniel Simancas Andanuche
#K23 6/20/19, 11:00 PM
-
Jordi Priu
Alex Palomar Gavin
1-6 | 2-6
6/20/19, 11:00 PM
-
#K23
Guillem Lardin
Joan Carles Lopez
#K24 -
-
Albert Creu Torné
Sergio Miralles Molina
^ - WO
-
-
#K24
David Morera Vera
Miguel Angel Rivera Lopez

Cuartos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K25 6/21/19, 7:00 PM
-
Joan Salabert
Eric Botella
2-6 | 2-6
6/21/19, 7:00 PM
-
#K25
Lucas Martin
Max Gonzalez
#K26 6/21/19, 7:00 PM
-
Victor Granado Berbis
Gabi Clapera
5-7 | 5-7
6/21/19, 7:00 PM
-
#K26
Federico Fernandez
Pol Fernandez
#K27 6/21/19, 9:00 PM
-
José Luis González
Chema Chaques
6-3 | 6-4
6/21/19, 9:00 PM
-
#K27
Marc Duch
Daniel Simancas Andanuche
#K28 -
-
Guillem Lardin
Joan Carles Lopez
WO - ^
-
-
#K28
Albert Creu Torné
Sergio Miralles Molina

Semifinales

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K29 6/22/19, 12:00 PM
-
Lucas Martin
Max Gonzalez
6-2 | 6-1
6/22/19, 12:00 PM
-
#K29
Federico Fernandez
Pol Fernandez
#K30 6/22/19, 12:00 PM
-
José Luis González
Chema Chaques
4-6 | 1-6
6/22/19, 12:00 PM
-
#K30
Albert Creu Torné
Sergio Miralles Molina

Final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K31 6/22/19, 5:00 PM
-
Lucas Martin
Max Gonzalez
-
6/22/19, 5:00 PM
-
#K31
Albert Creu Torné
Sergio Miralles Molina
Sponsors
Obra Social de Hospital Sant Joan de Déu
Artyplan
Xporty
Aneto
Infosa
damm
Veri
comprar camisetas
doublet
gasso
moventia
rana
careli
w2w
la pera
cogelsa
maranges
crisderma
murviedro
finestra
siovann
summapadel
rovellats
sant pancras
zip
busquets
filipinos