7e torneig de padel solidari #forçamiquel

Treintaidosavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K1 6/15/19, 1:00 PM
-
Monica Alonso
Rossy Carrasco
4-6 | 4-6
6/15/19, 1:00 PM
-
#K1
Marta López Unyó
Alba Fortuny Calvo
#K2 6/13/19, 8:00 PM
-
Cristina Torres
Berta Llagostera Ibáñez
6-2 | 6-4
6/13/19, 8:00 PM
-
#K2
Eva Guergué
Ana Guergue
#K3 6/13/19, 10:00 PM
-
Elena Martínez Moreno
Eva García
2-6 | 0-6
6/13/19, 10:00 PM
-
#K3
Marta Barrachina
Xenia Barrachina
#K4 6/13/19, 9:00 PM
-
Sonia Semprun
Marta Bosch
5-7 | 6-4 | 6-10
6/13/19, 9:00 PM
-
#K4
Anna Gorriz De Jorge
Sue Hershelman Vance
#K5 -
-
Clàudia Río Rodríguez
Pau Rio
RET - ^
-
-
#K5
Elisabet Rosa
Gisela Guarner Marin
#K6 6/13/19, 9:00 PM
-
Tatiana Guilera Ranz
Marta Labory Ramos
6-4 | 1-6 | 8-10
6/13/19, 9:00 PM
-
#K6
Iolanda Carmona
Ana Sedó
#K7 6/13/19, 10:00 PM
-
Gemma Jofre Ortiz
None Garcia
3-6 | 1-6
6/13/19, 10:00 PM
-
#K7
Chus Camilleri
Anna Campmany Farreres
#K8 6/14/19, 9:00 PM
-
Blanca Soler
Elisa Sanchez
1-6 | 1-6
6/14/19, 9:00 PM
-
#K8
Carolina Fernandez
Laura Costa
#K9 6/13/19, 8:00 PM
-
Cristina Cabistañ Arbiol
Monica Font Berzal
6-2 | 6-1
6/13/19, 8:00 PM
-
#K9
Patricia Bisbal
Monica Llunell
#K10 6/13/19, 10:00 PM
-
Cristina Benítez Noble
Montse Bosch Escudero
6-2 | 1-6 | 10-0
6/13/19, 10:00 PM
-
#K10
Silvia Martí
Mireia Calsina Calvet
#K11 6/14/19, 8:00 PM
-
Berta Carballeira
Nona García
4-6 | 2-6
6/14/19, 8:00 PM
-
#K11
Begoña De Lama
Marta De Carreras
#K12 6/15/19, 12:00 PM
-
Nuria Oliver Tizon
Gemma Ayala Sanchez
3-6 | 5-7
6/15/19, 12:00 PM
-
#K12
Montse Vila
Carmen Mas
#K13 6/16/19, 6:00 PM
-
Montse Costa Lafuente
Fatima Polo
6-1 | 6-3
6/16/19, 6:00 PM
-
#K13
Silvia Morell Bernabeu
Patricia De Bufalá
#K14 6/14/19, 6:00 PM
-
Alex Sankey
Irene De Esteban Calderon
4-6 | 1-6
6/14/19, 6:00 PM
-
#K14
Montse Gallego
Cuca Vila Ferran
#K15 6/14/19, 8:00 PM
-
Visi Rico
Carme Luna
3-6 | 1-6
6/14/19, 8:00 PM
-
#K15
Montserrat Hinojosa
Griselda Perez
#K16 6/15/19, 8:00 PM
-
Anna Bou Rosselló
Sonia Giussani Capdevila
6-3 | 6-3
6/15/19, 8:00 PM
-
#K16
Montserrat Lopez Callejas
Clara Ravina Cabrera
#K17 6/15/19, 5:00 PM
-
Lola Ruiz Claverol
Judith Nogues Ramon
5-7 | 4-6
6/15/19, 5:00 PM
-
#K17
Lidia Garrido Cobos
Cristina Madurell Royo
#K18 6/13/19, 10:00 PM
-
Elisenda Canals
Cristina Rierola De Mas
6-3 | 6-4
6/13/19, 10:00 PM
-
#K18
Noelia Rodríguez Moreno
Lara Barquero Candela
#K19 6/16/19, 9:00 AM
-
Meritxell Herràndiz
Ariadna Montemar
5-7 | 4-6
6/16/19, 9:00 AM
-
#K19
Amparo Ruiz
Cristina Araño Heredero
#K20 6/13/19, 8:00 PM
-
Elisabet Salvador Patsi
Lidia Maldonado Perez
3-6 | 4-6
6/13/19, 8:00 PM
-
#K20
Silvia Soler Escudero
Raquel Campillo Bueno
#K21 6/13/19, 10:00 PM
-
Alicia Sánchez Checa
Elena Zamorano
6-3 | 6-1
6/13/19, 10:00 PM
-
#K21
Begoña
Carmen Lopez
#K22 6/14/19, 10:00 PM
-
Imma Riera
Gemma Fernandez
6-1 | 6-1
6/14/19, 10:00 PM
-
#K22
Rosa Roca
Gloria Tapias
#K23 6/14/19, 9:00 PM
-
Mariona Bracons Aspachs
Clara Aspachs
6-1 | 6-2
6/14/19, 9:00 PM
-
#K23
Gemma Hidalgo Pena
Marita Montagut
#K24 -
-
Bego Gomez Moreno Azkue
Laia Sala Capdevila
6-3 | 6-1
-
-
#K24
Sonia Rodriguez Mostacero
Irina Rene
#K25 6/14/19, 8:00 PM
-
Andrea Santos Martorell
Lluisa Santos Arranz
6-0 | 6-1
6/14/19, 8:00 PM
-
#K25
Ana Vila Ferran Figueras
Isabel Puig Sampere
#K26 6/13/19, 7:00 PM
-
Marisa Ortega Sanchez
Lourdes Nache
2-6 | 2-6
6/13/19, 7:00 PM
-
#K26
Xenia Pamies
Maricler Herrero
#K27 6/14/19, 7:00 PM
-
Elisenda Tamburini
Carme Quintana
76-64
6/14/19, 7:00 PM
-
#K27
Carmen Nicolás Ortiz
Begoña Estadella Riu
#K28 6/15/19, 5:00 PM
-
Anna Soler Cardona
Maria Raya
7-6 | 4-6 | 8-10
6/15/19, 5:00 PM
-
#K28
Carme Unyó Sallent
Teresa Unyo Sallent
#K29 6/16/19, 9:00 AM
-
Meri Puigdellivol Manzano
Anna Borrell Serra
4-6 | 2-6
6/16/19, 9:00 AM
-
#K29
Rosa Baciero
M Antonia Prat Ricart
#K30 6/13/19, 10:00 PM
-
Paula Sirvent Raga
Cristina Buxeda Monegal
7-6 | 6-3
6/13/19, 10:00 PM
-
#K30
Maria Jose Perales
Lidia Orellana
#K31 6/14/19, 7:00 PM
-
Laia Morell Franco
Anna Riba Anguera
6-2 | 6-0
6/14/19, 7:00 PM
-
#K31
María Bartolomé
Roser Ramos

Dieciseisavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K33 6/18/19, 8:00 PM
-
Marta López Unyó
Alba Fortuny Calvo
1-6 | 4-6
6/18/19, 8:00 PM
-
#K33
Cristina Torres
Berta Llagostera Ibáñez
#K34 6/17/19, 6:00 PM
-
Marta Barrachina
Xenia Barrachina
7-5 | 6-0
6/17/19, 6:00 PM
-
#K34
Anna Gorriz De Jorge
Sue Hershelman Vance
#K35 6/15/19, 1:00 PM
-
Elisabet Rosa
Gisela Guarner Marin
4-6 | 6-3 | 10-9
6/15/19, 1:00 PM
-
#K35
Iolanda Carmona
Ana Sedó
#K36 6/16/19, 8:00 PM
-
Chus Camilleri
Anna Campmany Farreres
1-6 | 2-6
6/16/19, 8:00 PM
-
#K36
Carolina Fernandez
Laura Costa
#K37 6/15/19, 8:00 PM
-
Cristina Cabistañ Arbiol
Monica Font Berzal
2-6 | 5-7
6/15/19, 8:00 PM
-
#K37
Cristina Benítez Noble
Montse Bosch Escudero
#K38 6/16/19, 5:00 PM
-
Begoña De Lama
Marta De Carreras
6-3 | 6-4
6/16/19, 5:00 PM
-
#K38
Montse Vila
Carmen Mas
#K39 6/17/19, 9:00 PM
-
Montse Costa Lafuente
Fatima Polo
3-6 | 6-3 | 10-4
6/17/19, 9:00 PM
-
#K39
Montse Gallego
Cuca Vila Ferran
#K40 6/17/19, 8:00 PM
-
Montserrat Hinojosa
Griselda Perez
0-6 | 4-6
6/17/19, 8:00 PM
-
#K40
Anna Bou Rosselló
Sonia Giussani Capdevila
#K41 6/18/19, 9:00 PM
-
Lidia Garrido Cobos
Cristina Madurell Royo
1-6 | 3-6
6/18/19, 9:00 PM
-
#K41
Elisenda Canals
Cristina Rierola De Mas
#K42 6/18/19, 9:00 PM
-
Amparo Ruiz
Cristina Araño Heredero
6-1 | 6-0
6/18/19, 9:00 PM
-
#K42
Silvia Soler Escudero
Raquel Campillo Bueno
#K43 6/17/19, 7:00 PM
-
Alicia Sánchez Checa
Elena Zamorano
6-7 | 6-1 | 10-8
6/17/19, 7:00 PM
-
#K43
Imma Riera
Gemma Fernandez
#K44 6/16/19, 6:00 PM
-
Mariona Bracons Aspachs
Clara Aspachs
5-7 | 4-6
6/16/19, 6:00 PM
-
#K44
Bego Gomez Moreno Azkue
Laia Sala Capdevila
#K45 6/18/19, 7:00 PM
-
Andrea Santos Martorell
Lluisa Santos Arranz
6-2 | 6-1
6/18/19, 7:00 PM
-
#K45
Xenia Pamies
Maricler Herrero
#K46 6/16/19, 11:00 AM
-
Elisenda Tamburini
Carme Quintana
6-0 | 6-4
6/16/19, 11:00 AM
-
#K46
Carme Unyó Sallent
Teresa Unyo Sallent
#K47 6/18/19, 9:00 PM
-
Rosa Baciero
M Antonia Prat Ricart
2-6 | 2-6
6/18/19, 9:00 PM
-
#K47
Paula Sirvent Raga
Cristina Buxeda Monegal
#K48 6/18/19, 8:00 PM
-
Laia Morell Franco
Anna Riba Anguera
6-3 | 6-3
6/18/19, 8:00 PM
-
#K48
Paty Oliva
Marta Ibañez Galbany

Octavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K49 6/20/19, 8:00 PM
-
Cristina Torres
Berta Llagostera Ibáñez
2-6 | 2-6
6/20/19, 8:00 PM
-
#K49
Marta Barrachina
Xenia Barrachina
#K50 6/20/19, 8:00 PM
-
Elisabet Rosa
Gisela Guarner Marin
2-6 | 3-6
6/20/19, 8:00 PM
-
#K50
Carolina Fernandez
Laura Costa
#K51 6/20/19, 8:00 PM
-
Cristina Benítez Noble
Montse Bosch Escudero
6-7 | 4-6
6/20/19, 8:00 PM
-
#K51
Begoña De Lama
Marta De Carreras
#K52 6/19/19, 8:00 PM
-
Montse Costa Lafuente
Fatima Polo
4-6 | 4-6
6/19/19, 8:00 PM
-
#K52
Anna Bou Rosselló
Sonia Giussani Capdevila
#K53 6/20/19, 8:00 PM
-
Elisenda Canals
Cristina Rierola De Mas
3-6 | 2-6
6/20/19, 8:00 PM
-
#K53
Amparo Ruiz
Cristina Araño Heredero
#K54 6/19/19, 10:00 PM
-
Alicia Sánchez Checa
Elena Zamorano
6-1 | 7-6
6/19/19, 10:00 PM
-
#K54
Bego Gomez Moreno Azkue
Laia Sala Capdevila
#K55 6/20/19, 8:00 PM
-
Andrea Santos Martorell
Lluisa Santos Arranz
6-0 | 6-1
6/20/19, 8:00 PM
-
#K55
Elisenda Tamburini
Carme Quintana
#K56 6/19/19, 9:00 PM
-
Paula Sirvent Raga
Cristina Buxeda Monegal
6-0 | 6-2
6/19/19, 9:00 PM
-
#K56
Laia Morell Franco
Anna Riba Anguera

Cuartos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K57 6/21/19, 9:00 PM
-
Marta Barrachina
Xenia Barrachina
3-6 | 3-6
6/21/19, 9:00 PM
-
#K57
Carolina Fernandez
Laura Costa
#K58 6/21/19, 9:00 PM
-
Begoña De Lama
Marta De Carreras
7-5 | 6-4
6/21/19, 9:00 PM
-
#K58
Anna Bou Rosselló
Sonia Giussani Capdevila
#K59 6/21/19, 8:00 PM
-
Amparo Ruiz
Cristina Araño Heredero
4-6 | 6-4 | 3-10
6/21/19, 8:00 PM
-
#K59
Alicia Sánchez Checa
Elena Zamorano
#K60 6/21/19, 9:00 PM
-
Andrea Santos Martorell
Lluisa Santos Arranz
6-3 | 3-6 | 8-10
6/21/19, 9:00 PM
-
#K60
Paula Sirvent Raga
Cristina Buxeda Monegal

Semifinales

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K61 6/22/19, 11:00 AM
-
Carolina Fernandez
Laura Costa
3-6 | 7-6 | 10-6
6/22/19, 11:00 AM
-
#K61
Begoña De Lama
Marta De Carreras
#K62 -
-
Alicia Sánchez Checa
Elena Zamorano
1-6 | 2-6
-
-
#K62
Paula Sirvent Raga
Cristina Buxeda Monegal

Final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K63 6/22/19, 6:30 PM
-
Carolina Fernandez
Laura Costa
-
6/22/19, 6:30 PM
-
#K63
Paula Sirvent Raga
Cristina Buxeda Monegal
Sponsors
Obra Social de Hospital Sant Joan de Déu
Artyplan
Xporty
Aneto
Infosa
damm
Veri
comprar camisetas
doublet
gasso
moventia
rana
careli
w2w
la pera
cogelsa
maranges
crisderma
murviedro
finestra
siovann
summapadel
rovellats
sant pancras
zip
busquets
filipinos