9è torneig de pàdel solidari #forçamiquel

3a Mix main bracket

Dieciseisavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K3 -
-
Marta Gil Brasó
David Capdevila Carcassona
WO - ^
-
-
#K3
Sergi Gironella Guzman
Irene Gironella Guzmán
#K4 7/4/21, 7:15 PM
-
Pati Esforzado
Juan Carlos Goma
6-2 | 3-6 | 10-5
7/4/21, 7:15 PM
-
#K4
Marta Ibañez Galbany
Eduard Carcaré
#K5 7/4/21, 6:00 PM
-
Jorge Castro
Paloma Diaz
6-2 | 6-2
7/4/21, 6:00 PM
-
#K5
Aroa Marin úbeda
Sergio Gonzalez Cano
#K6 7/3/21, 4:45 PM
-
Susana Giménez
Sergio Nieto
7-6 | 6-4
7/3/21, 4:45 PM
-
#K6
Juan Jimenenez
Clara Reyero Català
#K9 7/4/21, 8:00 AM
-
Judith López Ochoa
Joan Llorente
6-3 | 4-6 | 10-5
7/4/21, 8:00 AM
-
#K9
Pau Camps
Marta Ferrer
#K10 -
-
Elena Bonastre Padial
Ramon Bonastre
RET - ^
-
-
#K10
Anna Flo
Jordi Marín
#K11 7/4/21, 11:45 AM
-
Rosa Grueso Ruiz
Isaac Gonzalez Barrufet
6-4 | 6-0
7/4/21, 11:45 AM
-
#K11
Xavier Vilanova Rubau
Marta Nicolas Fernandez
#K12 7/4/21, 4:45 PM
-
Mario Rosell
Rebeca Arias
6-2 | 6-4
7/4/21, 4:45 PM
-
#K12
Eduard Bara Fernandez
Marta Marsiñach Frisach
#K15 7/3/21, 10:30 AM
-
Marc Parpal
Marita Montagut
6-1 | 6-3
7/3/21, 10:30 AM
-
#K15
Mireia Claret
Mireia Claret Terradas
#K16 -
-
Carles Verdú
Sandra Hidalgo
^ - WO
-
-
#K16
Alejandro Puig Molins
Laia Sitja

Octavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K17 7/4/21, 9:15 AM
-
David Hermosilla
Rosa Maria Rivas Algaba
7-5 | 7-5
7/4/21, 9:15 AM
-
#K17
Pep Barbany Bages
Roser Arocas Bertran
#K18 7/5/21, 7:15 PM
-
Sergi Gironella Guzman
Irene Gironella Guzmán
2-6 | 5-7
7/5/21, 7:15 PM
-
#K18
Pati Esforzado
Juan Carlos Goma
#K19 7/7/21, 6:00 PM
-
Jorge Castro
Paloma Diaz
6-1 | 5-7 | 10-8
7/7/21, 6:00 PM
-
#K19
Susana Giménez
Sergio Nieto
#K20 7/5/21, 7:15 PM
-
Andrea Andres Mercado
Pol Claret Terradas
6-3 | 6-4
7/5/21, 7:15 PM
-
#K20
Jordi Barril
Meritxell Amela Torrents
#K21 7/7/21, 6:00 PM
-
Judith López Ochoa
Joan Llorente
3-6 | 3-6
7/7/21, 6:00 PM
-
#K21
Anna Flo
Jordi Marín
#K22 7/8/21, 7:15 PM
-
Rosa Grueso Ruiz
Isaac Gonzalez Barrufet
6-4 | 6-4
7/8/21, 7:15 PM
-
#K22
Mario Rosell
Rebeca Arias
#K23 7/4/21, 4:45 PM
-
Carlos Gironella Perello
Cecilia Guzman Sanjaume
0-6 | 6-3 | 7-10
7/4/21, 4:45 PM
-
#K23
Esther Villarejo
Oscar Morales Gil
#K24 7/7/21, 7:15 PM
-
Marc Parpal
Marita Montagut
6-4 | 2-6 | 8-10
7/7/21, 7:15 PM
-
#K24
Carles Verdú
Sandra Hidalgo

Cuartos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K25 7/8/21, 9:45 PM
-
David Hermosilla
Rosa Maria Rivas Algaba
6-7 | 3-6
7/8/21, 9:45 PM
-
#K25
Pati Esforzado
Juan Carlos Goma
#K26 7/9/21, 7:15 PM
-
Jorge Castro
Paloma Diaz
6-1 | 6-2
7/9/21, 7:15 PM
-
#K26
Andrea Andres Mercado
Pol Claret Terradas
#K27 7/9/21, 7:15 PM
-
Anna Flo
Jordi Marín
^ - WO
7/9/21, 7:15 PM
-
#K27
Rosa Grueso Ruiz
Isaac Gonzalez Barrufet
#K28 7/9/21, 7:15 PM
-
Esther Villarejo
Oscar Morales Gil
7-5 | 6-3
7/9/21, 7:15 PM
-
#K28
Carles Verdú
Sandra Hidalgo

Semifinales

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K29 7/10/21, 9:15 AM
-
Pati Esforzado
Juan Carlos Goma
3-6 | 5-7
7/10/21, 9:15 AM
-
#K29
Jorge Castro
Paloma Diaz
#K30 7/10/21, 9:15 AM
-
Anna Flo
Jordi Marín
6-3 | 3-6 | 10-8
7/10/21, 9:15 AM
-
#K30
Esther Villarejo
Oscar Morales Gil

Final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K31 7/10/21, 6:15 PM
-
Jorge Castro
Paloma Diaz
-
7/10/21, 6:15 PM
-
#K31
Anna Flo
Jordi Marín

Cuadro de consolación

Octavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K2 7/4/21, 9:15 AM
-
Marta Gil Brasó
David Capdevila Carcassona
0-6 | 2-6
7/4/21, 9:15 AM
-
#K2
Mireia Claret
Mireia Claret Terradas
#K3 7/4/21, 9:45 PM
-
Juan Jimenenez
Clara Reyero Català
6-1 | 6-3
7/4/21, 9:45 PM
-
#K3
Pau Camps
Marta Ferrer
#K5 7/6/21, 11:00 PM
-
Xavier Vilanova Rubau
Marta Nicolas Fernandez
6-4 | 7-6
7/6/21, 11:00 PM
-
#K5
Eduard Bara Fernandez
Marta Marsiñach Frisach
#K6 7/7/21, 11:00 PM
-
Marta Ibañez Galbany
Eduard Carcaré
6-2 | 6-7 | 10-4
7/7/21, 11:00 PM
-
#K6
Sergi Gironella Guzman
Irene Gironella Guzmán

Cuartos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K9 -
-
Pep Barbany Bages
Roser Arocas Bertran
^ - WO
-
-
#K9
Mireia Claret
Mireia Claret Terradas
#K10 7/6/21, 6:00 PM
-
Juan Jimenenez
Clara Reyero Català
6-4 | 6-1
7/6/21, 6:00 PM
-
#K10
Aroa Marin úbeda
Sergio Gonzalez Cano
#K11 7/8/21, 6:00 PM
-
Xavier Vilanova Rubau
Marta Nicolas Fernandez
4-6 | 6-7
7/8/21, 6:00 PM
-
#K11
Marta Ibañez Galbany
Eduard Carcaré
#K12 -
-
Jordi Barril
Meritxell Amela Torrents
WO - ^
-
-
#K12
Carlos Gironella Perello
Cecilia Guzman Sanjaume

Semifinales

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K13 7/9/21, 6:00 PM
-
Pep Barbany Bages
Roser Arocas Bertran
6-7 | 5-7
7/9/21, 6:00 PM
-
#K13
Juan Jimenenez
Clara Reyero Català
#K14 7/9/21, 6:00 PM
-
Marta Ibañez Galbany
Eduard Carcaré
3-6 | 6-3 | 8-10
7/9/21, 6:00 PM
-
#K14
Carlos Gironella Perello
Cecilia Guzman Sanjaume

Final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K15 7/10/21, 5:00 PM
-
Juan Jimenenez
Clara Reyero Català
-
7/10/21, 5:00 PM
-
#K15
Carlos Gironella Perello
Cecilia Guzman Sanjaume
Sponsors
Obra Social Sant Joan de Déu
Infosa
Aneto
Damm
Veri
Moventia
TGT
Gamax
comprar-camisetas
Doublet
Ceràmiques St Pancràs
La Pera
Gassò
SummaPadel
Xporty
Martiderm
Quimidex
Sidespin
X Grip Padel
Gro Oil
Maranges
Rovellats
Careli
Cuetara
Salerm
Cacaolat
Haribo
Climasol
4Karas
Abadal
ASE CARPAS