7e torneig de padel solidari #forçamiquel

2a Masc main bracket

Treintaidosavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K3 6/14/19, 6:00 PM
-
Juan Perelló
Juan Perello Cabezas
2-6 | 2-6
6/14/19, 6:00 PM
-
#K3
Jordi Bosch Escudero
Roger Almunia
#K4 6/14/19, 7:00 PM
-
Lluis Sanromà
Anto Sanromà
2-6 | 4-6
6/14/19, 7:00 PM
-
#K4
Juli Armengol
Alfonso Verges
#K5 -
-
Oscar Rodríguez Muñoz
Gerard Buxo Ibañez
4-6 | 4-6
-
-
#K5
Miquel Bayona
Xavier Busquets
#K6 -
-
Alex Laza
Leo Torrecilla
WO - ^
-
-
#K6
Pol Espinal Rey
álvaro Carrillo Fabrellas
#K9 6/15/19, 12:00 PM
-
Carlos Cabanas
Juan Carlos Muñoz
7-5 | 7-5
6/15/19, 12:00 PM
-
#K9
Pablo Perez Bonfils Llauradó
Enric Camprecios
#K10 6/14/19, 9:00 PM
-
Jordi Bove
Oscar Mimó
4-6 | 4-6
6/14/19, 9:00 PM
-
#K10
Juan Carlos Goma
Jordi Nicolas
#K11 6/14/19, 10:00 PM
-
Jaume Pocurull
Alfons Membrilla
6-1 | 6-1
6/14/19, 10:00 PM
-
#K11
Luca Tarantola Camilleri
Victor Sanromà Roger
#K12 6/14/19, 9:00 PM
-
Joan Suriñach Matencio
Joan Suriñach Matencio
3-6 | 1-6
6/14/19, 9:00 PM
-
#K12
Toni Calvis Sole
David Martín De Bustos
#K13 -
-
Oriol Valles
Simo Fores Argiles
^ - RET
-
-
#K13
Santi Blanch
Rafael Lozano Quer
#K14 6/14/19, 10:00 PM
-
Chema Iturmendi
Ton Garcia Puigdellivol
3-6 | 2-6
6/14/19, 10:00 PM
-
#K14
Marc Gunfaus
Carlos Gunfaus
#K17 6/16/19, 6:00 PM
-
Xavi Martí Argemí
Josep Maria Borrell Serrà
4-6 | 1-6
6/16/19, 6:00 PM
-
#K17
Xavier Canals
Jordi Martin
#K18 6/15/19, 6:00 PM
-
Ramon Bonastre Manecfred
Juan Sánchez Panadero
6-4 | 6-4
6/15/19, 6:00 PM
-
#K18
Maurici Monguet
Nico Heathcote
#K19 6/14/19, 10:00 PM
-
Guillem Flaquer Molinas
Eduardo Ruiz Ruiz
3-6 | 6-4 | 10-2
6/14/19, 10:00 PM
-
#K19
Lluis Humet Ventin
Tomàs Puig
#K20 6/14/19, 9:00 PM
-
Genis Sanchez
David Sánchez Ruiz
0-6 | 2-6
6/14/19, 9:00 PM
-
#K20
Francesc Bayona Castellà
Oriol Puig Bayona
#K21 6/15/19, 12:00 PM
-
Xavier Garcia Matias
Jordi Planas Costa
2-6 | 0-6
6/15/19, 12:00 PM
-
#K21
Xavi Jerez Baciero
Ferran Lopez Sanchez
#K22 6/16/19, 8:00 PM
-
Jordi Cinca Ballarà
Enric Roig
2-6 | 4-6
6/16/19, 8:00 PM
-
#K22
Jofre Riera Duran
Christian Lorente
#K27 6/17/19, 7:00 PM
-
Marc Fortuny
Salvador Monllor Busquets
2-6 | 0-6
6/17/19, 7:00 PM
-
#K27
Xavier Nicolas
Jose Ramon Castro
#K28 6/16/19, 1:00 PM
-
Jordi Verdú
Alex Verdu
6-2 | 6-3
6/16/19, 1:00 PM
-
#K28
Albert Lopez
Rodrigo Junco Nicolau
#K29 6/17/19, 10:00 PM
-
Cesar Muñoz
Pere Reñé
6-0 | 6-3
6/17/19, 10:00 PM
-
#K29
Roberto Castillon Mezquita
Stephen Whiteley
#K30 6/16/19, 8:00 PM
-
Pau Gassó Araiz
Ignacio Centell
6-1 | 6-4
6/16/19, 8:00 PM
-
#K30
Antonio Aljama Fernandez
Marc Radigales

Dieciseisavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K33 -
-
Jaime Rafael Bulgani Novell
òscar Mendez Perez
^ - WO
-
-
#K33
Jose Navarro
Dangel Salazar
#K34 6/18/19, 10:00 PM
-
Jordi Bosch Escudero
Roger Almunia
6-2 | 7-5
6/18/19, 10:00 PM
-
#K34
Juli Armengol
Alfonso Verges
#K35 6/17/19, 9:00 PM
-
Miquel Bayona
Xavier Busquets
3-6 | 0-6
6/17/19, 9:00 PM
-
#K35
Pol Espinal Rey
álvaro Carrillo Fabrellas
#K36 6/16/19, 6:00 PM
-
Alvaro Alcalde
Ignasi Majoral
6-4 | 6-2
6/16/19, 6:00 PM
-
#K36
Borja Durán
Manu Pintado
#K37 6/16/19, 7:00 PM
-
Carlos Cabanas
Juan Carlos Muñoz
2-6 | 1-6
6/16/19, 7:00 PM
-
#K37
Juan Carlos Goma
Jordi Nicolas
#K38 6/15/19, 6:00 PM
-
Jaume Pocurull
Alfons Membrilla
4-6 | 1-6
6/15/19, 6:00 PM
-
#K38
Toni Calvis Sole
David Martín De Bustos
#K39 6/17/19, 10:00 PM
-
Oriol Valles
Simo Fores Argiles
1-6 | 4-6
6/17/19, 10:00 PM
-
#K39
Marc Gunfaus
Carlos Gunfaus
#K40 6/17/19, 9:00 PM
-
Carles Estaun
Juan Serrano Zaguirre
6-1 | 6-2
6/17/19, 9:00 PM
-
#K40
Domingo Utesa Marc
Jordi Andreu Folch
#K41 6/17/19, 9:00 PM
-
Xavier Canals
Jordi Martin
4-6 | 4-6
6/17/19, 9:00 PM
-
#K41
Ramon Bonastre Manecfred
Juan Sánchez Panadero
#K42 6/17/19, 10:00 PM
-
Guillem Flaquer Molinas
Eduardo Ruiz Ruiz
2-6 | 2-6
6/17/19, 10:00 PM
-
#K42
Francesc Bayona Castellà
Oriol Puig Bayona
#K43 6/17/19, 9:00 PM
-
Xavi Jerez Baciero
Ferran Lopez Sanchez
0-6 | 3-6
6/17/19, 9:00 PM
-
#K43
Jofre Riera Duran
Christian Lorente
#K44 6/15/19, 5:00 PM
-
Alberto Heras
David Crespan
3-6 | 2-6
6/15/19, 5:00 PM
-
#K44
Marc Gomez
Andreu Rivero Nuri
#K45 6/16/19, 10:00 AM
-
Omar Palomo
Sergi Del Moral
6-2 | 6-1
6/16/19, 10:00 AM
-
#K45
Alberto Fernandez Vidal
Pere Lluís Martí Gonzalez
#K46 6/18/19, 9:00 PM
-
Xavier Nicolas
Jose Ramon Castro
1-6 | 3-6
6/18/19, 9:00 PM
-
#K46
Jordi Verdú
Alex Verdu
#K47 6/19/19, 10:00 PM
-
Cesar Muñoz
Pere Reñé
6-1 | 1-6 | 8-10
6/19/19, 10:00 PM
-
#K47
Pau Gassó Araiz
Ignacio Centell
#K48 6/17/19, 9:00 PM
-
Miquel Bayona Borrell
Jordi Busquets Morera
6-1 | 5-7 | 10-4
6/17/19, 9:00 PM
-
#K48
Ramon Taberner Bou
Jorge Herrera

Octavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K49 6/19/19, 7:00 PM
-
Jaime Rafael Bulgani Novell
òscar Mendez Perez
5-7 | 7-6 | 3-10
6/19/19, 7:00 PM
-
#K49
Jordi Bosch Escudero
Roger Almunia
#K50 -
-
Pol Espinal Rey
álvaro Carrillo Fabrellas
RET - ^
-
-
#K50
Alvaro Alcalde
Ignasi Majoral
#K51 6/19/19, 9:00 PM
-
Juan Carlos Goma
Jordi Nicolas
6-4 | 6-1
6/19/19, 9:00 PM
-
#K51
Toni Calvis Sole
David Martín De Bustos
#K52 6/19/19, 10:00 PM
-
Marc Gunfaus
Carlos Gunfaus
6-3 | 6-3
6/19/19, 10:00 PM
-
#K52
Carles Estaun
Juan Serrano Zaguirre
#K53 6/19/19, 9:00 PM
-
Ramon Bonastre Manecfred
Juan Sánchez Panadero
1-6 | 6-7
6/19/19, 9:00 PM
-
#K53
Francesc Bayona Castellà
Oriol Puig Bayona
#K54 6/19/19, 9:00 PM
-
Jofre Riera Duran
Christian Lorente
1-6 | 5-7
6/19/19, 9:00 PM
-
#K54
Marc Gomez
Andreu Rivero Nuri
#K55 6/20/19, 9:00 PM
-
Omar Palomo
Sergi Del Moral
6-3 | 6-3
6/20/19, 9:00 PM
-
#K55
Jordi Verdú
Alex Verdu
#K56 6/20/19, 10:00 PM
-
Pau Gassó Araiz
Ignacio Centell
6-1 | 6-1
6/20/19, 10:00 PM
-
#K56
Miquel Bayona Borrell
Jordi Busquets Morera

Cuartos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K57 6/21/19, 11:00 PM
-
Jordi Bosch Escudero
Roger Almunia
7-5 | 6-0
6/21/19, 11:00 PM
-
#K57
Alvaro Alcalde
Ignasi Majoral
#K58 6/21/19, 7:00 PM
-
Juan Carlos Goma
Jordi Nicolas
4-6 | 0-6
6/21/19, 7:00 PM
-
#K58
Marc Gunfaus
Carlos Gunfaus
#K59 -
-
Francesc Bayona Castellà
Oriol Puig Bayona
5-7 | 5-7
-
-
#K59
Marc Gomez
Andreu Rivero Nuri
#K60 6/21/19, 8:00 PM
-
Omar Palomo
Sergi Del Moral
6-2 | 4-6 | 13-11
6/21/19, 8:00 PM
-
#K60
Pau Gassó Araiz
Ignacio Centell

Semifinales

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K61 6/22/19, 12:00 PM
-
Jordi Bosch Escudero
Roger Almunia
7-5 | 5-7 | 10-9
6/22/19, 12:00 PM
-
#K61
Marc Gunfaus
Carlos Gunfaus
#K62 -
-
Marc Gomez
Andreu Rivero Nuri
WO - ^
-
-
#K62
Omar Palomo
Sergi Del Moral

Final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K63 6/22/19, 5:00 PM
-
Jordi Bosch Escudero
Roger Almunia
-
6/22/19, 5:00 PM
-
#K63
Omar Palomo
Sergi Del Moral

Cuadro de consolación

Dieciseisavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K1 -
-
-
-
-
#K1
#K2 6/15/19, 5:00 PM
-
Juan Perelló
Juan Perello Cabezas
3-6 | 7-5 | 8-10
6/15/19, 5:00 PM
-
#K2
Lluis Sanromà
Anto Sanromà
#K4 -
-
-
-
-
#K4
#K5 6/16/19, 9:00 PM
-
Pablo Perez Bonfils Llauradó
Enric Camprecios
2-6 | 2-6
6/16/19, 9:00 PM
-
#K5
Alex Laza
Leo Torrecilla
#K6 6/15/19, 6:00 PM
-
Luca Tarantola Camilleri
Victor Sanromà Roger
6-2 | 3-6 | 0-7
6/15/19, 6:00 PM
-
#K6
Joan Suriñach Matencio
Joan Suriñach Matencio
#K7 6/18/19, 11:00 PM
-
Oriol Valles
Simo Fores Argiles
6-4 | 6-3
6/18/19, 11:00 PM
-
#K7
Chema Iturmendi
Ton Garcia Puigdellivol
#K9 6/17/19, 11:00 PM
-
Xavi Martí Argemí
Josep Maria Borrell Serrà
1-6 | 2-6
6/17/19, 11:00 PM
-
#K9
Maurici Monguet
Nico Heathcote
#K10 6/17/19, 10:00 PM
-
Lluis Humet Ventin
Tomàs Puig
6-3 | 6-4
6/17/19, 10:00 PM
-
#K10
Genis Sanchez
David Sánchez Ruiz
#K11 6/17/19, 11:00 PM
-
Xavier Garcia Matias
Jordi Planas Costa
2-6 | 1-6
6/17/19, 11:00 PM
-
#K11
Jordi Cinca Ballarà
Enric Roig
#K12 -
-
-
-
-
#K12
#K13 -
-
-
-
-
#K13
#K14 6/18/19, 11:00 PM
-
Marc Fortuny
Salvador Monllor Busquets
0-6 | 1-6
6/18/19, 11:00 PM
-
#K14
Albert Lopez
Rodrigo Junco Nicolau
#K15 6/18/19, 11:00 PM
-
Roberto Castillon Mezquita
Stephen Whiteley
6-2 | 6-1
6/18/19, 11:00 PM
-
#K15
Antonio Aljama Fernandez
Marc Radigales
#K16 -
-
-
-
-
#K16

Octavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K17 6/20/19, 7:00 PM
-
Jaime Rafael Bulgani Novell
òscar Mendez Perez
6-1 | 6-2
6/20/19, 7:00 PM
-
#K17
Lluis Sanromà
Anto Sanromà
#K18 6/19/19, 11:00 PM
-
Oscar Rodríguez Muñoz
Gerard Buxo Ibañez
1-6 | 4-6
6/19/19, 11:00 PM
-
#K18
Borja Durán
Manu Pintado
#K19 -
-
Alex Laza
Leo Torrecilla
RET - ^
-
-
#K19
Joan Suriñach Matencio
Joan Suriñach Matencio
#K20 -
-
Oriol Valles
Simo Fores Argiles
^ - WO
-
-
#K20
Domingo Utesa Marc
Jordi Andreu Folch
#K21 6/19/19, 11:00 PM
-
Maurici Monguet
Nico Heathcote
5-7 | 1-6
6/19/19, 11:00 PM
-
#K21
Lluis Humet Ventin
Tomàs Puig
#K22 6/19/19, 11:00 PM
-
Jordi Cinca Ballarà
Enric Roig
6-7 | 6-7
6/19/19, 11:00 PM
-
#K22
Alberto Heras
David Crespan
#K23 6/19/19, 11:00 PM
-
Alberto Fernandez Vidal
Pere Lluís Martí Gonzalez
7-6 | 2-6 | 2-10
6/19/19, 11:00 PM
-
#K23
Albert Lopez
Rodrigo Junco Nicolau
#K24 6/20/19, 11:00 PM
-
Roberto Castillon Mezquita
Stephen Whiteley
6-2 | 6-1
6/20/19, 11:00 PM
-
#K24
Ramon Taberner Bou
Jorge Herrera

Cuartos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K25 6/21/19, 8:00 PM
-
Jaime Rafael Bulgani Novell
òscar Mendez Perez
6-3 | 6-3
6/21/19, 8:00 PM
-
#K25
Borja Durán
Manu Pintado
#K26 -
-
Joan Suriñach Matencio
Joan Suriñach Matencio
^ - WO
-
-
#K26
Oriol Valles
Simo Fores Argiles
#K27 -
-
Lluis Humet Ventin
Tomàs Puig
^ - WO
-
-
#K27
Alberto Heras
David Crespan
#K28 6/21/19, 9:00 PM
-
Albert Lopez
Rodrigo Junco Nicolau
2-6 | 5-7
6/21/19, 9:00 PM
-
#K28
Roberto Castillon Mezquita
Stephen Whiteley

Semifinales

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K29 6/22/19, 12:00 PM
-
Jaime Rafael Bulgani Novell
òscar Mendez Perez
1-6 | 6-7
6/22/19, 12:00 PM
-
#K29
Joan Suriñach Matencio
Joan Suriñach Matencio
#K30 6/22/19, 12:00 PM
-
Lluis Humet Ventin
Tomàs Puig
4-6 | 4-6
6/22/19, 12:00 PM
-
#K30
Roberto Castillon Mezquita
Stephen Whiteley

Final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K31 6/22/19, 5:00 PM
-
Joan Suriñach Matencio
Joan Suriñach Matencio
-
6/22/19, 5:00 PM
-
#K31
Roberto Castillon Mezquita
Stephen Whiteley
Sponsors
Obra Social de Hospital Sant Joan de Déu
Artyplan
Xporty
Aneto
Infosa
damm
Veri
comprar camisetas
doublet
gasso
moventia
rana
careli
w2w
la pera
cogelsa
maranges
crisderma
murviedro
finestra
siovann
summapadel
rovellats
sant pancras
zip
busquets
filipinos