9è torneig de pàdel solidari #forçamiquel

4a Mix main bracket

Octavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K1 7/3/21, 10:30 AM
-
Nuria Palos
Kai Roegele
7-6 | 7-6
7/3/21, 10:30 AM
-
#K1
Meritxell Forcen Gómez
Sergio Forradellas Ortega
#K2 7/5/21, 6:00 PM
-
Arantxa Regueiro Galisteo
Manuel Lorente Treserres
2-6 | 2-6
7/5/21, 6:00 PM
-
#K2
Sergi Pitarch
Mar Calero
#K3 7/5/21, 6:00 PM
-
Lluis Hurtado
Martina Hurtado Carmona
6-2 | 6-2
7/5/21, 6:00 PM
-
#K3
Jordi Guix Sitjes
Imma Soler Pons
#K4 7/5/21, 9:45 PM
-
Sandra Lopez Berges
Jordi Andreu
^ - RET
7/5/21, 9:45 PM
-
#K4
Arnau Andrada
Blanca Jimenez
#K5 7/5/21, 9:45 PM
-
Javier Ema
Raquel Ansó Morilla
5-7 | 6-4 | 10-9
7/5/21, 9:45 PM
-
#K5
Cristina Méndez Gordo
Mario Sabaté Carreras
#K6 7/5/21, 7:15 PM
-
Albert Tehas Puig
Marta Felez Sanges
2-6 | 1-6
7/5/21, 7:15 PM
-
#K6
Adrián Marza Balboa
Laura Alberich
#K7 7/5/21, 8:30 PM
-
Judith Palmes Bosch
Ignasi Jausas Farre
6-3 | 3-6 | 9-10
7/5/21, 8:30 PM
-
#K7
Sonia Mercado
Marcos Colomer
#K8 7/6/21, 6:00 PM
-
Maria Repullo
Sergi Repullo Sanchez
6-0 | 6-0
7/6/21, 6:00 PM
-
#K8
Beatriu Vilar
Jaume Casals

Cuartos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K9 7/7/21, 6:00 PM
-
Nuria Palos
Kai Roegele
4-6 | 1-6
7/7/21, 6:00 PM
-
#K9
Sergi Pitarch
Mar Calero
#K10 7/8/21, 8:30 PM
-
Lluis Hurtado
Martina Hurtado Carmona
6-2 | 7-5
7/8/21, 8:30 PM
-
#K10
Sandra Lopez Berges
Jordi Andreu
#K11 7/8/21, 8:30 PM
-
Javier Ema
Raquel Ansó Morilla
4-6 | 2-6
7/8/21, 8:30 PM
-
#K11
Adrián Marza Balboa
Laura Alberich
#K12 7/8/21, 7:15 PM
-
Sonia Mercado
Marcos Colomer
0-6 | 0-6
7/8/21, 7:15 PM
-
#K12
Maria Repullo
Sergi Repullo Sanchez

Semifinales

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K13 7/10/21, 8:00 AM
-
Sergi Pitarch
Mar Calero
6-3 | 6-4
7/10/21, 8:00 AM
-
#K13
Lluis Hurtado
Martina Hurtado Carmona
#K14 7/10/21, 8:00 AM
-
Adrián Marza Balboa
Laura Alberich
2-6 | 2-6
7/10/21, 8:00 AM
-
#K14
Maria Repullo
Sergi Repullo Sanchez

Final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K15 7/10/21, 5:00 PM
-
Sergi Pitarch
Mar Calero
-
7/10/21, 5:00 PM
-
#K15
Maria Repullo
Sergi Repullo Sanchez

Cuadro de consolación

Cuartos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K16 7/7/21, 8:30 PM
-
Meritxell Forcen Gómez
Sergio Forradellas Ortega
3-6 | 2-6
7/7/21, 8:30 PM
-
#K16
Arantxa Regueiro Galisteo
Manuel Lorente Treserres
#K17 7/7/21, 11:00 PM
-
Jordi Guix Sitjes
Imma Soler Pons
3-6 | 1-6
7/7/21, 11:00 PM
-
#K17
Albert Tehas Puig
Marta Felez Sanges
#K18 7/8/21, 9:45 PM
-
Judith Palmes Bosch
Ignasi Jausas Farre
2-6 | 5-7
7/8/21, 9:45 PM
-
#K18
Cristina Méndez Gordo
Mario Sabaté Carreras
#K19 -
-
Sandra Lopez Berges
Jordi Andreu
WO - ^
-
-
#K19
Beatriu Vilar
Jaume Casals

Semifinales

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K20 7/10/21, 11:45 AM
-
Arantxa Regueiro Galisteo
Manuel Lorente Treserres
0-6 | 3-6
7/10/21, 11:45 AM
-
#K20
Albert Tehas Puig
Marta Felez Sanges
#K21 7/10/21, 8:00 AM
-
Cristina Méndez Gordo
Mario Sabaté Carreras
6-3 | 6-1
7/10/21, 8:00 AM
-
#K21
Beatriu Vilar
Jaume Casals

Final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K22 7/10/21, 6:15 PM
-
Albert Tehas Puig
Marta Felez Sanges
-
7/10/21, 6:15 PM
-
#K22
Cristina Méndez Gordo
Mario Sabaté Carreras
Sponsors
Obra Social Sant Joan de Déu
Infosa
Aneto
Damm
Veri
Moventia
TGT
Gamax
comprar-camisetas
Doublet
Ceràmiques St Pancràs
La Pera
Gassò
SummaPadel
Xporty
Martiderm
Quimidex
Sidespin
X Grip Padel
Gro Oil
Maranges
Rovellats
Careli
Cuetara
Salerm
Cacaolat
Haribo
Climasol
4Karas
Abadal
ASE CARPAS