7e torneig de padel solidari #forçamiquel

1a Masc main bracket

Octavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K3 6/17/19, 9:00 PM
-
Pau Sanfulgencio
Enric Xapelli Mias
6-2 | 7-6
6/17/19, 9:00 PM
-
#K3
Jordi Vila Vilà
Max Vidal
#K8 6/17/19, 9:00 PM
-
Pau Albiac Martells
Juanlu Blanco
6-4 | 6-4
6/17/19, 9:00 PM
-
#K8
Jan Sanfulgencio
Oscar Sanfulgencio

Cuartos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K9 6/18/19, 8:00 PM
-
Javier Alcalde Sánchez
Pol Ferreres García
7-6 | 6-0
6/18/19, 8:00 PM
-
#K9
Xavi Medina
Bernat Llastarri.
#K10 6/18/19, 9:00 PM
-
Pau Sanfulgencio
Enric Xapelli Mias
6-3 | 6-2
6/18/19, 9:00 PM
-
#K10
Francisco Javier Gonzalez
Jesus Angoy
#K11 6/17/19, 10:00 PM
-
Albert Pradell
Alex Anyols
7-5 | 5-7 | 9-10
6/17/19, 10:00 PM
-
#K11
Fredi Sanchez Domenech
Roman Dopico
#K12 -
-
Andrés Britos
Tomas Martinez
WO - ^
-
-
#K12
Pau Albiac Martells
Juanlu Blanco

Semifinales

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K13 6/20/19, 10:00 PM
-
Javier Alcalde Sánchez
Pol Ferreres García
7-6 | 6-3
6/20/19, 10:00 PM
-
#K13
Pau Sanfulgencio
Enric Xapelli Mias
#K14 6/21/19, 9:00 PM
-
Fredi Sanchez Domenech
Roman Dopico
3-6 | 3-6
6/21/19, 9:00 PM
-
#K14
Pau Albiac Martells
Juanlu Blanco

Final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K15 6/22/19, 6:30 PM
-
Javier Alcalde Sánchez
Pol Ferreres García
-
6/22/19, 6:30 PM
-
#K15
Pau Albiac Martells
Juanlu Blanco

Cuadro de consolación

Cuartos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K19 6/19/19, 10:00 PM
-
Andrés Britos
Tomas Martinez
7-6 | 6-7 | 10-9
6/19/19, 10:00 PM
-
#K19
Jan Sanfulgencio
Oscar Sanfulgencio

Semifinales

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K20 -
-
Xavi Medina
Bernat Llastarri.
^ - WO
-
-
#K20
Francisco Javier Gonzalez
Jesus Angoy
#K21 6/20/19, 9:00 PM
-
Albert Pradell
Alex Anyols
2-6 | 4-6
6/20/19, 9:00 PM
-
#K21
Andrés Britos
Tomas Martinez

Final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K22 6/21/19, 9:00 PM
-
Xavi Medina
Bernat Llastarri.
6-2 | 6-1
6/21/19, 9:00 PM
-
#K22
Andrés Britos
Tomas Martinez
Sponsors
Obra Social de Hospital Sant Joan de Déu
Artyplan
Xporty
Aneto
Infosa
damm
Veri
comprar camisetas
doublet
gasso
moventia
rana
careli
w2w
la pera
cogelsa
maranges
crisderma
murviedro
finestra
siovann
summapadel
rovellats
sant pancras
zip
busquets
filipinos