9è torneig de pàdel solidari #forçamiquel

3a Fem main bracket

Treintaidosavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K5 7/2/21, 6:00 PM
-
Carmen Nicolás Ortiz
Begoña Estadella Riu
6-7 | 3-6
7/2/21, 6:00 PM
-
#K5
Marta Marti Borrell
Berta Maeso Lario
#K6 -
-
Patricia Bisbal
Patricia Bisbal
^ - RET
-
-
#K6
Blanca Xampeny Gómez
Meritxell Sitjà Fernández
#K9 -
-
Ana Guergue
Eva Guergué
^ - RET
-
-
#K9
Julia Torrecilla Martí
Carla Martínez Torrecilla
#K10 -
-
Monica Llunell
Sonia Galceran
5-7 | 6-4 | 7-10
-
-
#K10
Laia Morell Franco
Elena Janer Ortuño
#K13 7/1/21, 8:30 PM
-
Laura Gomez Ballve
Paula Gómez Ballvé
6-3 | 3-6 | 6-10
7/1/21, 8:30 PM
-
#K13
Marta Barrachina
Xenia Barrachina
#K14 7/2/21, 6:00 PM
-
Maricler Herrero
Marta Ginjaume
6-1 | 6-1
7/2/21, 6:00 PM
-
#K14
Clara Ravina Cabrera
Conxita Corbinos Pubill
#K16 7/2/21, 6:00 PM
-
Alba Tarrago
Yolanda Sanchis
1-6 | 2-6
7/2/21, 6:00 PM
-
#K16
Carolina Fernandez
Laura Costa
#K19 7/2/21, 9:45 PM
-
Nuria Oliver Tizon
Gemma Ayala Sanchez
6-4 | 4-6 | 10-8
7/2/21, 9:45 PM
-
#K19
Eva Ortiz
Sonia Coscollola Miralles
#K20 7/1/21, 8:30 PM
-
Maria Alcalde Sanchez
Blanca Espot
6-1 | 6-0
7/1/21, 8:30 PM
-
#K20
Laia Sala Capdevila
Bego Gomez Moreno Azkue
#K23 7/2/21, 7:15 PM
-
Marta De Carreras
Begoña De Lama
6-1 | 6-4
7/2/21, 7:15 PM
-
#K23
Susana Collado
Ainhoa Ramos Navarro
#K24 -
-
Marta Pages
Andrea Murillo
WO - ^
-
-
#K24
Alicia Sánchez Checa
Elena Zamorano
#K27 7/3/21, 9:15 AM
-
Esther Perez Alcon
Carme Luna
6-3 | 6-4
7/3/21, 9:15 AM
-
#K27
Mireia Queralt Monsó
Lourdes Abad Marin
#K28 7/3/21, 9:15 AM
-
Monica Font Berzal
Cristina Cabistañ Arbiol
6-3 | 6-2
7/3/21, 9:15 AM
-
#K28
Laura Humet
Júlia Rodríguez
#K29 7/3/21, 6:00 PM
-
Iolanda Carmona
Blanca Molini
6-3 | 2-6 | 10-6
7/3/21, 6:00 PM
-
#K29
Gemma Fernandez
Monica Gomez
#K30 7/3/21, 6:00 PM
-
Griselda Perez
Sandra Gonzalez Troger
6-1 | 6-1
7/3/21, 6:00 PM
-
#K30
Alejandra Marin
Rouse Magaña

Dieciseisavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K33 7/1/21, 7:15 PM
-
Anna Soler Cardona
Amanda Arranz
4-6 | 4-6
7/1/21, 7:15 PM
-
#K33
Rosa Roca
Alèria Garcia Roca
#K34 7/1/21, 9:45 PM
-
Noelia Rodríguez Moreno
Lara Barquero Candela
6-1 | 6-1
7/1/21, 9:45 PM
-
#K34
Belen Rodriguez Ramirez
Montse Dalmases
#K35 7/3/21, 7:15 PM
-
Marta Marti Borrell
Berta Maeso Lario
4-6 | 4-6
7/3/21, 7:15 PM
-
#K35
Patricia Bisbal
Patricia Bisbal
#K36 7/4/21, 8:30 PM
-
Rosa Baciero
M Antonia Prat Ricart
7-5 | 6-3
7/4/21, 8:30 PM
-
#K36
Ana Vila Ferran Figueras
Cuca Vila Ferran
#K37 7/4/21, 8:00 AM
-
Ana Guergue
Eva Guergué
6-3 | 6-4
7/4/21, 8:00 AM
-
#K37
Laia Morell Franco
Elena Janer Ortuño
#K38 6/30/21, 9:45 PM
-
Pepa Rosell
Marta Rosell Fontanet
4-6 | 4-6
6/30/21, 9:45 PM
-
#K38
Júlia Moreiro Martínez
Laura Folch Sallent
#K39 7/4/21, 10:30 AM
-
Marta Barrachina
Xenia Barrachina
6-2 | 6-4
7/4/21, 10:30 AM
-
#K39
Maricler Herrero
Marta Ginjaume
#K40 -
-
Patricia De Bufalá
Lorena Palacios
RET - ^
-
-
#K40
Carolina Fernandez
Laura Costa
#K41 7/5/21, 8:30 PM
-
Amparo Ruiz
Cristina Araño
4-6 | 6-2 | 10-3
7/5/21, 8:30 PM
-
#K41
Gema Garrido
Natalia Rodríguez Cabrera
#K42 7/3/21, 8:30 PM
-
Nuria Oliver Tizon
Gemma Ayala Sanchez
2-6 | 2-6
7/3/21, 8:30 PM
-
#K42
Maria Alcalde Sanchez
Blanca Espot
#K43 7/3/21, 8:30 PM
-
Teresa Unyo Sallent
Carme Unyó Sallent
2-6 | 4-6
7/3/21, 8:30 PM
-
#K43
Sonia Rodriguez Mostacero
Ana Jane Bonet
#K44 7/4/21, 8:30 PM
-
Marta De Carreras
Begoña De Lama
4-6 | 2-6
7/4/21, 8:30 PM
-
#K44
Alicia Sánchez Checa
Elena Zamorano
#K45 7/4/21, 6:00 PM
-
Mireia Fernanadez
Yolanda Gómez
4-6 | 2-6
7/4/21, 6:00 PM
-
#K45
Elisabet Rosa
Ioana Gordan
#K46 7/5/21, 9:45 PM
-
Esther Perez Alcon
Carme Luna
2-6 | 2-6
7/5/21, 9:45 PM
-
#K46
Monica Font Berzal
Cristina Cabistañ Arbiol
#K47 7/4/21, 9:15 AM
-
Iolanda Carmona
Blanca Molini
6-4 | 6-2
7/4/21, 9:15 AM
-
#K47
Griselda Perez
Sandra Gonzalez Troger
#K48 7/4/21, 11:45 AM
-
Cristina Cortit
Esther Grifell
6-1 | 6-4
7/4/21, 11:45 AM
-
#K48
Lidia Valero Soler
Gemma Jofre Ortiz

Octavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K49 7/5/21, 8:30 PM
-
Rosa Roca
Alèria Garcia Roca
1-6 | 2-6
7/5/21, 8:30 PM
-
#K49
Noelia Rodríguez Moreno
Lara Barquero Candela
#K50 7/5/21, 9:45 PM
-
Patricia Bisbal
Patricia Bisbal
6-0 | 6-2
7/5/21, 9:45 PM
-
#K50
Rosa Baciero
M Antonia Prat Ricart
#K51 7/5/21, 9:45 PM
-
Ana Guergue
Eva Guergué
4-6 | 7-5 | 10-5
7/5/21, 9:45 PM
-
#K51
Júlia Moreiro Martínez
Laura Folch Sallent
#K52 7/6/21, 7:15 PM
-
Marta Barrachina
Xenia Barrachina
6-4 | 5-7 | 10-8
7/6/21, 7:15 PM
-
#K52
Carolina Fernandez
Laura Costa
#K53 7/6/21, 8:30 PM
-
Amparo Ruiz
Cristina Araño
4-6 | 3-6
7/6/21, 8:30 PM
-
#K53
Maria Alcalde Sanchez
Blanca Espot
#K54 7/6/21, 9:45 PM
-
Sonia Rodriguez Mostacero
Ana Jane Bonet
6-3 | 6-4
7/6/21, 9:45 PM
-
#K54
Alicia Sánchez Checa
Elena Zamorano
#K55 7/7/21, 7:15 PM
-
Elisabet Rosa
Ioana Gordan
3-6 | 7-6 | 7-10
7/7/21, 7:15 PM
-
#K55
Monica Font Berzal
Cristina Cabistañ Arbiol
#K56 7/5/21, 7:15 PM
-
Iolanda Carmona
Blanca Molini
6-3 | 6-3
7/5/21, 7:15 PM
-
#K56
Cristina Cortit
Esther Grifell

Cuartos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K57 -
-
Noelia Rodríguez Moreno
Lara Barquero Candela
4-6 | 6-3 | 10-4
-
-
#K57
Patricia Bisbal
Patricia Bisbal
#K58 7/7/21, 9:45 PM
-
Ana Guergue
Eva Guergué
6-4 | 6-2
7/7/21, 9:45 PM
-
#K58
Marta Barrachina
Xenia Barrachina
#K59 7/7/21, 7:15 PM
-
Maria Alcalde Sanchez
Blanca Espot
6-2 | 6-2
7/7/21, 7:15 PM
-
#K59
Sonia Rodriguez Mostacero
Ana Jane Bonet
#K60 7/8/21, 9:45 PM
-
Monica Font Berzal
Cristina Cabistañ Arbiol
6-4 | 1-6 | 8-10
7/8/21, 9:45 PM
-
#K60
Iolanda Carmona
Blanca Molini

Semifinales

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K61 7/9/21, 8:30 PM
-
Noelia Rodríguez Moreno
Lara Barquero Candela
5-7 | 4-6
7/9/21, 8:30 PM
-
#K61
Ana Guergue
Eva Guergué
#K62 7/9/21, 6:00 PM
-
Maria Alcalde Sanchez
Blanca Espot
6-2 | 6-1
7/9/21, 6:00 PM
-
#K62
Iolanda Carmona
Blanca Molini

Final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K63 7/10/21, 6:15 PM
-
Ana Guergue
Eva Guergué
-
7/10/21, 6:15 PM
-
#K63
Maria Alcalde Sanchez
Blanca Espot

Cuadro de consolación

Dieciseisavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K1 7/4/21, 7:15 PM
-
Monica Llunell
Sonia Galceran
6-4 | 4-6 | 10-8
7/4/21, 7:15 PM
-
#K1
Pepa Rosell
Marta Rosell Fontanet
#K2 7/3/21, 8:30 PM
-
Marta Pages
Andrea Murillo
5-7 | 6-3 | 3-10
7/3/21, 8:30 PM
-
#K2
Susana Collado
Ainhoa Ramos Navarro
#K4 7/4/21, 6:00 PM
-
Belen Rodriguez Ramirez
Montse Dalmases
5-7 | 0-6
7/4/21, 6:00 PM
-
#K4
Laura Gomez Ballve
Paula Gómez Ballvé
#K10 7/3/21, 8:00 AM
-
Alba Tarrago
Yolanda Sanchis
4-6 | 3-6
7/3/21, 8:00 AM
-
#K10
Carmen Nicolás Ortiz
Begoña Estadella Riu
#K12 7/4/21, 11:45 AM
-
Clara Ravina Cabrera
Conxita Corbinos Pubill
4-6 | 4-6
7/4/21, 11:45 AM
-
#K12
Laia Sala Capdevila
Bego Gomez Moreno Azkue
#K13 7/4/21, 6:00 PM
-
Mireia Queralt Monsó
Lourdes Abad Marin
4-6 | 4-6
7/4/21, 6:00 PM
-
#K13
Laura Humet
Júlia Rodríguez
#K14 7/4/21, 10:30 AM
-
Alejandra Marin
Rouse Magaña
0-6 | 0-6
7/4/21, 10:30 AM
-
#K14
Gemma Fernandez
Monica Gomez

Octavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K17 7/6/21, 11:00 PM
-
Monica Llunell
Sonia Galceran
3-6 | 7-5 | 8-10
7/6/21, 11:00 PM
-
#K17
Susana Collado
Ainhoa Ramos Navarro
#K18 7/5/21, 7:15 PM
-
Anna Soler Cardona
Amanda Arranz
1-6 | 1-6
7/5/21, 7:15 PM
-
#K18
Laura Gomez Ballve
Paula Gómez Ballvé
#K19 7/4/21, 11:45 AM
-
Nuria Oliver Tizon
Gemma Ayala Sanchez
6-3 | 6-1
7/4/21, 11:45 AM
-
#K19
Teresa Unyo Sallent
Carme Unyó Sallent
#K20 7/5/21, 6:00 PM
-
Lidia Valero Soler
Gemma Jofre Ortiz
4-6 | 6-1 | 10-3
7/5/21, 6:00 PM
-
#K20
Mireia Fernanadez
Yolanda Gómez
#K21 7/5/21, 11:00 PM
-
Eva Ortiz
Sonia Coscollola Miralles
6-2 | 6-4
7/5/21, 11:00 PM
-
#K21
Carmen Nicolás Ortiz
Begoña Estadella Riu
#K23 7/6/21, 6:00 PM
-
Laura Humet
Júlia Rodríguez
4-6 | 2-6
7/6/21, 6:00 PM
-
#K23
Gemma Fernandez
Monica Gomez
#K24 7/8/21, 6:00 PM
-
Ana Vila Ferran Figueras
Cuca Vila Ferran
1-6 | 3-6
7/8/21, 6:00 PM
-
#K24
Gema Garrido
Natalia Rodríguez Cabrera

Cuartos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K25 7/9/21, 6:00 PM
-
Susana Collado
Ainhoa Ramos Navarro
3-6 | 2-6
7/9/21, 6:00 PM
-
#K25
Laura Gomez Ballve
Paula Gómez Ballvé
#K26 7/9/21, 6:00 PM
-
Nuria Oliver Tizon
Gemma Ayala Sanchez
6-4 | 6-3
7/9/21, 6:00 PM
-
#K26
Lidia Valero Soler
Gemma Jofre Ortiz
#K27 7/7/21, 9:45 PM
-
Eva Ortiz
Sonia Coscollola Miralles
1-6 | 1-6
7/7/21, 9:45 PM
-
#K27
Laia Sala Capdevila
Bego Gomez Moreno Azkue
#K28 7/9/21, 7:15 PM
-
Gemma Fernandez
Monica Gomez
3-6 | 3-6
7/9/21, 7:15 PM
-
#K28
Gema Garrido
Natalia Rodríguez Cabrera

Semifinales

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K29 7/10/21, 8:00 AM
-
Laura Gomez Ballve
Paula Gómez Ballvé
6-3 | 7-5
7/10/21, 8:00 AM
-
#K29
Nuria Oliver Tizon
Gemma Ayala Sanchez
#K30 7/10/21, 8:00 AM
-
Laia Sala Capdevila
Bego Gomez Moreno Azkue
6-3 | 4-6 | 5-10
7/10/21, 8:00 AM
-
#K30
Gema Garrido
Natalia Rodríguez Cabrera

Final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K31 7/10/21, 6:15 PM
-
Laura Gomez Ballve
Paula Gómez Ballvé
-
7/10/21, 6:15 PM
-
#K31
Gema Garrido
Natalia Rodríguez Cabrera
Sponsors
Obra Social Sant Joan de Déu
Infosa
Aneto
Damm
Veri
Moventia
TGT
Gamax
comprar-camisetas
Doublet
Ceràmiques St Pancràs
La Pera
Gassò
SummaPadel
Xporty
Martiderm
Quimidex
Sidespin
X Grip Padel
Gro Oil
Maranges
Rovellats
Careli
Cuetara
Salerm
Cacaolat
Haribo
Climasol
4Karas
Abadal
ASE CARPAS