9è torneig de pàdel solidari #forçamiquel

3a Fem main bracket


Treintaidosavos de final (1 match/game)
Friday, July 2, 2021, 6:00 PM
Friday, July 2, 2021, 7:15 PM
Saturday, July 3, 2021, 9:15 AM
Saturday, July 3, 2021, 6:00 PM
Saturday, July 3, 2021, 6:00 PM
Dieciseisavos de final (1 match/game)
Thursday, July 1, 2021, 7:15 PM
Saturday, July 3, 2021, 7:15 PM
Sunday, July 4, 2021, 8:30 PM
Sunday, July 4, 2021, 8:00 AM
Wednesday, June 30, 2021, 9:45 PM
Sunday, July 4, 2021, 10:30 AM
Monday, July 5, 2021, 8:30 PM
Saturday, July 3, 2021, 8:30 PM
Sunday, July 4, 2021, 6:00 PM
Sunday, July 4, 2021, 9:15 AM
Sunday, July 4, 2021, 11:45 AM
Octavos de final (1 match/game)
Monday, July 5, 2021, 9:45 PM
Monday, July 5, 2021, 9:45 PM
Tuesday, July 6, 2021, 7:15 PM
Tuesday, July 6, 2021, 8:30 PM
Wednesday, July 7, 2021, 7:15 PM
Monday, July 5, 2021, 7:15 PM
Cuartos de final (1 match/game)
Semifinales (1 match/game)
Friday, July 9, 2021, 6:00 PM
Final (1 match/game)
Saturday, July 10, 2021, 6:15 PM

Dieciseisavos de final (1 match/game)
Sunday, July 4, 2021, 7:15 PM
Saturday, July 3, 2021, 8:30 PM
Saturday, July 3, 2021, 8:00 AM
Sunday, July 4, 2021, 10:30 AM
Octavos de final (1 match/game)
Tuesday, July 6, 2021, 11:00 PM
Monday, July 5, 2021, 7:15 PM
Monday, July 5, 2021, 6:00 PM
Tuesday, July 6, 2021, 6:00 PM
Thursday, July 8, 2021, 6:00 PM
Cuartos de final (1 match/game)
Semifinales (1 match/game)
Final (1 match/game)
Sponsors
Obra Social Sant Joan de Déu
Infosa
Aneto
Damm
Veri
Moventia
TGT
Gamax
comprar-camisetas
Doublet
Ceràmiques St Pancràs
La Pera
Gassò
SummaPadel
Xporty
Martiderm
Quimidex
Sidespin
X Grip Padel
Gro Oil
Maranges
Rovellats
Careli
Cuetara
Salerm
Cacaolat
Haribo
Climasol
4Karas
Abadal
ASE CARPAS