7e torneig de padel solidari #forçamiquel

4a Mix main bracket

Dieciseisavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K3 6/14/19, 8:00 PM
-
Oscar Pitarch
Sandra Ramón
0-6 | 1-6
6/14/19, 8:00 PM
-
#K3
Eva Tarraga Ortuño
Jordi Crespi Gonzalez
#K4 6/13/19, 11:00 PM
-
Nitus Andres
Mireia Claret Terradas
6-2 | 6-2
6/13/19, 11:00 PM
-
#K4
Miriam Capo
Gianfranco Gelardi
#K7 6/15/19, 9:00 AM
-
Carol Imedio
Joan Chenoll
6-0 | 6-3
6/15/19, 9:00 AM
-
#K7
Cristina Méndez Gordo
Mario Sabaté Carreras
#K8 -
-
Concepció Sanz
Ignacio Pigrau
^ - RET
-
-
#K8
Eduard Reines Martos
Mariona Mansilla Riera
#K11 6/13/19, 11:00 PM
-
Montse Solà
Jordi Guix Sitjes
6-3 | 1-6 | 10-5
6/13/19, 11:00 PM
-
#K11
Sonia Mercado
Marcos Colomer
#K12 6/14/19, 7:00 PM
-
Liliana Ospino Pineda
Javier Gassó
6-2 | 7-6
6/14/19, 7:00 PM
-
#K12
Johan Andres Van Der Voort
María José Sánchez Cobian
#K15 6/13/19, 11:00 PM
-
Laura Artigas
Xavier Balletbo Ruiz
5-7 | 6-7
6/13/19, 11:00 PM
-
#K15
Ivan Bosch Florenza
Maria Bosch Clarimon
#K16 6/13/19, 11:00 PM
-
Natalia Perona Vizcaino
Manel Giner Alcaide
6-2 | 6-0
6/13/19, 11:00 PM
-
#K16
Eduard Vallve
Anna Vallvé Nicolás

Octavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K17 -
-
Jordi Esparo Adsuar
Joana Almansa Tobella
^ - RET
-
-
#K17
Gemma Sabates
Carlos Romagosa
#K18 6/15/19, 4:00 PM
-
Eva Tarraga Ortuño
Jordi Crespi Gonzalez
4-6 | 4-6
6/15/19, 4:00 PM
-
#K18
Nitus Andres
Mireia Claret Terradas
#K19 6/15/19, 4:00 PM
-
Xavier Vázquez Gavaldà
Marta Recasens Martínez
3-6 | 3-6
6/15/19, 4:00 PM
-
#K19
Andrea Andres Mercado
Ferran Osete
#K20 6/16/19, 11:00 AM
-
Carol Imedio
Joan Chenoll
7-5 | 6-1
6/16/19, 11:00 AM
-
#K20
Concepció Sanz
Ignacio Pigrau
#K21 -
-
Oriol Conill Vergés
Gloria Bonet Auladell
RET - ^
-
-
#K21
Blanca Marsé
Xavi Sánchez Marqués
#K22 6/16/19, 5:00 PM
-
Montse Solà
Jordi Guix Sitjes
2-6 | 4-6
6/16/19, 5:00 PM
-
#K22
Liliana Ospino Pineda
Javier Gassó
#K23 6/15/19, 4:00 PM
-
Santi Blanco
Ziza De Moraes
2-6 | 4-6
6/15/19, 4:00 PM
-
#K23
Orool Tarrega Simon
Maria Sebastià
#K24 6/16/19, 9:00 PM
-
Ivan Bosch Florenza
Maria Bosch Clarimon
6-2 | 6-2
6/16/19, 9:00 PM
-
#K24
Natalia Perona Vizcaino
Manel Giner Alcaide

Cuartos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K25 6/17/19, 7:00 PM
-
Jordi Esparo Adsuar
Joana Almansa Tobella
4-6 | 4-6
6/17/19, 7:00 PM
-
#K25
Nitus Andres
Mireia Claret Terradas
#K26 6/18/19, 10:00 PM
-
Andrea Andres Mercado
Ferran Osete
6-4 | 6-1
6/18/19, 10:00 PM
-
#K26
Carol Imedio
Joan Chenoll
#K27 6/18/19, 10:00 PM
-
Blanca Marsé
Xavi Sánchez Marqués
3-6 | 3-6
6/18/19, 10:00 PM
-
#K27
Liliana Ospino Pineda
Javier Gassó
#K28 6/18/19, 9:00 PM
-
Orool Tarrega Simon
Maria Sebastià
1-6 | 2-6
6/18/19, 9:00 PM
-
#K28
Ivan Bosch Florenza
Maria Bosch Clarimon

Semifinales

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K29 6/21/19, 7:00 PM
-
Nitus Andres
Mireia Claret Terradas
4-6 | 4-6
6/21/19, 7:00 PM
-
#K29
Andrea Andres Mercado
Ferran Osete
#K30 6/20/19, 10:00 PM
-
Liliana Ospino Pineda
Javier Gassó
7-6 | 6-3
6/20/19, 10:00 PM
-
#K30
Ivan Bosch Florenza
Maria Bosch Clarimon

Final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K31 6/22/19, 6:30 PM
-
Andrea Andres Mercado
Ferran Osete
-
6/22/19, 6:30 PM
-
#K31
Liliana Ospino Pineda
Javier Gassó

Cuadro de consolación

Octavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K2 6/15/19, 11:00 AM
-
Oscar Pitarch
Sandra Ramón
0-6 | 1-6
6/15/19, 11:00 AM
-
#K2
Miriam Capo
Gianfranco Gelardi
#K4 6/16/19, 9:00 PM
-
Cristina Méndez Gordo
Mario Sabaté Carreras
1-6 | 3-6
6/16/19, 9:00 PM
-
#K4
Concepció Sanz
Ignacio Pigrau
#K6 6/15/19, 1:00 PM
-
Sonia Mercado
Marcos Colomer
4-6 | 4-6
6/15/19, 1:00 PM
-
#K6
Johan Andres Van Der Voort
María José Sánchez Cobian
#K8 6/16/19, 6:00 PM
-
Laura Artigas
Xavier Balletbo Ruiz
6-7 | 2-6
6/16/19, 6:00 PM
-
#K8
Eduard Vallve
Anna Vallvé Nicolás

Cuartos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K9 6/20/19, 9:00 PM
-
Jordi Esparo Adsuar
Joana Almansa Tobella
1-6 | 1-6
6/20/19, 9:00 PM
-
#K9
Miriam Capo
Gianfranco Gelardi
#K10 6/17/19, 11:00 PM
-
Xavier Vázquez Gavaldà
Marta Recasens Martínez
1-6 | 2-6 | 5-10
6/17/19, 11:00 PM
-
#K10
Concepció Sanz
Ignacio Pigrau
#K11 6/20/19, 10:00 PM
-
Blanca Marsé
Xavi Sánchez Marqués
4-6 | 2-6
6/20/19, 10:00 PM
-
#K11
Johan Andres Van Der Voort
María José Sánchez Cobian
#K12 6/17/19, 11:00 PM
-
Santi Blanco
Ziza De Moraes
1-6 | 4-6
6/17/19, 11:00 PM
-
#K12
Eduard Vallve
Anna Vallvé Nicolás

Semifinales

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K13 6/21/19, 10:00 PM
-
Miriam Capo
Gianfranco Gelardi
1-6 | 6-4 | 8-10
6/21/19, 10:00 PM
-
#K13
Concepció Sanz
Ignacio Pigrau
#K14 -
-
Johan Andres Van Der Voort
María José Sánchez Cobian
^ - WO
-
-
#K14
Eduard Vallve
Anna Vallvé Nicolás

Final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K15 6/22/19, 12:00 PM
-
Concepció Sanz
Ignacio Pigrau
2-6 | 5-7
6/22/19, 12:00 PM
-
#K15
Johan Andres Van Der Voort
María José Sánchez Cobian
Sponsors
Obra Social de Hospital Sant Joan de Déu
Artyplan
Xporty
Aneto
Infosa
damm
Veri
comprar camisetas
doublet
gasso
moventia
rana
careli
w2w
la pera
cogelsa
maranges
crisderma
murviedro
finestra
siovann
summapadel
rovellats
sant pancras
zip
busquets
filipinos