9è torneig de pàdel solidari #forçamiquel

3a Masc main bracket

Treintaidosavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K1 6/30/21, 8:30 PM
-
Alberto Heras
Heras
0-6 | 2-6
6/30/21, 8:30 PM
-
#K1
Marti Grau
Gerard Grau Fradera
#K2 6/30/21, 8:30 PM
-
Alex Tortras Raventós
Sergi Puig Cantín
6-7 | 5-7
6/30/21, 8:30 PM
-
#K2
Angel López Padilla
Xavi Anglada Corvillo
#K3 6/30/21, 9:45 PM
-
Carmelo Cano
Juanan Martinez Romero
6-3 | 6-1
6/30/21, 9:45 PM
-
#K3
Israel Ferreres
Ferran Mañe
#K4 6/30/21, 8:30 PM
-
Toni Milan Quero
Josep Cardona Vallès
2-6 | 0-6
6/30/21, 8:30 PM
-
#K4
Paco Lezcano Callén
Alex Camps Luna
#K5 6/30/21, 7:15 PM
-
Jose Maria Porti
Eduard Segura
0-6 | 3-6
6/30/21, 7:15 PM
-
#K5
Pau Rio Rodriguez
Carlos Rio Charles
#K6 6/30/21, 8:30 PM
-
Pau Gassó Araiz
Ignasi Gasso Espina
0-6 | 5-7
6/30/21, 8:30 PM
-
#K6
David Casanovas
David Casanovas
#K7 6/30/21, 7:15 PM
-
Antonio Aljama Fernandez
Eric Aljama Garcia
4-6 | 3-6
6/30/21, 7:15 PM
-
#K7
Lluis Martinez Gonzalez
David Barragan Garcia
#K8 7/1/21, 6:00 PM
-
Oscar Palencia Esteller
Eduard Ayo
1-6 | 1-6
7/1/21, 6:00 PM
-
#K8
Xavi Jerez Baciero
Ferran Lopez Sanchez
#K9 7/3/21, 4:45 PM
-
Olivier Perrault Thoreux
Jordi Navarro Jane
3-6 | 1-6
7/3/21, 4:45 PM
-
#K9
Pol Gomà
Carles Gomà
#K10 6/30/21, 9:45 PM
-
Dangel Salazar
Nacho Puigmartí
4-6 | 4-6
6/30/21, 9:45 PM
-
#K10
Carles Sauret
Pepe Jover
#K11 7/3/21, 11:45 AM
-
Ferran Coll
Sergio Bande Fernandez
3-6 | 3-6
7/3/21, 11:45 AM
-
#K11
David Senserich
Esteve Boher
#K12 7/1/21, 6:00 PM
-
Albert Pons Morlanes
José Luis Gallego Ocaña
3-6 | 4-6
7/1/21, 6:00 PM
-
#K12
Fredrik Ohlander
Xavi Cantos
#K13 7/2/21, 6:00 PM
-
Juan Carlos Mora
Rafael Passarell
6-7 | 7-4 | 2-10
7/2/21, 6:00 PM
-
#K13
Luis Sanchez Taule
Mateu Ros Salas
#K14 7/3/21, 11:45 AM
-
Juan Francisco Moreno
Juan Blas Garcia Macías
3-6 | 2-6
7/3/21, 11:45 AM
-
#K14
Sergi Sole Ferrer
Jordi Del Barrio
#K15 7/3/21, 11:45 AM
-
Nico Viñas Ferré
Albert Vilanova Rincón
3-6 | 1-6
7/3/21, 11:45 AM
-
#K15
Tomás Jerez
Bertroli Mota Francesc
#K16 7/1/21, 9:45 PM
-
Genis Sanchez
David Sánchez Ruiz
6-3 | 6-4
7/1/21, 9:45 PM
-
#K16
Juan Escandell
Quique Belzuz
#K17 7/1/21, 6:00 PM
-
Jordi Molet Palau
Tomas Moreiro
0-6 | 7-6 | 9-10
7/1/21, 6:00 PM
-
#K17
Toni Foixench
Alejandro Garrido Angel
#K18 7/1/21, 6:00 PM
-
Jose Luis Canet
Juan Carlos Alcántara
3-6 | 6-0 | 10-8
7/1/21, 6:00 PM
-
#K18
Miquel García Baldanta
Gonzalo Hevia Iglesias
#K19 -
-
Victor Flores Aragon
Nacho Mercader
WO - ^
-
-
#K19
Juan Saez Estepa
Pere Bernal Girón
#K20 7/3/21, 8:00 AM
-
Jordi Félez Sangés
Jaime Masia Urrea
6-3 | 7-6
7/3/21, 8:00 AM
-
#K20
Marc Ruiz
Pep Bizar
#K21 7/3/21, 10:30 AM
-
Pepe Fernandez
Josep Carbonell Callicó
3-6 | 3-6
7/3/21, 10:30 AM
-
#K21
Paco Zamora
Lluís Buscà
#K22 7/3/21, 8:00 AM
-
Sergi Velasco
Josep Garcia
0-6 | 0-6
7/3/21, 8:00 AM
-
#K22
Calvo Baron Samuel
Joan Valderas
#K23 7/3/21, 4:45 PM
-
Lluis Sanroma Vima
Jaume Pujola Segura
1-6 | 1-6
7/3/21, 4:45 PM
-
#K23
Ruben Valle
Ferran Morris Vall
#K24 7/3/21, 4:45 PM
-
Daniel Martin
Ignasi Guerrero Garriga
^ - WO
7/3/21, 4:45 PM
-
#K24
Vicente Fernández Morales
Adrian Marza Fernández
#K25 7/2/21, 9:45 PM
-
Jesus Gomez
Hans Balsells
3-6 | 6-7
7/2/21, 9:45 PM
-
#K25
Ignacio Pigrau
José Ramón Castro
#K26 -
-
Alvaro Auger
Manuel Zanui Montoliu
^ - WO
-
-
#K26
Alvaro Jose Gonzalez
Pere Blasco
#K27 7/2/21, 7:15 PM
-
Joan García Balagué
Ton Garcia Puigdellivol
7-6 | 3-6 | 4-10
7/2/21, 7:15 PM
-
#K27
Sergio Miralles Molina
Albert Creu
#K28 7/3/21, 6:00 PM
-
Nicolás Ezequiel Roas Madrid
Javier Poo Espejo
^ - RET
7/3/21, 6:00 PM
-
#K28
David Segura
Victor Giol
#K29 7/3/21, 10:30 AM
-
Carles Subirà I Berini
Ramon Garcia Valls
6-2 | 6-2
7/3/21, 10:30 AM
-
#K29
Bruno Sampaio Reis
Miquel Valls
#K30 7/3/21, 10:30 AM
-
Manel Martínez Peteira
Marc Martínez Hernández
6-1 | 3-6 | 10-8
7/3/21, 10:30 AM
-
#K30
Luis Abad
Fernando Gil
#K31 7/3/21, 6:00 PM
-
Enric Martorell Fornés
Toni Pino Areales
6-4 | 6-1
7/3/21, 6:00 PM
-
#K31
Fernando Carretero Olmeda
Adrián Daniel Carretero
#K32 7/3/21, 6:00 PM
-
Miguel Dionis Raurell
Toti Bosch
6-3 | 0-6 | 6-10
7/3/21, 6:00 PM
-
#K32
Joan Pradell Grifol
Iker De Quadras Gausset

Dieciseisavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K33 7/1/21, 9:45 PM
-
Marti Grau
Gerard Grau Fradera
6-4 | 6-3
7/1/21, 9:45 PM
-
#K33
Angel López Padilla
Xavi Anglada Corvillo
#K34 7/1/21, 9:45 PM
-
Carmelo Cano
Juanan Martinez Romero
6-3 | 3-6 | 10-7
7/1/21, 9:45 PM
-
#K34
Paco Lezcano Callén
Alex Camps Luna
#K35 7/1/21, 9:45 PM
-
Pau Rio Rodriguez
Carlos Rio Charles
2-6 | 1-6
7/1/21, 9:45 PM
-
#K35
David Casanovas
David Casanovas
#K36 7/5/21, 8:30 PM
-
Lluis Martinez Gonzalez
David Barragan Garcia
1-6 | 5-7
7/5/21, 8:30 PM
-
#K36
Xavi Jerez Baciero
Ferran Lopez Sanchez
#K37 7/5/21, 6:00 PM
-
Pol Gomà
Carles Gomà
5-7 | 2-6
7/5/21, 6:00 PM
-
#K37
Carles Sauret
Pepe Jover
#K38 7/5/21, 7:15 PM
-
David Senserich
Esteve Boher
4-6 | 3-6
7/5/21, 7:15 PM
-
#K38
Fredrik Ohlander
Xavi Cantos
#K39 7/5/21, 7:15 PM
-
Luis Sanchez Taule
Mateu Ros Salas
6-7 | 4-6
7/5/21, 7:15 PM
-
#K39
Sergi Sole Ferrer
Jordi Del Barrio
#K40 7/4/21, 6:00 PM
-
Tomás Jerez
Bertroli Mota Francesc
6-7 | 1-6
7/4/21, 6:00 PM
-
#K40
Genis Sanchez
David Sánchez Ruiz
#K41 7/4/21, 4:45 PM
-
Toni Foixench
Alejandro Garrido Angel
6-7 | 6-0 | 8-10
7/4/21, 4:45 PM
-
#K41
Jose Luis Canet
Juan Carlos Alcántara
#K42 7/4/21, 4:45 PM
-
Juan Saez Estepa
Pere Bernal Girón
3-6 | 4-6
7/4/21, 4:45 PM
-
#K42
Jordi Félez Sangés
Jaime Masia Urrea
#K43 7/4/21, 7:15 PM
-
Paco Zamora
Lluís Buscà
3-6 | 3-6
7/4/21, 7:15 PM
-
#K43
Calvo Baron Samuel
Joan Valderas
#K44 7/4/21, 4:45 PM
-
Ruben Valle
Ferran Morris Vall
^ - WO
7/4/21, 4:45 PM
-
#K44
Daniel Martin
Ignasi Guerrero Garriga
#K45 7/4/21, 6:00 PM
-
Ignacio Pigrau
José Ramón Castro
^ - WO
7/4/21, 6:00 PM
-
#K45
Alvaro Auger
Manuel Zanui Montoliu
#K46 7/4/21, 8:30 PM
-
Sergio Miralles Molina
Albert Creu
0-6 | 6-1 | 10-0
7/4/21, 8:30 PM
-
#K46
Nicolás Ezequiel Roas Madrid
Javier Poo Espejo
#K47 7/4/21, 10:30 AM
-
Carles Subirà I Berini
Ramon Garcia Valls
6-3 | 6-3
7/4/21, 10:30 AM
-
#K47
Manel Martínez Peteira
Marc Martínez Hernández
#K48 7/4/21, 8:30 PM
-
Enric Martorell Fornés
Toni Pino Areales
6-2 | 7-5
7/4/21, 8:30 PM
-
#K48
Joan Pradell Grifol
Iker De Quadras Gausset

Octavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K49 7/6/21, 9:45 PM
-
Marti Grau
Gerard Grau Fradera
1-6 | 2-6
7/6/21, 9:45 PM
-
#K49
Carmelo Cano
Juanan Martinez Romero
#K50 7/6/21, 9:45 PM
-
David Casanovas
David Casanovas
6-2 | 6-1
7/6/21, 9:45 PM
-
#K50
Xavi Jerez Baciero
Ferran Lopez Sanchez
#K51 7/6/21, 9:45 PM
-
Carles Sauret
Pepe Jover
6-7 | 4-6
7/6/21, 9:45 PM
-
#K51
Fredrik Ohlander
Xavi Cantos
#K52 7/7/21, 9:45 PM
-
Sergi Sole Ferrer
Jordi Del Barrio
1-6 | 2-6
7/7/21, 9:45 PM
-
#K52
Genis Sanchez
David Sánchez Ruiz
#K53 7/6/21, 9:45 PM
-
Jose Luis Canet
Juan Carlos Alcántara
6-7 | 1-6
7/6/21, 9:45 PM
-
#K53
Jordi Félez Sangés
Jaime Masia Urrea
#K54 7/6/21, 8:30 PM
-
Calvo Baron Samuel
Joan Valderas
6-7 | 4-6
7/6/21, 8:30 PM
-
#K54
Ruben Valle
Ferran Morris Vall
#K55 7/6/21, 8:30 PM
-
Ignacio Pigrau
José Ramón Castro
6-4 | 6-1
7/6/21, 8:30 PM
-
#K55
Sergio Miralles Molina
Albert Creu
#K56 7/6/21, 9:45 PM
-
Carles Subirà I Berini
Ramon Garcia Valls
^ - WO
7/6/21, 9:45 PM
-
#K56
Enric Martorell Fornés
Toni Pino Areales

Cuartos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K57 7/8/21, 9:45 PM
-
Carmelo Cano
Juanan Martinez Romero
7-6 | 6-0
7/8/21, 9:45 PM
-
#K57
David Casanovas
David Casanovas
#K58 7/8/21, 9:45 PM
-
Fredrik Ohlander
Xavi Cantos
3-6 | 2-6
7/8/21, 9:45 PM
-
#K58
Genis Sanchez
David Sánchez Ruiz
#K59 7/8/21, 7:15 PM
-
Jordi Félez Sangés
Jaime Masia Urrea
6-0 | 6-1
7/8/21, 7:15 PM
-
#K59
Ruben Valle
Ferran Morris Vall
#K60 7/8/21, 8:30 PM
-
Ignacio Pigrau
José Ramón Castro
6-3 | 7-5
7/8/21, 8:30 PM
-
#K60
Carles Subirà I Berini
Ramon Garcia Valls

Semifinales

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K61 7/10/21, 9:15 AM
-
Carmelo Cano
Juanan Martinez Romero
6-3 | 6-3
7/10/21, 9:15 AM
-
#K61
Genis Sanchez
David Sánchez Ruiz
#K62 7/10/21, 9:15 AM
-
Jordi Félez Sangés
Jaime Masia Urrea
6-3 | 3-6 | 6-3
7/10/21, 9:15 AM
-
#K62
Ignacio Pigrau
José Ramón Castro

Final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K63 7/10/21, 5:00 PM
-
Carmelo Cano
Juanan Martinez Romero
-
7/10/21, 5:00 PM
-
#K63
Jordi Félez Sangés
Jaime Masia Urrea

Cuadro de consolación

Dieciseisavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K1 7/6/21, 8:30 PM
-
Alberto Heras
Heras
2-6 | 2-6
7/6/21, 8:30 PM
-
#K1
Pau Gassó Araiz
Ignasi Gasso Espina
#K2 7/5/21, 8:30 PM
-
Alex Tortras Raventós
Sergi Puig Cantín
6-7 | 6-3 | 10-6
7/5/21, 8:30 PM
-
#K2
Antonio Aljama Fernandez
Eric Aljama Garcia
#K3 7/4/21, 9:15 AM
-
Israel Ferreres
Ferran Mañe
6-1 | 6-3
7/4/21, 9:15 AM
-
#K3
Oscar Palencia Esteller
Eduard Ayo
#K4 -
-
Victor Flores Aragon
Nacho Mercader
WO - ^
-
-
#K4
Sergi Velasco
Josep Garcia
#K5 7/5/21, 7:15 PM
-
Dangel Salazar
Nacho Puigmartí
6-0 | 6-1
7/5/21, 7:15 PM
-
#K5
Jose Maria Porti
Eduard Segura
#K6 -
-
Albert Pons Morlanes
José Luis Gallego Ocaña
^ - RET
-
-
#K6
Miquel García Baldanta
Gonzalo Hevia Iglesias
#K7 7/5/21, 6:00 PM
-
Toni Milan Quero
Josep Cardona Vallès
4-6 | 4-6
7/5/21, 6:00 PM
-
#K7
Juan Carlos Mora
Rafael Passarell
#K8 -
-
Jordi Molet Palau
Tomas Moreiro
RET - ^
-
-
#K8
Juan Escandell
Quique Belzuz
#K9 7/4/21, 10:30 AM
-
Olivier Perrault Thoreux
Jordi Navarro Jane
6-1 | 6-4
7/4/21, 10:30 AM
-
#K9
Fernando Carretero Olmeda
Adrián Daniel Carretero
#K11 7/3/21, 6:00 PM
-
Jesus Gomez
Hans Balsells
6-3 | 6-0
7/3/21, 6:00 PM
-
#K11
Alvaro Jose Gonzalez
Pere Blasco
#K12 7/4/21, 4:45 PM
-
Juan Francisco Moreno
Juan Blas Garcia Macías
6-7 | 3-6
7/4/21, 4:45 PM
-
#K12
Nico Viñas Ferré
Albert Vilanova Rincón
#K13 7/4/21, 8:30 PM
-
Marc Ruiz
Pep Bizar
6-2 | 6-0
7/4/21, 8:30 PM
-
#K13
Lluis Sanroma Vima
Jaume Pujola Segura
#K14 7/4/21, 9:45 PM
-
Miguel Dionis Raurell
Toti Bosch
4-6 | 0-6
7/4/21, 9:45 PM
-
#K14
Pepe Fernandez
Josep Carbonell Callicó
#K15 7/4/21, 9:15 AM
-
Luis Abad
Fernando Gil
5-7 | 6-7
7/4/21, 9:15 AM
-
#K15
Bruno Sampaio Reis
Miquel Valls
#K16 7/5/21, 11:00 PM
-
Juan Saez Estepa
Pere Bernal Girón
7-6 | 6-3
7/5/21, 11:00 PM
-
#K16
Ferran Coll
Sergio Bande Fernandez

Octavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K17 7/7/21, 7:15 PM
-
Pau Gassó Araiz
Ignasi Gasso Espina
6-1 | 6-4
7/7/21, 7:15 PM
-
#K17
Alex Tortras Raventós
Sergi Puig Cantín
#K18 7/5/21, 11:00 PM
-
Israel Ferreres
Ferran Mañe
6-4 | 6-0
7/5/21, 11:00 PM
-
#K18
Sergi Velasco
Josep Garcia
#K19 7/6/21, 7:15 PM
-
Dangel Salazar
Nacho Puigmartí
6-2 | 6-3
7/6/21, 7:15 PM
-
#K19
Albert Pons Morlanes
José Luis Gallego Ocaña
#K20 7/6/21, 11:00 PM
-
Juan Carlos Mora
Rafael Passarell
2-6 | 1-6
7/6/21, 11:00 PM
-
#K20
Juan Escandell
Quique Belzuz
#K21 7/7/21, 6:00 PM
-
Juan Saez Estepa
Pere Bernal Girón
6-2 | 4-6 | 10-8
7/7/21, 6:00 PM
-
#K21
Nicolás Ezequiel Roas Madrid
Javier Poo Espejo
#K22 7/5/21, 11:00 PM
-
Jesus Gomez
Hans Balsells
3-6 | 7-5 | 10-4
7/5/21, 11:00 PM
-
#K22
Nico Viñas Ferré
Albert Vilanova Rincón
#K23 7/5/21, 11:00 PM
-
Marc Ruiz
Pep Bizar
6-4 | 4-6 | 10-9
7/5/21, 11:00 PM
-
#K23
Pepe Fernandez
Josep Carbonell Callicó
#K24 7/7/21, 11:00 PM
-
Bruno Sampaio Reis
Miquel Valls
-
7/7/21, 11:00 PM
-
#K24
Juan Saez Estepa
Pere Bernal Girón

Cuartos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K25 7/8/21, 6:00 PM
-
Pau Gassó Araiz
Ignasi Gasso Espina
6-3 | 6-2
7/8/21, 6:00 PM
-
#K25
Israel Ferreres
Ferran Mañe
#K26 7/8/21, 6:00 PM
-
Dangel Salazar
Nacho Puigmartí
6-4 | 6-2
7/8/21, 6:00 PM
-
#K26
Juan Escandell
Quique Belzuz
#K27 7/8/21, 6:00 PM
-
Juan Saez Estepa
Pere Bernal Girón
6-3 | 2-6 | 5-10
7/8/21, 6:00 PM
-
#K27
Jesus Gomez
Hans Balsells
#K28 -
-
Marc Ruiz
Pep Bizar
^ - WO
-
-
#K28
Bruno Sampaio Reis
Miquel Valls

Semifinales

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K29 7/10/21, 10:30 AM
-
Pau Gassó Araiz
Ignasi Gasso Espina
6-3 | 1-6 | 5-10
7/10/21, 10:30 AM
-
#K29
Dangel Salazar
Nacho Puigmartí
#K30 7/10/21, 10:30 AM
-
Jesus Gomez
Hans Balsells
6-7 | 1-6
7/10/21, 10:30 AM
-
#K30
Marc Ruiz
Pep Bizar

Final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K31 7/10/21, 5:00 PM
-
Dangel Salazar
Nacho Puigmartí
-
7/10/21, 5:00 PM
-
#K31
Marc Ruiz
Pep Bizar
Sponsors
Obra Social Sant Joan de Déu
Infosa
Aneto
Damm
Veri
Moventia
TGT
Gamax
comprar-camisetas
Doublet
Ceràmiques St Pancràs
La Pera
Gassò
SummaPadel
Xporty
Martiderm
Quimidex
Sidespin
X Grip Padel
Gro Oil
Maranges
Rovellats
Careli
Cuetara
Salerm
Cacaolat
Haribo
Climasol
4Karas
Abadal
ASE CARPAS