9è torneig de pàdel solidari #forçamiquel

4a Masc main bracket

Treintaidosavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K1 6/30/21, 9:45 PM
-
Eduard Reines Martos
Juan Lemmel
6-2 | 6-3
6/30/21, 9:45 PM
-
#K1
Oscar Pérez Albet
Albert Fontanet Calopa
#K2 6/30/21, 7:15 PM
-
Xavier Vergés Parisi
Guillem Dolz Alvarez
6-1 | 6-1
6/30/21, 7:15 PM
-
#K2
Mario Hinojo Gracia
Daniel Lopez Rodríguez
#K3 7/1/21, 6:00 PM
-
Javier Fernández Herrera
Simon Jimenez
3-6 | 1-6
7/1/21, 6:00 PM
-
#K3
Pau Castañé González
Javier Esteban Bull
#K4 7/1/21, 6:00 PM
-
Joan Puig Belman
Jose Manuel Estaban Alamarcha
4-6 | 3-6
7/1/21, 6:00 PM
-
#K4
Josep Salillas Tellaeche
Sergi Anter Brunes
#K5 6/30/21, 6:00 PM
-
Jose García Bueno
Juan Salerno Pedraza
2-6 | 5-7
6/30/21, 6:00 PM
-
#K5
Max Peinado
Alex Carballeira
#K6 6/30/21, 9:45 PM
-
Joan Benguerel Vidosa
Pau Benguerel Carabús
6-2 | 6-4
6/30/21, 9:45 PM
-
#K6
Xavi Vila Segala
Antonio Cano Maurin
#K7 6/30/21, 7:15 PM
-
Sergi Arias Lopez
Alex Martin
6-4 | 6-3
6/30/21, 7:15 PM
-
#K7
Victor Granado Berbis
Gabi Clapera
#K8 6/30/21, 8:30 PM
-
Clemente Abad
Patxo
6-3 | 3-6 | 0-6
6/30/21, 8:30 PM
-
#K8
Joan Antoni Cabrerizo Lahoz
Pau Cabrerizo Alvarez
#K9 6/30/21, 9:45 PM
-
Xavi Martí Argemí
Albert Martí Borrell
7-5 | 6-4
6/30/21, 9:45 PM
-
#K9
Marc Cots
Nil Sallent
#K10 6/30/21, 9:45 PM
-
Josep Capdevila
Enric Verdu
66-71 | 9-10
6/30/21, 9:45 PM
-
#K10
Emilio Carrasco Brufau
Sergi Pérez Lamiel
#K11 6/30/21, 7:15 PM
-
Carlos Trullenque
Marc Borras
6-3 | 6-2
6/30/21, 7:15 PM
-
#K11
Enric Catafal Sauqué
Eric Sanchez Ibañez De Zuazo
#K12 7/2/21, 8:30 PM
-
Berni Herrero Huerga
Ferran Tomas Jiménez
3-6 | 6-3 | 8-10
7/2/21, 8:30 PM
-
#K12
Marc Farga Mas
Arnau Gibert Galve
#K13 6/30/21, 6:00 PM
-
Nico Feltes
Javier Garcia Milan
6-0 | 6-2
6/30/21, 6:00 PM
-
#K13
Pablo Gómez Faíña
Juan Antonio Terrones
#K14 6/30/21, 9:45 PM
-
Oliver Rivodigo Dominguez
Luis Domínguez Ruiz
6-0 | 6-3
6/30/21, 9:45 PM
-
#K14
David Morera Vera
Miguel Angel Rivera Lopez
#K15 6/30/21, 7:15 PM
-
Jesús Marlet Zanini
Alex Savin De Estepona
6-3 | 4-6 | 10-5
6/30/21, 7:15 PM
-
#K15
Albert Aniceto Martínez
Roger Mauri Plana
#K16 6/30/21, 7:15 PM
-
Llorenç Orfila Luz
Carles Redondo
2-6 | 0-6
6/30/21, 7:15 PM
-
#K16
Jordi Llorens Roca
Juan Mayoral
#K17 6/30/21, 6:00 PM
-
Edusrdo Cespedes Lamiel
Oriol Sanahuja Grau
6-3 | 6-1
6/30/21, 6:00 PM
-
#K17
Sergio Moreno Medina
Alex Moreno
#K18 7/1/21, 9:45 PM
-
Chema Rivodigo
Salva Fernandez
6-1 | 6-2
7/1/21, 9:45 PM
-
#K18
Gianfranco Gelardi
Corrado Gelardi
#K19 6/30/21, 9:45 PM
-
Marc Collellmir
Carlos Liron De Toro
5-7 | 6-1 | 10-2
6/30/21, 9:45 PM
-
#K19
Joan Carles Lopez
Guillermo Lardin Castello
#K20 6/30/21, 9:45 PM
-
Javier Espinal Manchón
Juan Carlos Lopes
6-3 | 6-2
6/30/21, 9:45 PM
-
#K20
Chema Chaques
José Luis González
#K21 6/30/21, 6:00 PM
-
Yago Oliva-rifá Condomines
álvaro Cobas Pérez
6-4 | 0-6 | 6-7
6/30/21, 6:00 PM
-
#K21
Gerard Lleget Viladés
Víctor Ferres Martínez
#K22 6/30/21, 6:00 PM
-
Xavier Fortuny Guasch
Jordi Sierra Puig
4-6 | 6-1 | 10-2
6/30/21, 6:00 PM
-
#K22
Sergi Sampons Rodriguez
Pau Pulido Sabido
#K23 6/30/21, 7:15 PM
-
Jaume Camps
Jose Antonio Lorente
6-4 | 6-4
6/30/21, 7:15 PM
-
#K23
Andreu Camps
Angel Lopez
#K24 7/3/21, 8:00 AM
-
Txema Salabert
Joan Salabert
6-4 | 6-3
7/3/21, 8:00 AM
-
#K24
Pep Blanes Gómez
Sergio Skidelsky
#K25 6/30/21, 6:00 PM
-
Higini Alfageme
Nil Alfageme
6-2 | 6-1
6/30/21, 6:00 PM
-
#K25
Jordi Serra
David Iglesias Blasco
#K26 6/30/21, 6:00 PM
-
Ramon Sol Cote
Ramon Sol Cote
0-6 | 0-6
6/30/21, 6:00 PM
-
#K26
Andres Gil
David Lencina
#K27 7/1/21, 7:15 PM
-
Jose Marfa Bernades
Dani Cabezón Muñoz
2-6 | 3-6
7/1/21, 7:15 PM
-
#K27
Antonio De Rosa
Xavi Grau Arellano
#K28 7/1/21, 7:15 PM
-
Gonzalo Balcells Pasqual Del Pobil
David Viñeta Vilaseca
6-3 | 7-6
7/1/21, 7:15 PM
-
#K28
Pedro Fernández García
Rafael Sanchez Vives
#K29 7/1/21, 8:30 PM
-
Ignasi Pietx Rusiñol
Eric Botella
3-6 | 3-6
7/1/21, 8:30 PM
-
#K29
Marc Danon Hidalgo
Josep Danon Campon
#K30 7/1/21, 8:30 PM
-
Pol Buxeda Bello
Lluis Vidal
6-0 | 6-1
7/1/21, 8:30 PM
-
#K30
Antonio Sansa Aizcorbe
Sergi Vidal Casaponsa
#K31 7/1/21, 9:45 PM
-
Marc Castello
Nacho Cadevall
6-4 | 6-7 | 8-10
7/1/21, 9:45 PM
-
#K31
Lluís Torné Reverter
Alejandro Mowszet
#K32 -
-
Jordi Martin
Xavier Canals
^ - RET
-
-
#K32
Jose Calvo
Gerard Calvo

Dieciseisavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K33 -
-
Eduard Reines Martos
Juan Lemmel
^ - WO
-
-
#K33
Xavier Vergés Parisi
Guillem Dolz Alvarez
#K34 7/4/21, 4:45 PM
-
Pau Castañé González
Javier Esteban Bull
7-5 | 2-6 | 10-6
7/4/21, 4:45 PM
-
#K34
Josep Salillas Tellaeche
Sergi Anter Brunes
#K35 7/2/21, 8:30 PM
-
Max Peinado
Alex Carballeira
6-0 | 6-4
7/2/21, 8:30 PM
-
#K35
Joan Benguerel Vidosa
Pau Benguerel Carabús
#K36 7/1/21, 7:15 PM
-
Sergi Arias Lopez
Alex Martin
6-1 | 6-1
7/1/21, 7:15 PM
-
#K36
Joan Antoni Cabrerizo Lahoz
Pau Cabrerizo Alvarez
#K37 7/2/21, 9:45 PM
-
Xavi Martí Argemí
Albert Martí Borrell
1-6 | 0-6
7/2/21, 9:45 PM
-
#K37
Emilio Carrasco Brufau
Sergi Pérez Lamiel
#K38 7/4/21, 7:15 PM
-
Carlos Trullenque
Marc Borras
6-0 | 6-1
7/4/21, 7:15 PM
-
#K38
Marc Farga Mas
Arnau Gibert Galve
#K39 7/4/21, 7:15 PM
-
Nico Feltes
Javier Garcia Milan
6-1 | 6-1
7/4/21, 7:15 PM
-
#K39
Oliver Rivodigo Dominguez
Luis Domínguez Ruiz
#K40 7/3/21, 7:15 PM
-
Jesús Marlet Zanini
Alex Savin De Estepona
6-3 | 6-4
7/3/21, 7:15 PM
-
#K40
Jordi Llorens Roca
Juan Mayoral
#K41 7/3/21, 4:45 PM
-
Edusrdo Cespedes Lamiel
Oriol Sanahuja Grau
5-7 | 2-6
7/3/21, 4:45 PM
-
#K41
Chema Rivodigo
Salva Fernandez
#K42 7/3/21, 4:45 PM
-
Marc Collellmir
Carlos Liron De Toro
6-3 | 3-6 | 10-8
7/3/21, 4:45 PM
-
#K42
Javier Espinal Manchón
Juan Carlos Lopes
#K43 7/3/21, 8:00 AM
-
Gerard Lleget Viladés
Víctor Ferres Martínez
3-6 | 2-6
7/3/21, 8:00 AM
-
#K43
Xavier Fortuny Guasch
Jordi Sierra Puig
#K44 7/4/21, 9:15 AM
-
Jaume Camps
Jose Antonio Lorente
5-7 | 2-6
7/4/21, 9:15 AM
-
#K44
Txema Salabert
Joan Salabert
#K45 7/3/21, 4:45 PM
-
Higini Alfageme
Nil Alfageme
3-6 | 6-3 | 8-10
7/3/21, 4:45 PM
-
#K45
Andres Gil
David Lencina
#K46 7/4/21, 11:45 AM
-
Antonio De Rosa
Xavi Grau Arellano
6-3 | 6-1
7/4/21, 11:45 AM
-
#K46
Gonzalo Balcells Pasqual Del Pobil
David Viñeta Vilaseca
#K47 7/4/21, 4:45 PM
-
Marc Danon Hidalgo
Josep Danon Campon
4-6 | 6-3 | 10-8
7/4/21, 4:45 PM
-
#K47
Pol Buxeda Bello
Lluis Vidal
#K48 7/4/21, 4:45 PM
-
Lluís Torné Reverter
Alejandro Mowszet
1-6 | 3-6
7/4/21, 4:45 PM
-
#K48
Jordi Martin
Xavier Canals

Octavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K49 7/6/21, 7:15 PM
-
Eduard Reines Martos
Juan Lemmel
0-6 | 3-6
7/6/21, 7:15 PM
-
#K49
Pau Castañé González
Javier Esteban Bull
#K50 7/6/21, 7:15 PM
-
Max Peinado
Alex Carballeira
4-6 | 6-1 | 10-4
7/6/21, 7:15 PM
-
#K50
Sergi Arias Lopez
Alex Martin
#K51 7/6/21, 7:15 PM
-
Emilio Carrasco Brufau
Sergi Pérez Lamiel
2-6 | 1-6
7/6/21, 7:15 PM
-
#K51
Carlos Trullenque
Marc Borras
#K52 7/6/21, 7:15 PM
-
Nico Feltes
Javier Garcia Milan
6-3 | 6-2
7/6/21, 7:15 PM
-
#K52
Jesús Marlet Zanini
Alex Savin De Estepona
#K53 7/6/21, 7:15 PM
-
Chema Rivodigo
Salva Fernandez
2-6 | 5-7
7/6/21, 7:15 PM
-
#K53
Marc Collellmir
Carlos Liron De Toro
#K54 7/6/21, 7:15 PM
-
Xavier Fortuny Guasch
Jordi Sierra Puig
3-6 | 3-6
7/6/21, 7:15 PM
-
#K54
Txema Salabert
Joan Salabert
#K55 -
-
Andres Gil
David Lencina
^ - RET
-
-
#K55
Antonio De Rosa
Xavi Grau Arellano
#K56 7/6/21, 9:45 PM
-
Marc Danon Hidalgo
Josep Danon Campon
2-6 | 2-6
7/6/21, 9:45 PM
-
#K56
Jordi Martin
Xavier Canals

Cuartos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K57 7/8/21, 8:30 PM
-
Pau Castañé González
Javier Esteban Bull
6-3 | 6-4
7/8/21, 8:30 PM
-
#K57
Max Peinado
Alex Carballeira
#K58 7/8/21, 8:30 PM
-
Carlos Trullenque
Marc Borras
7-5 | 6-3
7/8/21, 8:30 PM
-
#K58
Nico Feltes
Javier Garcia Milan
#K59 7/8/21, 9:45 PM
-
Marc Collellmir
Carlos Liron De Toro
7-5 | 6-4
7/8/21, 9:45 PM
-
#K59
Txema Salabert
Joan Salabert
#K60 7/8/21, 9:45 PM
-
Andres Gil
David Lencina
2-6 | 2-6
7/8/21, 9:45 PM
-
#K60
Jordi Martin
Xavier Canals

Semifinales

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K61 7/10/21, 10:30 AM
-
Pau Castañé González
Javier Esteban Bull
2-6 | 1-6
7/10/21, 10:30 AM
-
#K61
Carlos Trullenque
Marc Borras
#K62 7/10/21, 10:30 AM
-
Marc Collellmir
Carlos Liron De Toro
2-6 | 4-6
7/10/21, 10:30 AM
-
#K62
Jordi Martin
Xavier Canals

Final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K63 7/10/21, 5:00 PM
-
Carlos Trullenque
Marc Borras
-
7/10/21, 5:00 PM
-
#K63
Jordi Martin
Xavier Canals

Cuadro de consolación

Dieciseisavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K1 7/2/21, 7:15 PM
-
Jordi Serra
David Iglesias Blasco
WO - ^
7/2/21, 7:15 PM
-
#K1
Sergio Moreno Medina
Alex Moreno
#K2 7/2/21, 7:15 PM
-
Mario Hinojo Gracia
Daniel Lopez Rodríguez
4-6 | 3-6
7/2/21, 7:15 PM
-
#K2
Yago Oliva-rifá Condomines
álvaro Cobas Pérez
#K3 7/2/21, 9:45 PM
-
Albert Aniceto Martínez
Roger Mauri Plana
^ - WO
7/2/21, 9:45 PM
-
#K3
Joan Carles Lopez
Guillermo Lardin Castello
#K4 7/2/21, 9:45 PM
-
Javier Fernández Herrera
Simon Jimenez
6-0 | 2-6 | 4-10
7/2/21, 9:45 PM
-
#K4
Joan Puig Belman
Jose Manuel Estaban Alamarcha
#K5 7/1/21, 9:45 PM
-
Jose García Bueno
Juan Salerno Pedraza
6-2 | 6-3
7/1/21, 9:45 PM
-
#K5
Marc Cots
Nil Sallent
#K7 7/1/21, 8:30 PM
-
Victor Granado Berbis
Gabi Clapera
6-2 | 7-6
7/1/21, 8:30 PM
-
#K7
Chema Chaques
José Luis González
#K8 7/2/21, 8:30 PM
-
Oscar Pérez Albet
Albert Fontanet Calopa
WO - ^
7/2/21, 8:30 PM
-
#K8
Xavi Vila Segala
Antonio Cano Maurin
#K9 -
-
Josep Capdevila
Enric Verdu
6-0 | 6-2
-
-
#K9
David Morera Vera
Miguel Angel Rivera Lopez
#K10 7/2/21, 8:30 PM
-
Pedro Fernández García
Rafael Sanchez Vives
3-6 | 3-6
7/2/21, 8:30 PM
-
#K10
Ignasi Pietx Rusiñol
Eric Botella
#K11 7/1/21, 7:15 PM
-
Enric Catafal Sauqué
Eric Sanchez Ibañez De Zuazo
WO - ^
7/1/21, 7:15 PM
-
#K11
Ramon Sol Cote
Ramon Sol Cote
#K12 7/1/21, 8:30 PM
-
Pablo Gómez Faíña
Juan Antonio Terrones
6-0 | 6-7 | 10-7
7/1/21, 8:30 PM
-
#K12
Andreu Camps
Angel Lopez
#K13 7/2/21, 7:15 PM
-
Antonio Sansa Aizcorbe
Sergi Vidal Casaponsa
0-6 | 0-6
7/2/21, 7:15 PM
-
#K13
Marc Castello
Nacho Cadevall
#K14 7/3/21, 10:30 AM
-
Gianfranco Gelardi
Corrado Gelardi
2-6 | 3-6
7/3/21, 10:30 AM
-
#K14
Jose Marfa Bernades
Dani Cabezón Muñoz
#K15 7/4/21, 11:45 AM
-
Berni Herrero Huerga
Ferran Tomas Jiménez
6-3 | 6-1
7/4/21, 11:45 AM
-
#K15
Clemente Abad
Patxo
#K16 -
-
Llorenç Orfila Luz
Carles Redondo
RET - ^
-
-
#K16
Sergi Sampons Rodriguez
Pau Pulido Sabido

Octavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K17 7/3/21, 7:15 PM
-
Sergio Moreno Medina
Alex Moreno
7-5 | 3-6 | 10-6
7/3/21, 7:15 PM
-
#K17
Yago Oliva-rifá Condomines
álvaro Cobas Pérez
#K18 7/4/21, 8:30 PM
-
Albert Aniceto Martínez
Roger Mauri Plana
6-3 | 7-6
7/4/21, 8:30 PM
-
#K18
Joan Puig Belman
Jose Manuel Estaban Alamarcha
#K19 7/5/21, 11:00 PM
-
Jose García Bueno
Juan Salerno Pedraza
0-6 | 2-6
7/5/21, 11:00 PM
-
#K19
Pep Blanes Gómez
Sergio Skidelsky
#K20 7/7/21, 8:30 PM
-
Victor Granado Berbis
Gabi Clapera
2-6 | 5-7
7/7/21, 8:30 PM
-
#K20
Xavi Vila Segala
Antonio Cano Maurin
#K21 7/8/21, 6:00 PM
-
Josep Capdevila
Enric Verdu
7-6 | 6-2
7/8/21, 6:00 PM
-
#K21
Ignasi Pietx Rusiñol
Eric Botella
#K22 7/2/21, 6:00 PM
-
Ramon Sol Cote
Ramon Sol Cote
1-6 | 2-6
7/2/21, 6:00 PM
-
#K22
Pablo Gómez Faíña
Juan Antonio Terrones
#K23 7/4/21, 8:00 AM
-
Marc Castello
Nacho Cadevall
6-1 | 6-2
7/4/21, 8:00 AM
-
#K23
Jose Marfa Bernades
Dani Cabezón Muñoz
#K24 -
-
Berni Herrero Huerga
Ferran Tomas Jiménez
^ - RET
-
-
#K24
Sergi Sampons Rodriguez
Pau Pulido Sabido

Cuartos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K25 7/9/21, 8:30 PM
-
Sergio Moreno Medina
Alex Moreno
6-7 | 3-6
7/9/21, 8:30 PM
-
#K25
Albert Aniceto Martínez
Roger Mauri Plana
#K26 -
-
Pep Blanes Gómez
Sergio Skidelsky
RET - ^
-
-
#K26
Xavi Vila Segala
Antonio Cano Maurin
#K27 -
-
Josep Capdevila
Enric Verdu
WO - ^
-
-
#K27
Pablo Gómez Faíña
Juan Antonio Terrones
#K28 7/9/21, 7:15 PM
-
Marc Castello
Nacho Cadevall
6-3 | 6-3
7/9/21, 7:15 PM
-
#K28
Berni Herrero Huerga
Ferran Tomas Jiménez

Semifinales

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K29 7/10/21, 9:15 AM
-
Albert Aniceto Martínez
Roger Mauri Plana
3-6 | 3-6
7/10/21, 9:15 AM
-
#K29
Xavi Vila Segala
Antonio Cano Maurin
#K30 7/10/21, 9:15 AM
-
Pablo Gómez Faíña
Juan Antonio Terrones
2-6 | 1-6
7/10/21, 9:15 AM
-
#K30
Marc Castello
Nacho Cadevall

Final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K31 7/10/21, 5:00 PM
-
Xavi Vila Segala
Antonio Cano Maurin
-
7/10/21, 5:00 PM
-
#K31
Marc Castello
Nacho Cadevall
Sponsors
Obra Social Sant Joan de Déu
Infosa
Aneto
Damm
Veri
Moventia
TGT
Gamax
comprar-camisetas
Doublet
Ceràmiques St Pancràs
La Pera
Gassò
SummaPadel
Xporty
Martiderm
Quimidex
Sidespin
X Grip Padel
Gro Oil
Maranges
Rovellats
Careli
Cuetara
Salerm
Cacaolat
Haribo
Climasol
4Karas
Abadal
ASE CARPAS