7e torneig de padel solidari #forçamiquel

4a Fem main bracket

Dieciseisavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K2 6/15/19, 7:00 PM
-
Mayka Lara Tarrago
Conchita Fernández
6-3 | 4-6 | 10-8
6/15/19, 7:00 PM
-
#K2
Jose Sauqué Baulenas
Ariadna Galve Bosch
#K3 6/15/19, 4:00 PM
-
Alicia Diaz Buj
Anna Pujol
6-1 | 6-2
6/15/19, 4:00 PM
-
#K3
Montse Olóndriz Moragas
María Joao Alves
#K4 6/15/19, 8:00 PM
-
Blanca Solé
Júlia Rossinyol Colomer
1-6 | 1-6
6/15/19, 8:00 PM
-
#K4
Marta Sacristán Pàmies
Silvia Vilar
#K5 6/15/19, 1:00 PM
-
Laia Jerez Baciero
Núria Torres Cortes
3-6 | 2-6
6/15/19, 1:00 PM
-
#K5
Mati Salvador
Raquel Cao
#K6 6/16/19, 4:00 PM
-
Alejandra Muñoz
Emma Balcells
6-1 | 6-1
6/16/19, 4:00 PM
-
#K6
Raquel Ansó Morilla
Jordina Fernandez
#K7 6/15/19, 6:00 PM
-
Esther Sastrada Gaspar
Leonor Jimenez
6-1 | 6-2
6/15/19, 6:00 PM
-
#K7
Sandra Lopez
Desiré Franco López
#K8 6/16/19, 4:00 PM
-
Arancha Santos Galán
Sonia
6-0 | 6-2
6/16/19, 4:00 PM
-
#K8
Patricia Mañe
Laia Gassó Araiz
#K9 6/15/19, 8:00 PM
-
Elena Janer Ortuño
Barbara Domingo De Lema
3-6 | 1-6
6/15/19, 8:00 PM
-
#K9
Marta Marti Argemi
Nuria Marti Argemi
#K10 6/17/19, 7:00 PM
-
Beatriz Vives
Maria Luisa Montesinos
0-6 | 1-6
6/17/19, 7:00 PM
-
#K10
Anna Borrell Serra
Meri Puigdellivol Manzano
#K11 -
-
Raquel Rodriguez Garrido
Helena Gámez Cabezos
^ - WO
-
-
#K11
Magali Botella
Monica Gonzalez Adrio
#K12 6/14/19, 11:00 PM
-
Viviana Sanchez Vincent
Silvia Castellvi Miralles
1-6 | 0-6
6/14/19, 11:00 PM
-
#K12
Montse Garcia
Mariam Martin
#K13 6/14/19, 11:00 PM
-
Nuria Arias Carretero
Lourdes Forcadell Jordan
2-6 | 6-3 | 8-10
6/14/19, 11:00 PM
-
#K13
Teresa Alomar Soler
Mercedes Guarner Muñoz
#K14 -
-
Marta Marin
Nuria Palos
^ - RET
-
-
#K14
Sonia Morales Hero
Sandra García García
#K15 6/17/19, 10:00 PM
-
Alexandra Cura
Susana Araiz Perez
1-6 | 1-6
6/17/19, 10:00 PM
-
#K15
Belen Rodriguez Ramirez
Cristina Heras Oliver
#K16 6/17/19, 9:00 PM
-
Alejandra Marin
Rouse Magaña
7-5 | 7-5
6/17/19, 9:00 PM
-
#K16
Ana Amorós Masachs
Nuria Puyol

Octavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K17 6/16/19, 9:00 PM
-
Rocío De La Torre López
Clara Martín De La Torre
6-1 | 6-1
6/16/19, 9:00 PM
-
#K17
Mayka Lara Tarrago
Conchita Fernández
#K18 6/19/19, 9:00 PM
-
Alicia Diaz Buj
Anna Pujol
6-1 | 6-3
6/19/19, 9:00 PM
-
#K18
Marta Sacristán Pàmies
Silvia Vilar
#K19 6/19/19, 7:00 PM
-
Mati Salvador
Raquel Cao
1-6 | 1-6
6/19/19, 7:00 PM
-
#K19
Alejandra Muñoz
Emma Balcells
#K20 6/17/19, 9:00 PM
-
Esther Sastrada Gaspar
Leonor Jimenez
6-7 | 2-6
6/17/19, 9:00 PM
-
#K20
Arancha Santos Galán
Sonia
#K21 6/19/19, 7:00 PM
-
Marta Marti Argemi
Nuria Marti Argemi
7-5 | 3-6 | 10-4
6/19/19, 7:00 PM
-
#K21
Anna Borrell Serra
Meri Puigdellivol Manzano
#K22 6/18/19, 10:00 PM
-
Raquel Rodriguez Garrido
Helena Gámez Cabezos
4-6 | 6-2 | 10-8
6/18/19, 10:00 PM
-
#K22
Montse Garcia
Mariam Martin
#K23 -
-
Teresa Alomar Soler
Mercedes Guarner Muñoz
^ - WO
-
-
#K23
Marta Marin
Nuria Palos
#K24 6/19/19, 7:00 PM
-
Belen Rodriguez Ramirez
Cristina Heras Oliver
4-6 | 6-3 | 6-10
6/19/19, 7:00 PM
-
#K24
Alejandra Marin
Rouse Magaña

Cuartos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K25 6/20/19, 10:00 PM
-
Rocío De La Torre López
Clara Martín De La Torre
6-4 | 6-1
6/20/19, 10:00 PM
-
#K25
Alicia Diaz Buj
Anna Pujol
#K26 6/20/19, 10:00 PM
-
Alejandra Muñoz
Emma Balcells
6-2 | 6-0
6/20/19, 10:00 PM
-
#K26
Arancha Santos Galán
Sonia
#K27 6/20/19, 9:00 PM
-
Marta Marti Argemi
Nuria Marti Argemi
1-6 | 4-6
6/20/19, 9:00 PM
-
#K27
Raquel Rodriguez Garrido
Helena Gámez Cabezos
#K28 -
-
Teresa Alomar Soler
Mercedes Guarner Muñoz
WO - ^
-
-
#K28
Alejandra Marin
Rouse Magaña

Semifinales

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K29 6/22/19, 10:00 AM
-
Rocío De La Torre López
Clara Martín De La Torre
0-6 | 1-6
6/22/19, 10:00 AM
-
#K29
Alejandra Muñoz
Emma Balcells
#K30 6/22/19, 10:00 AM
-
Raquel Rodriguez Garrido
Helena Gámez Cabezos
5-7 | 4-6
6/22/19, 10:00 AM
-
#K30
Alejandra Marin
Rouse Magaña

Final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K31 6/22/19, 6:30 PM
-
Alejandra Muñoz
Emma Balcells
-
6/22/19, 6:30 PM
-
#K31
Alejandra Marin
Rouse Magaña

Cuadro de consolación

Octavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K2 6/16/19, 4:00 PM
-
Montse Olóndriz Moragas
María Joao Alves
7-5 | 6-2
6/16/19, 4:00 PM
-
#K2
Blanca Solé
Júlia Rossinyol Colomer
#K3 -
-
Laia Jerez Baciero
Núria Torres Cortes
6-3 | 6-1
-
-
#K3
Raquel Ansó Morilla
Jordina Fernandez
#K4 6/20/19, 10:00 PM
-
Sandra Lopez
Desiré Franco López
6-4 | 6-4
6/20/19, 10:00 PM
-
#K4
Patricia Mañe
Laia Gassó Araiz
#K5 6/20/19, 7:00 PM
-
Elena Janer Ortuño
Barbara Domingo De Lema
6-0 | 6-0
6/20/19, 7:00 PM
-
#K5
Beatriz Vives
Maria Luisa Montesinos
#K8 6/18/19, 7:00 PM
-
Alexandra Cura
Susana Araiz Perez
5-7 | 6-7
6/18/19, 7:00 PM
-
#K8
Ana Amorós Masachs
Nuria Puyol

Cuartos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K9 6/21/19, 11:00 PM
-
Jose Sauqué Baulenas
Ariadna Galve Bosch
4-6 | 4-6
6/21/19, 11:00 PM
-
#K9
Montse Olóndriz Moragas
María Joao Alves
#K10 6/21/19, 11:00 PM
-
Laia Jerez Baciero
Núria Torres Cortes
1-6 | 3-6
6/21/19, 11:00 PM
-
#K10
Sandra Lopez
Desiré Franco López
#K11 6/21/19, 11:00 PM
-
Elena Janer Ortuño
Barbara Domingo De Lema
6-4 | 6-3
6/21/19, 11:00 PM
-
#K11
Viviana Sanchez Vincent
Silvia Castellvi Miralles
#K12 -
-
Nuria Arias Carretero
Lourdes Forcadell Jordan
WO - ^
-
-
#K12
Ana Amorós Masachs
Nuria Puyol

Semifinales

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K13 6/22/19, 11:00 AM
-
Montse Olóndriz Moragas
María Joao Alves
1-6 | 4-6
6/22/19, 11:00 AM
-
#K13
Sandra Lopez
Desiré Franco López
#K14 6/22/19, 11:00 AM
-
Elena Janer Ortuño
Barbara Domingo De Lema
1-6 | 6-7
6/22/19, 11:00 AM
-
#K14
Ana Amorós Masachs
Nuria Puyol

Final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K15 6/22/19, 5:00 PM
-
Sandra Lopez
Desiré Franco López
-
6/22/19, 5:00 PM
-
#K15
Ana Amorós Masachs
Nuria Puyol
Sponsors
Obra Social de Hospital Sant Joan de Déu
Artyplan
Xporty
Aneto
Infosa
damm
Veri
comprar camisetas
doublet
gasso
moventia
rana
careli
w2w
la pera
cogelsa
maranges
crisderma
murviedro
finestra
siovann
summapadel
rovellats
sant pancras
zip
busquets
filipinos