7e torneig de padel solidari #forçamiquel

Treintaidosavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K1 6/13/19, 9:00 PM
-
Albert Grau
Helios Xaudaro
4-6 | 1-6
6/13/19, 9:00 PM
-
#K1
Arnau Martorell
Enric Martorell
#K2 6/14/19, 9:00 PM
-
Quique Belzuz
Juan Escandell Lucas
6-4 | 6-3
6/14/19, 9:00 PM
-
#K2
Tristán Sánchez Mora Moreno
Pepe Calvo Mallofré
#K3 6/14/19, 9:00 PM
-
Carlos Río Charles
Pau Rio Rodriguez
2-6 | 2-6
6/14/19, 9:00 PM
-
#K3
Alex Camps Luna
Pau Conill I Bonet
#K4 6/14/19, 10:00 PM
-
Azzam Charmand
Lluis Martinez
1-6 | 1-6
6/14/19, 10:00 PM
-
#K4
Alex Martin Llorente
Alexis Bosch Florenza
#K5 6/14/19, 10:00 PM
-
Nacho Mercader
Victor Flores Aragon
6-2 | 6-0
6/14/19, 10:00 PM
-
#K5
Carlos Trullenque
Carlos Trullenque
#K6 6/15/19, 1:00 PM
-
Carmelo Cano
Juanan Martinez Romero
6-2 | 6-0
6/15/19, 1:00 PM
-
#K6
Sergi Pérez Lamiel
Emilio Carrasco Brufau
#K7 6/15/19, 5:00 PM
-
David Casanovas
Albert Badia Gil
6-1 | 6-2
6/15/19, 5:00 PM
-
#K7
Chema Rivodigo
Brian Garcia Martin
#K8 6/15/19, 5:00 PM
-
Jaime Masia Urrea
Txema Salabert
7-5 | 6-2
6/15/19, 5:00 PM
-
#K8
Jordi Gijon
Pere Bernal Girón
#K9 6/15/19, 8:00 PM
-
Jose Antonio Lozano
Angel Lopez
6-2 | 6-2
6/15/19, 8:00 PM
-
#K9
Ferràn Ruiz
Miquel Isern Ferrando
#K10 6/15/19, 7:00 PM
-
Antonio Rodríguez
Ferran Luarna
7-5 | 6-2
6/15/19, 7:00 PM
-
#K10
Valentin García Tarazaga
Rafael Molero
#K11 6/15/19, 7:00 PM
-
Joan Antoni Cabrerizo Lahoz
Alvaro Jose Gonzalez
6-7 | 1-6
6/15/19, 7:00 PM
-
#K11
Nacho Plaza
Oscar Ayuso
#K12 6/15/19, 12:00 PM
-
David Lopez Matencio
David Paris
6-4 | 6-7 | 9-10
6/15/19, 12:00 PM
-
#K12
Carlos Humet Aparici
Xavier Parellada Vall
#K13 6/14/19, 10:00 PM
-
Enric Gibert Codina
Eloi Sastre
3-6 | 4-6
6/14/19, 10:00 PM
-
#K13
Kike Cots Madueño
Aleix Gilabert Forns
#K14 6/15/19, 1:00 PM
-
Jordi Llorens Roca
Robert Gonzalez Sanz
1-6 | 1-6
6/15/19, 1:00 PM
-
#K14
Carlos Gironella Perello
Salvador Guarner Hernandez
#K15 6/14/19, 7:00 PM
-
Alejandro Savin De Espona
Jesús Marlet Zanini
2-6 | 6-4 | 5-10
6/14/19, 7:00 PM
-
#K15
Paco Zamora
Lluís Buscà
#K16 6/17/19, 7:00 PM
-
Jose Navarro
Israel Ferreres
1-6 | 0-6
6/17/19, 7:00 PM
-
#K16
Jordi Félez Sangés
Jordi Gratti Suñer
#K17 6/14/19, 9:00 PM
-
Pep Serrano Moreno
Eulogio Fernandez Garcia
1-6 | 2-6
6/14/19, 9:00 PM
-
#K17
Albert Gimenez
Francis Vigil
#K18 6/13/19, 7:00 PM
-
Albert Rayo
Cristian Pedraza Romero
1-6 | 3-6
6/13/19, 7:00 PM
-
#K18
Ignasi Carballeira
Isaac Gonzalez Barrufet
#K19 6/14/19, 7:00 PM
-
Jacinto Guasch
Aleix Badia Sicart
6-1 | 6-4
6/14/19, 7:00 PM
-
#K19
Manu Moreno Pérez
Víctor Trigo
#K20 6/15/19, 10:00 AM
-
Xavier Guillem
Aleix Guillem
6-0 | 6-2
6/15/19, 10:00 AM
-
#K20
Carles Falp Clavaguera
Juan Carlos Alcántara
#K21 6/14/19, 8:00 PM
-
Miguel Angel Montesinos
Marc Sabate
6-0 | 6-0
6/14/19, 8:00 PM
-
#K21
Jose Garcia Martinez
Sergi Velasco
#K22 6/15/19, 12:00 PM
-
Alberto Garcia Peña
Juanma Garcia
7-5 | 6-2
6/15/19, 12:00 PM
-
#K22
Diego Sanchez Cobian
Gonzalo Ribé Sánchez
#K23 6/15/19, 12:00 PM
-
Tomás Jerez
Bertroli Mota Francesc
6-2 | 6-3
6/15/19, 12:00 PM
-
#K23
Juan Saez Estepa
Ferran Mañe
#K24 6/15/19, 7:00 PM
-
Jorge Serrano Sanz
Daniel Villagordo Cuenca
6-7 | 1-6
6/15/19, 7:00 PM
-
#K24
Luis Alberto Dominguez Ruiz
Xavier Moya Gutierrez
#K25 6/15/19, 6:00 PM
-
Andres Gil
David Lencina Hors
4-6 | 7-6 | 10-5
6/15/19, 6:00 PM
-
#K25
Marc Muñoz
Javier Moreno Cardona
#K26 6/15/19, 12:00 PM
-
Victor Montañes
Josep Montñes
6-4 | 6-3
6/15/19, 12:00 PM
-
#K26
Pepe Fernandez
Josep Carbonell
#K27 6/13/19, 7:00 PM
-
Toni Domenech Viladomiu
Paco Lezcano Callén
6-2 | 6-4
6/13/19, 7:00 PM
-
#K27
Pepe Jover
Lluis Jove
#K28 6/13/19, 9:00 PM
-
Carles Martí
Toni Foixench
2-6 | 3-6
6/13/19, 9:00 PM
-
#K28
Sergi Sole Ferrer
Jordi Del Barrio
#K29 6/16/19, 8:00 PM
-
Alfonso Millet
Jordi Trilla Heras
2-6 | 6-4 | 8-10
6/16/19, 8:00 PM
-
#K29
Xavier Vilaseca Lucas
Biel Gómez Roldán
#K30 -
-
Calvo Baron Samuel
Daniel Marín
^ - WO
-
-
#K30
David Senserich
Esteve Boher
#K31 6/15/19, 10:00 AM
-
Oliver Rivodigo Dominguez
Benjamín Sepúlveda Aguilera
2-6 | 6-7
6/15/19, 10:00 AM
-
#K31
Josep Cardona Vallès
Toni Milan Quero
#K32 6/17/19, 10:00 PM
-
Jesus Borguño Moreno
Raul Roman
6-3 | 3-6 | 8-10
6/17/19, 10:00 PM
-
#K32
Pau Flores
Ferran Gonzalez

Dieciseisavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K33 6/17/19, 7:00 PM
-
Arnau Martorell
Enric Martorell
6-3 | 6-1
6/17/19, 7:00 PM
-
#K33
Quique Belzuz
Juan Escandell Lucas
#K34 6/16/19, 12:00 PM
-
Alex Camps Luna
Pau Conill I Bonet
1-6 | 2-6
6/16/19, 12:00 PM
-
#K34
Alex Martin Llorente
Alexis Bosch Florenza
#K35 6/16/19, 8:00 PM
-
Nacho Mercader
Victor Flores Aragon
0-6 | 1-6
6/16/19, 8:00 PM
-
#K35
Carmelo Cano
Juanan Martinez Romero
#K36 6/16/19, 9:00 AM
-
David Casanovas
Albert Badia Gil
6-3 | 6-2
6/16/19, 9:00 AM
-
#K36
Jaime Masia Urrea
Txema Salabert
#K37 6/17/19, 7:00 PM
-
Jose Antonio Lozano
Angel Lopez
4-6 | 1-6
6/17/19, 7:00 PM
-
#K37
Antonio Rodríguez
Ferran Luarna
#K38 6/17/19, 9:00 PM
-
Nacho Plaza
Oscar Ayuso
1-6 | 2-6
6/17/19, 9:00 PM
-
#K38
Carlos Humet Aparici
Xavier Parellada Vall
#K39 6/16/19, 8:00 PM
-
Kike Cots Madueño
Aleix Gilabert Forns
6-3 | 6-3
6/16/19, 8:00 PM
-
#K39
Carlos Gironella Perello
Salvador Guarner Hernandez
#K40 6/17/19, 9:00 PM
-
Paco Zamora
Lluís Buscà
5-7 | 4-6
6/17/19, 9:00 PM
-
#K40
Jordi Félez Sangés
Jordi Gratti Suñer
#K41 6/16/19, 7:00 PM
-
Albert Gimenez
Francis Vigil
0-6 | 2-6
6/16/19, 7:00 PM
-
#K41
Ignasi Carballeira
Isaac Gonzalez Barrufet
#K42 6/16/19, 11:00 AM
-
Jacinto Guasch
Aleix Badia Sicart
6-3 | 6-1
6/16/19, 11:00 AM
-
#K42
Xavier Guillem
Aleix Guillem
#K43 6/16/19, 8:00 PM
-
Miguel Angel Montesinos
Marc Sabate
6-0 | 6-2
6/16/19, 8:00 PM
-
#K43
Alberto Garcia Peña
Juanma Garcia
#K44 6/16/19, 8:00 PM
-
Tomás Jerez
Bertroli Mota Francesc
6-7 | 2-6
6/16/19, 8:00 PM
-
#K44
Luis Alberto Dominguez Ruiz
Xavier Moya Gutierrez
#K45 6/16/19, 5:00 PM
-
Andres Gil
David Lencina Hors
4-6 | 7-6 | 8-10
6/16/19, 5:00 PM
-
#K45
Victor Montañes
Josep Montñes
#K46 6/17/19, 8:00 PM
-
Toni Domenech Viladomiu
Paco Lezcano Callén
6-7 | 3-6
6/17/19, 8:00 PM
-
#K46
Sergi Sole Ferrer
Jordi Del Barrio
#K47 6/17/19, 8:00 PM
-
Xavier Vilaseca Lucas
Biel Gómez Roldán
6-1 | 6-1
6/17/19, 8:00 PM
-
#K47
Calvo Baron Samuel
Daniel Marín
#K48 6/18/19, 8:00 PM
-
Josep Cardona Vallès
Toni Milan Quero
3-6 | 5-7
6/18/19, 8:00 PM
-
#K48
Pau Flores
Ferran Gonzalez

Octavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K49 6/19/19, 9:00 PM
-
Arnau Martorell
Enric Martorell
3-6 | 2-6
6/19/19, 9:00 PM
-
#K49
Alex Martin Llorente
Alexis Bosch Florenza
#K50 6/18/19, 10:00 PM
-
Carmelo Cano
Juanan Martinez Romero
4-6 | 6-2 | 10-7
6/18/19, 10:00 PM
-
#K50
David Casanovas
Albert Badia Gil
#K51 6/19/19, 10:00 PM
-
Antonio Rodríguez
Ferran Luarna
6-1 | 6-1
6/19/19, 10:00 PM
-
#K51
Carlos Humet Aparici
Xavier Parellada Vall
#K52 6/19/19, 10:00 PM
-
Kike Cots Madueño
Aleix Gilabert Forns
2-6 | 2-6
6/19/19, 10:00 PM
-
#K52
Jordi Félez Sangés
Jordi Gratti Suñer
#K53 6/18/19, 9:00 PM
-
Ignasi Carballeira
Isaac Gonzalez Barrufet
7-5 | 7-6
6/18/19, 9:00 PM
-
#K53
Jacinto Guasch
Aleix Badia Sicart
#K54 6/18/19, 8:00 PM
-
Miguel Angel Montesinos
Marc Sabate
2-6 | 6-4 | 2-10
6/18/19, 8:00 PM
-
#K54
Luis Alberto Dominguez Ruiz
Xavier Moya Gutierrez
#K55 6/19/19, 10:00 PM
-
Victor Montañes
Josep Montñes
6-2 | 4-6 | 5-10
6/19/19, 10:00 PM
-
#K55
Sergi Sole Ferrer
Jordi Del Barrio
#K56 6/19/19, 9:00 PM
-
Xavier Vilaseca Lucas
Biel Gómez Roldán
6-3 | 4-6 | 10-6
6/19/19, 9:00 PM
-
#K56
Pau Flores
Ferran Gonzalez

Cuartos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K57 6/21/19, 8:00 PM
-
Alex Martin Llorente
Alexis Bosch Florenza
6-4 | 3-6 | 5-10
6/21/19, 8:00 PM
-
#K57
Carmelo Cano
Juanan Martinez Romero
#K58 6/21/19, 8:00 PM
-
Antonio Rodríguez
Ferran Luarna
6-4 | 6-3
6/21/19, 8:00 PM
-
#K58
Jordi Félez Sangés
Jordi Gratti Suñer
#K59 6/21/19, 8:00 PM
-
Ignasi Carballeira
Isaac Gonzalez Barrufet
6-2 | 6-2
6/21/19, 8:00 PM
-
#K59
Luis Alberto Dominguez Ruiz
Xavier Moya Gutierrez
#K60 6/21/19, 8:00 PM
-
Sergi Sole Ferrer
Jordi Del Barrio
4-6 | 4-6
6/21/19, 8:00 PM
-
#K60
Xavier Vilaseca Lucas
Biel Gómez Roldán

Semifinales

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K61 -
-
Carmelo Cano
Juanan Martinez Romero
^ - WO
-
-
#K61
Antonio Rodríguez
Ferran Luarna
#K62 6/22/19, 10:00 AM
-
Ignasi Carballeira
Isaac Gonzalez Barrufet
3-6 | 1-6
6/22/19, 10:00 AM
-
#K62
Xavier Vilaseca Lucas
Biel Gómez Roldán

Final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K63 6/22/19, 6:30 PM
-
Carmelo Cano
Juanan Martinez Romero
-
6/22/19, 6:30 PM
-
#K63
Xavier Vilaseca Lucas
Biel Gómez Roldán
Sponsors
Obra Social de Hospital Sant Joan de Déu
Artyplan
Xporty
Aneto
Infosa
damm
Veri
comprar camisetas
doublet
gasso
moventia
rana
careli
w2w
la pera
cogelsa
maranges
crisderma
murviedro
finestra
siovann
summapadel
rovellats
sant pancras
zip
busquets
filipinos