7e torneig de padel solidari #forçamiquel

Dieciseisavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K2 6/15/19, 10:00 AM
-
Laura Medina Perez
Anna Rovira
3-6 | 0-6
6/15/19, 10:00 AM
-
#K2
Patricia Cano Garcia
Rebeca Pinilla Salgueiro
#K3 6/15/19, 4:00 PM
-
Ariadna Nicolas
Judit Nicolas
6-1 | 6-1
6/15/19, 4:00 PM
-
#K3
Chary Macias Lozano
Iola Bonet
#K4 6/15/19, 1:00 PM
-
Anna Ferrer Jodas
Anna Oriach Escriu
6-2 | 6-2
6/15/19, 1:00 PM
-
#K4
Sonia Coscollola Miralles
Laura Macaya Coscollola
#K5 6/16/19, 1:00 PM
-
Gema Arques
Mariola Tasso
3-6 | 5-7
6/16/19, 1:00 PM
-
#K5
Sara Perez Muñoz
Mònica Arias Carretro
#K6 6/16/19, 7:00 PM
-
Marta Cuesta
Marta Vidal
6-3 | 6-2
6/16/19, 7:00 PM
-
#K6
Alicia Massana
Maria Navarro
#K7 6/15/19, 4:00 PM
-
Cristina Molina Gorostazu
Nuria Molina Gorostazu
3-6 | 5-7
6/15/19, 4:00 PM
-
#K7
Gemma Hidalgo
Carmen Juantorres Carceller
#K8 -
-
Isabel Anguera Vivó
Dunya Codony
RET - ^
-
-
#K8
Raquel Ferrés
Lali Masia
#K9 6/15/19, 1:00 PM
-
Tània Sanz Martin
María Sirvent
3-6 | 6-4 | 9-10
6/15/19, 1:00 PM
-
#K9
Isabel Beltri
Martina Navarro
#K10 6/13/19, 11:00 PM
-
Carme Delgado
Paula Sorolla Bermejo
3-6 | 4-6
6/13/19, 11:00 PM
-
#K10
Meritxell Cots
Mariajo Tarraga
#K11 6/15/19, 5:00 PM
-
Ariadna Hernandez Creus
Carme Rico Escofet
6-4 | 7-5
6/15/19, 5:00 PM
-
#K11
Laura Garriga
Clara Garriga
#K12 -
-
Gema Garrido
Mireia De La Rosa Marruedo
^ - WO
-
-
#K12
Sonia Codinach
Gloria Aparicio
#K13 6/15/19, 1:00 PM
-
Monica Fazio Araguas
Cristina Serra
6-0 | 6-0
6/15/19, 1:00 PM
-
#K13
Monica Asenjo
Anna Aubert
#K14 6/16/19, 6:00 PM
-
Silvia Borrell
Monica Gregori
3-6 | 6-3 | 9-10
6/16/19, 6:00 PM
-
#K14
Vanessa Barrientos Ruiz
Olga Figueras
#K15 6/17/19, 10:00 PM
-
Yolanda Gómez
Mireia Fernanadez
1-6 | 0-6
6/17/19, 10:00 PM
-
#K15
Tere Viladés
Silvia Maeso
#K16 6/17/19, 8:00 PM
-
Esther Villarejo
Ana Pou Mateo
6-1 | 6-0
6/17/19, 8:00 PM
-
#K16
Neus Pou
Maria Coscollola

Octavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K17 6/17/19, 10:00 PM
-
Eva Prieto Amador
Sandra Sanchez Roman
6-4 | 7-6
6/17/19, 10:00 PM
-
#K17
Patricia Cano Garcia
Rebeca Pinilla Salgueiro
#K18 6/18/19, 7:00 PM
-
Ariadna Nicolas
Judit Nicolas
6-1 | 6-2
6/18/19, 7:00 PM
-
#K18
Anna Ferrer Jodas
Anna Oriach Escriu
#K19 6/18/19, 9:00 PM
-
Sara Perez Muñoz
Mònica Arias Carretro
6-2 | 6-4
6/18/19, 9:00 PM
-
#K19
Marta Cuesta
Marta Vidal
#K20 6/17/19, 7:00 PM
-
Gemma Hidalgo
Carmen Juantorres Carceller
3-6 | 2-6
6/17/19, 7:00 PM
-
#K20
Raquel Ferrés
Lali Masia
#K21 6/19/19, 9:00 PM
-
Isabel Beltri
Martina Navarro
6-0 | 6-2
6/19/19, 9:00 PM
-
#K21
Meritxell Cots
Mariajo Tarraga
#K22 6/19/19, 8:00 PM
-
Ariadna Hernandez Creus
Carme Rico Escofet
6-4 | 6-3
6/19/19, 8:00 PM
-
#K22
Gema Garrido
Mireia De La Rosa Marruedo
#K23 6/19/19, 8:00 PM
-
Monica Fazio Araguas
Cristina Serra
6-1 | 61-2
6/19/19, 8:00 PM
-
#K23
Vanessa Barrientos Ruiz
Olga Figueras
#K24 6/19/19, 8:00 PM
-
Tere Viladés
Silvia Maeso
6-3 | 6-3
6/19/19, 8:00 PM
-
#K24
Esther Villarejo
Ana Pou Mateo

Cuartos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K25 6/20/19, 9:00 PM
-
Eva Prieto Amador
Sandra Sanchez Roman
6-0 | 6-1
6/20/19, 9:00 PM
-
#K25
Ariadna Nicolas
Judit Nicolas
#K26 6/20/19, 9:00 PM
-
Sara Perez Muñoz
Mònica Arias Carretro
2-6 | 6-3 | 10-8
6/20/19, 9:00 PM
-
#K26
Raquel Ferrés
Lali Masia
#K27 6/21/19, 9:00 PM
-
Isabel Beltri
Martina Navarro
6-1 | 6-1
6/21/19, 9:00 PM
-
#K27
Ariadna Hernandez Creus
Carme Rico Escofet
#K28 6/21/19, 7:00 PM
-
Monica Fazio Araguas
Cristina Serra
6-3 | 6-0
6/21/19, 7:00 PM
-
#K28
Tere Viladés
Silvia Maeso

Semifinales

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K29 6/22/19, 10:00 AM
-
Eva Prieto Amador
Sandra Sanchez Roman
6-7 | 4-6
6/22/19, 10:00 AM
-
#K29
Sara Perez Muñoz
Mònica Arias Carretro
#K30 6/22/19, 10:00 AM
-
Isabel Beltri
Martina Navarro
6-4 | 6-3
6/22/19, 10:00 AM
-
#K30
Monica Fazio Araguas
Cristina Serra

Final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K31 6/22/19, 6:30 PM
-
Sara Perez Muñoz
Mònica Arias Carretro
-
6/22/19, 6:30 PM
-
#K31
Isabel Beltri
Martina Navarro
Sponsors
Obra Social de Hospital Sant Joan de Déu
Artyplan
Xporty
Aneto
Infosa
damm
Veri
comprar camisetas
doublet
gasso
moventia
rana
careli
w2w
la pera
cogelsa
maranges
crisderma
murviedro
finestra
siovann
summapadel
rovellats
sant pancras
zip
busquets
filipinos