9è torneig de pàdel solidari #forçamiquel

2a Mix main bracket

Octavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K1 7/5/21, 8:30 PM
-
Roger Puig
Mireia Riba
6-1 | 6-2
7/5/21, 8:30 PM
-
#K1
Brian Garcia Martin
Belén Hernández Betrián
#K2 6/30/21, 9:45 PM
-
Andrés González Gordo
Berta
6-2 | 6-2
6/30/21, 9:45 PM
-
#K2
Imma Jodas Volta
Cristian Monasor Cornet
#K3 7/5/21, 8:30 PM
-
Carme Ribot
Fernando Canela
4-6 | 4-6
7/5/21, 8:30 PM
-
#K3
Mario Navarro
Anaïs Gomez Ramon
#K4 7/6/21, 6:00 PM
-
Jordi Verdú
Carlota Verdu
4-6 | 6-2 | 8-10
7/6/21, 6:00 PM
-
#K4
Andreu Rivero Nuri
Anna Ferrer Jodas
#K5 7/4/21, 10:30 AM
-
Cris Reixach
David Martinez
4-6 | 7-5 | 10-5
7/4/21, 10:30 AM
-
#K5
Lluis Humet Ventin
Lali Masia
#K6 7/5/21, 6:00 PM
-
César Miguel
Mila Jové De Santisteban
3-6 | 1-6
7/5/21, 6:00 PM
-
#K6
Jordi Ortiga Schoft
Marta Fabrech
#K7 -
-
Laura Simón Espinalt
Mario Navarro Bayo
WO - ^
-
-
#K7
Seila García
Pere Lluís Martí Gonzalez
#K8 7/3/21, 8:30 PM
-
Ona Urquizu Caceres
Carlos Humet Aparici
6-7 | 3-6
7/3/21, 8:30 PM
-
#K8
Montse Julia
Jesus Angoy

Cuartos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K9 7/7/21, 8:30 PM
-
Roger Puig
Mireia Riba
7-6 | 6-0
7/7/21, 8:30 PM
-
#K9
Andrés González Gordo
Berta
#K10 7/7/21, 7:15 PM
-
Mario Navarro
Anaïs Gomez Ramon
6-0 | 6-4
7/7/21, 7:15 PM
-
#K10
Andreu Rivero Nuri
Anna Ferrer Jodas
#K11 7/7/21, 9:45 PM
-
Cris Reixach
David Martinez
1-6 | 4-6
7/7/21, 9:45 PM
-
#K11
Jordi Ortiga Schoft
Marta Fabrech
#K12 7/6/21, 9:45 PM
-
Seila García
Pere Lluís Martí Gonzalez
5-7 | 4-6
7/6/21, 9:45 PM
-
#K12
Montse Julia
Jesus Angoy

Semifinales

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K13 7/9/21, 9:45 PM
-
Roger Puig
Mireia Riba
1-6 | 0-6
7/9/21, 9:45 PM
-
#K13
Mario Navarro
Anaïs Gomez Ramon
#K14 7/9/21, 9:45 PM
-
Jordi Ortiga Schoft
Marta Fabrech
6-3 | 6-4
7/9/21, 9:45 PM
-
#K14
Montse Julia
Jesus Angoy

Final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K15 7/10/21, 6:15 PM
-
Mario Navarro
Anaïs Gomez Ramon
-
7/10/21, 6:15 PM
-
#K15
Jordi Ortiga Schoft
Marta Fabrech

Cuadro de consolación

Cuartos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K16 7/8/21, 6:00 PM
-
Ona Urquizu Caceres
Carlos Humet Aparici
6-1 | 6-1
7/8/21, 6:00 PM
-
#K16
Imma Jodas Volta
Cristian Monasor Cornet
#K17 7/7/21, 7:15 PM
-
César Miguel
Mila Jové De Santisteban
WO - ^
7/7/21, 7:15 PM
-
#K17
Carme Ribot
Fernando Canela
#K18 7/8/21, 6:00 PM
-
Brian Garcia Martin
Belén Hernández Betrián
6-2 | 6-0
7/8/21, 6:00 PM
-
#K18
Jordi Verdú
Carlota Verdu
#K19 7/9/21, 8:30 PM
-
Seila García
Pere Lluís Martí Gonzalez
1-6 | 4-6
7/9/21, 8:30 PM
-
#K19
Lluis Humet Ventin
Lali Masia

Semifinales

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K20 7/10/21, 8:00 AM
-
Ona Urquizu Caceres
Carlos Humet Aparici
4-6 | 5-7
7/10/21, 8:00 AM
-
#K20
Carme Ribot
Fernando Canela
#K21 7/10/21, 9:15 AM
-
Brian Garcia Martin
Belén Hernández Betrián
3-6 | 3-6
7/10/21, 9:15 AM
-
#K21
Lluis Humet Ventin
Lali Masia

Final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K22 7/10/21, 5:00 PM
-
Carme Ribot
Fernando Canela
-
7/10/21, 5:00 PM
-
#K22
Lluis Humet Ventin
Lali Masia
Sponsors
Obra Social Sant Joan de Déu
Infosa
Aneto
Damm
Veri
Moventia
TGT
Gamax
comprar-camisetas
Doublet
Ceràmiques St Pancràs
La Pera
Gassò
SummaPadel
Xporty
Martiderm
Quimidex
Sidespin
X Grip Padel
Gro Oil
Maranges
Rovellats
Careli
Cuetara
Salerm
Cacaolat
Haribo
Climasol
4Karas
Abadal
ASE CARPAS