9è torneig de pàdel solidari #forçamiquel

2a Masc main bracket

Dieciseisavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K1 6/30/21, 8:30 PM
-
Jofre Riera Duran
Christian Lorente
6-0 | 610-76
6/30/21, 8:30 PM
-
#K1
Jordi Nicolas
Xavier Nicolas
#K2 7/4/21, 8:00 AM
-
Jordi Armengol Umbert
Gerard Armengol Ester
1-6 | 1-6
7/4/21, 8:00 AM
-
#K2
Pau Meca
Aimar Berasategui Zamora
#K3 7/4/21, 8:30 PM
-
Sergi Fonts Mestres
Aleix Badia Sicart
6-3 | 6-4
7/4/21, 8:30 PM
-
#K3
Bernat Llastarri
Xavi Medina
#K4 -
-
Jorge Garcia Perez
Albert Grau
RET - ^
-
-
#K4
Iker Mercader
David Gonzalez
#K5 7/3/21, 6:00 PM
-
Alex Rodríguez
Néstor Molina Morales
1-6 | 4-6
7/3/21, 6:00 PM
-
#K5
Xavier Busquets
Miquel Bayona
#K6 7/3/21, 8:00 AM
-
Josep Riart Planchart
Daniel Barragán Carrascosa
1-6 | 0-6
7/3/21, 8:00 AM
-
#K6
Ignasi Carballeira
álvaro Carrillo Fabrellas
#K7 7/3/21, 7:15 PM
-
Roberto Castillon Mezquita
Albert López Nonell
3-6 | 1-6
7/3/21, 7:15 PM
-
#K7
Alberto Garcia Peña
Arnau Riba
#K8 7/4/21, 7:15 PM
-
Juanjo Meca
Daniel Marín
2-6 | 3-6
7/4/21, 7:15 PM
-
#K8
Xavier Puig
Joan Graells
#K9 7/4/21, 6:00 PM
-
Ignacio Pastorino Napal
Guillem Bayona Hinojosa
6-7 | 6-1 | 10-7
7/4/21, 6:00 PM
-
#K9
Alexis Bosch Florenza
Marc Cantos
#K10 7/3/21, 9:15 AM
-
Alfons Rodriguez
Roger Boira Peris
6-0 | 6-2
7/3/21, 9:15 AM
-
#K10
Josep Castro
Jose Navarro
#K11 7/3/21, 6:00 PM
-
Cesar Balairon Onrubia
Jordi Capel Galindo
6-2 | 7-6
7/3/21, 6:00 PM
-
#K11
Carlos Cabanas
Osvaldo Gomez Sosa
#K12 7/4/21, 11:45 AM
-
Bruno Valentin
Nacho Vilaró De Arrieta
6-3 | 6-0
7/4/21, 11:45 AM
-
#K12
Andreu Bosch Balagué
Xavier Calvet Guardia
#K13 7/4/21, 9:15 AM
-
Arnau Martorell Dorado
Jofre Garcia Moreno
6-4 | 6-0
7/4/21, 9:15 AM
-
#K13
Albert Badia Gil
Toni Calvis Sole
#K14 7/3/21, 8:30 PM
-
Stephen Whiteley
Albert Mañé Julià
3-6 | 5-7
7/3/21, 8:30 PM
-
#K14
Gonzalo Ribé Sánchez
Nitus Andres
#K15 -
-
Rodrigo Junco Nicolau
Rodrigo Junco Nicolau
1-6 | 0-6
-
-
#K15
Jordi Macia
Alex Martin Llorente
#K16 7/3/21, 9:15 AM
-
Daniel Benejam
David Viñeta
4-6 | 2-6
7/3/21, 9:15 AM
-
#K16
Albert Bruna Camprodón
Victor Sanromà Roger

Octavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K17 7/5/21, 9:45 PM
-
Jofre Riera Duran
Christian Lorente
6-4 | 6-3
7/5/21, 9:45 PM
-
#K17
Pau Meca
Aimar Berasategui Zamora
#K18 7/7/21, 9:45 PM
-
Sergi Fonts Mestres
Aleix Badia Sicart
6-1 | 4-6 | 10-4
7/7/21, 9:45 PM
-
#K18
Iker Mercader
David Gonzalez
#K19 7/7/21, 9:45 PM
-
Xavier Busquets
Miquel Bayona
0-6 | 1-6
7/7/21, 9:45 PM
-
#K19
Ignasi Carballeira
álvaro Carrillo Fabrellas
#K20 7/6/21, 9:45 PM
-
Alberto Garcia Peña
Arnau Riba
6-3 | 6-1
7/6/21, 9:45 PM
-
#K20
Xavier Puig
Joan Graells
#K21 7/6/21, 9:45 PM
-
Ignacio Pastorino Napal
Guillem Bayona Hinojosa
2-6 | 1-6
7/6/21, 9:45 PM
-
#K21
Alfons Rodriguez
Roger Boira Peris
#K22 7/6/21, 8:30 PM
-
Cesar Balairon Onrubia
Jordi Capel Galindo
6-7 | 1-6
7/6/21, 8:30 PM
-
#K22
Bruno Valentin
Nacho Vilaró De Arrieta
#K23 7/6/21, 8:30 PM
-
Arnau Martorell Dorado
Jofre Garcia Moreno
WO - ^
7/6/21, 8:30 PM
-
#K23
Gonzalo Ribé Sánchez
Nitus Andres
#K24 7/7/21, 9:45 PM
-
Jordi Macia
Alex Martin Llorente
6-4 | 7-6
7/7/21, 9:45 PM
-
#K24
Albert Bruna Camprodón
Victor Sanromà Roger

Cuartos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K25 7/8/21, 8:30 PM
-
Jofre Riera Duran
Christian Lorente
6-7 | 6-7
7/8/21, 8:30 PM
-
#K25
Sergi Fonts Mestres
Aleix Badia Sicart
#K26 7/9/21, 9:45 PM
-
Ignasi Carballeira
álvaro Carrillo Fabrellas
3-6 | 6-2 | 10-4
7/9/21, 9:45 PM
-
#K26
Alberto Garcia Peña
Arnau Riba
#K27 7/9/21, 8:30 PM
-
Alfons Rodriguez
Roger Boira Peris
6-4 | 1-6 | 2-10
7/9/21, 8:30 PM
-
#K27
Bruno Valentin
Nacho Vilaró De Arrieta
#K28 7/9/21, 8:30 PM
-
Gonzalo Ribé Sánchez
Nitus Andres
7-6 | 3-6 | 6-10
7/9/21, 8:30 PM
-
#K28
Jordi Macia
Alex Martin Llorente

Semifinales

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K29 7/10/21, 10:30 AM
-
Sergi Fonts Mestres
Aleix Badia Sicart
2-6 | 5-7
7/10/21, 10:30 AM
-
#K29
Ignasi Carballeira
álvaro Carrillo Fabrellas
#K30 7/10/21, 10:30 AM
-
Bruno Valentin
Nacho Vilaró De Arrieta
6-3 | 6-2
7/10/21, 10:30 AM
-
#K30
Jordi Macia
Alex Martin Llorente

Final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K31 7/10/21, 5:00 PM
-
Ignasi Carballeira
álvaro Carrillo Fabrellas
-
7/10/21, 5:00 PM
-
#K31
Bruno Valentin
Nacho Vilaró De Arrieta

Cuadro de consolación

Octavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K1 7/2/21, 8:30 PM
-
Jordi Nicolas
Xavier Nicolas
6-1 | 6-2
7/2/21, 8:30 PM
-
#K1
Rodrigo Junco Nicolau
Rodrigo Junco Nicolau
#K2 -
-
Alexis Bosch Florenza
Marc Cantos
^ - RET
-
-
#K2
Juanjo Meca
Daniel Marín
#K3 -
-
Daniel Benejam
David Viñeta
6-0 | 6-1
-
-
#K3
Jordi Armengol Umbert
Gerard Armengol Ester
#K4 -
-
Alex Rodríguez
Néstor Molina Morales
RET - ^
-
-
#K4
Carlos Cabanas
Osvaldo Gomez Sosa
#K5 7/5/21, 11:00 PM
-
Stephen Whiteley
Albert Mañé Julià
6-0 | 5-7 | 10-0
7/5/21, 11:00 PM
-
#K5
Bernat Llastarri
Xavi Medina
#K7 7/4/21, 9:45 PM
-
Roberto Castillon Mezquita
Albert López Nonell
1-6 | 5-7
7/4/21, 9:45 PM
-
#K7
Albert Badia Gil
Toni Calvis Sole
#K8 7/5/21, 11:00 PM
-
Josep Castro
Jose Navarro
^ - RET
7/5/21, 11:00 PM
-
#K8
Josep Riart Planchart
Daniel Barragán Carrascosa

Cuartos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K9 7/8/21, 7:15 PM
-
Jordi Nicolas
Xavier Nicolas
6-1 | 6-0
7/8/21, 7:15 PM
-
#K9
Alexis Bosch Florenza
Marc Cantos
#K10 7/8/21, 7:15 PM
-
Daniel Benejam
David Viñeta
1-6 | 0-6
7/8/21, 7:15 PM
-
#K10
Carlos Cabanas
Osvaldo Gomez Sosa
#K11 7/6/21, 11:00 PM
-
Stephen Whiteley
Albert Mañé Julià
4-6 | 6-4 | 6-10
7/6/21, 11:00 PM
-
#K11
Andreu Bosch Balagué
Xavier Calvet Guardia
#K12 7/6/21, 11:00 PM
-
Albert Badia Gil
Toni Calvis Sole
6-1 | 6-4
7/6/21, 11:00 PM
-
#K12
Josep Castro
Jose Navarro

Semifinales

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K13 7/10/21, 10:30 AM
-
Jordi Nicolas
Xavier Nicolas
RET - ^
7/10/21, 10:30 AM
-
#K13
Carlos Cabanas
Osvaldo Gomez Sosa
#K14 7/10/21, 11:45 AM
-
Andreu Bosch Balagué
Xavier Calvet Guardia
0-6 | 2-6
7/10/21, 11:45 AM
-
#K14
Albert Badia Gil
Toni Calvis Sole

Final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K15 7/10/21, 5:00 PM
-
Carlos Cabanas
Osvaldo Gomez Sosa
-
7/10/21, 5:00 PM
-
#K15
Albert Badia Gil
Toni Calvis Sole
Sponsors
Obra Social Sant Joan de Déu
Infosa
Aneto
Damm
Veri
Moventia
TGT
Gamax
comprar-camisetas
Doublet
Ceràmiques St Pancràs
La Pera
Gassò
SummaPadel
Xporty
Martiderm
Quimidex
Sidespin
X Grip Padel
Gro Oil
Maranges
Rovellats
Careli
Cuetara
Salerm
Cacaolat
Haribo
Climasol
4Karas
Abadal
ASE CARPAS