9è torneig de pàdel solidari #forçamiquel

4a Fem main bracket

Treintaidosavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K1 -
-
0
-
-
-
#K1
0
#K2 -
-
Marta Trabal Muñoz
Blanca De Ferreter
WO - ^
-
-
#K2
Blanca Martí Borrell
Maria Garcia Puigdellívol
#K7 7/2/21, 9:45 PM
-
Esther Sastrada Gaspar
Leonor Jimenez
7-5 | 6-2
7/2/21, 9:45 PM
-
#K7
María Begoña Morales Díez
Elena Santamaría García De Jalón
#K8 7/1/21, 6:00 PM
-
Carlota Gonzalez
Mariona Martorell
6-1 | 6-0
7/1/21, 6:00 PM
-
#K8
Carlota Ferrer Estadella
Cristina Lete Domínguez
#K13 7/3/21, 10:30 AM
-
Neus Vidal I Jove
Blanca Marsé
6-0 | 6-1
7/3/21, 10:30 AM
-
#K13
Silvia Vilar
Metis Gausset Badosa
#K14 7/2/21, 7:15 PM
-
Silvia Castellvi Miralles
Carmina Ponti Riudor
6-3 | 6-1
7/2/21, 7:15 PM
-
#K14
Raquel García
Montse Andrés
#K25 7/1/21, 9:45 PM
-
Mireia Calsina Calvet
Silvia Martí
6-3 | 4-6 | 8-10
7/1/21, 9:45 PM
-
#K25
Sonia Semprun
Irene De Esteban Calderon
#K26 7/1/21, 7:15 PM
-
Marisa Laguna
Cristina Garcia Monton
3-6 | 4-6
7/1/21, 7:15 PM
-
#K26
Encarni Perez Bautista
Maria Luisa Montesinos
#K29 7/1/21, 8:30 PM
-
Anna Rio Marcos
Eva Mª Rodríguez Loba
3-6 | 4-6
7/1/21, 8:30 PM
-
#K29
Concepció Sanz
Montserrat Lopez Callejas
#K30 7/1/21, 7:15 PM
-
Barbara Payet Carbonell
Ana Piernas
6-3 | 7-5
7/1/21, 7:15 PM
-
#K30
Susana Velasco Castro
Laura Cusidó Diez

Dieciseisavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K34 7/1/21, 8:30 PM
-
Nuria Colmenero Collado
Saioa Talavera Disla
1-6 | 3-6
7/1/21, 8:30 PM
-
#K34
Mariona Mansilla Riera
Merce Bellosta
#K35 7/1/21, 9:45 PM
-
Olga Ferrer
Lucia Pallares Ferrer
6-1 | 6-2
7/1/21, 9:45 PM
-
#K35
Isabel Nevot
Sandra Fernández Villar
#K36 7/4/21, 8:30 PM
-
Esther Sastrada Gaspar
Leonor Jimenez
2-6 | 6-4 | 6-10
7/4/21, 8:30 PM
-
#K36
Carlota Gonzalez
Mariona Martorell
#K37 7/1/21, 6:00 PM
-
Cristina López Sánchez
Marta Mauri Miranda
6-0 | 6-0
7/1/21, 6:00 PM
-
#K37
Claudia Margets
Ana Gracia
#K38 6/30/21, 6:00 PM
-
Cris Granado
Anna Colom
2-6 | 2-6
6/30/21, 6:00 PM
-
#K38
Gemma Vidal Carner
Gemma Verges Parisi
#K39 7/4/21, 6:00 PM
-
Neus Vidal I Jove
Blanca Marsé
4-6 | 6-4 | 4-10
7/4/21, 6:00 PM
-
#K39
Silvia Castellvi Miralles
Carmina Ponti Riudor
#K40 7/2/21, 9:45 PM
-
Susana Palacio
Mariam Martin
6-0 | 6-0
7/2/21, 9:45 PM
-
#K40
Jose Sauque
Ariadna Galve Bosch
#K41 7/2/21, 7:15 PM
-
Maria Mañas Calv
Patricia Mañe
6-0 | 6-4
7/2/21, 7:15 PM
-
#K41
Alai Zubizarreta
Mercedes Haydon
#K42 7/2/21, 9:45 PM
-
Marta Marti Argemi
Nuria Marti
6-4 | 7-5
7/2/21, 9:45 PM
-
#K42
Gemma Fons
Conchita Fernández
#K43 7/2/21, 7:15 PM
-
Monica Gonzalez Adrio
Magali Botella
2-6 | 1-6
7/2/21, 7:15 PM
-
#K43
Visi Rico
Karina Varela Garcia
#K44 7/2/21, 8:30 PM
-
Julia Alvarez
Rosa Serrano
5-7 | 2-6
7/2/21, 8:30 PM
-
#K44
Cristina Azabal Rodriguez
Montse Costa Lafuente
#K45 7/3/21, 8:30 PM
-
Sonia Semprun
Irene De Esteban Calderon
6-0 | 6-1
7/3/21, 8:30 PM
-
#K45
Encarni Perez Bautista
Maria Luisa Montesinos
#K46 7/4/21, 8:30 PM
-
Andrea Martínez Molina
Cristina Cruz
7-5 | 1-6 | 10-8
7/4/21, 8:30 PM
-
#K46
Sandra González
Mónica Cordoba
#K47 7/3/21, 8:30 PM
-
Concepció Sanz
Montserrat Lopez Callejas
6-4 | 6-2
7/3/21, 8:30 PM
-
#K47
Barbara Payet Carbonell
Ana Piernas
#K48 7/4/21, 6:00 PM
-
Noa Ginjaume Matas
Ona Collellmir Jane
4-6 | 6-3 | 8-10
7/4/21, 6:00 PM
-
#K48
Nuria Arias Carretero
Lourdes Forcadell Jordan

Octavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K49 7/5/21, 8:30 PM
-
Blanca Martí Borrell
Maria Garcia Puigdellívol
7-5 | 6-3
7/5/21, 8:30 PM
-
#K49
Mariona Mansilla Riera
Merce Bellosta
#K50 7/6/21, 8:30 PM
-
Olga Ferrer
Lucia Pallares Ferrer
7-5 | 4-6 | 5-10
7/6/21, 8:30 PM
-
#K50
Carlota Gonzalez
Mariona Martorell
#K51 7/5/21, 6:00 PM
-
Cristina López Sánchez
Marta Mauri Miranda
0-6 | 3-6
7/5/21, 6:00 PM
-
#K51
Gemma Vidal Carner
Gemma Verges Parisi
#K52 7/5/21, 9:45 PM
-
Silvia Castellvi Miralles
Carmina Ponti Riudor
6-7 | 0-6
7/5/21, 9:45 PM
-
#K52
Susana Palacio
Mariam Martin
#K53 7/4/21, 10:30 AM
-
Maria Mañas Calv
Patricia Mañe
6-0 | 6-0
7/4/21, 10:30 AM
-
#K53
Marta Marti Argemi
Nuria Marti
#K54 7/4/21, 7:15 PM
-
Visi Rico
Karina Varela Garcia
2-6 | 1-6
7/4/21, 7:15 PM
-
#K54
Cristina Azabal Rodriguez
Montse Costa Lafuente
#K55 7/5/21, 9:45 PM
-
Sonia Semprun
Irene De Esteban Calderon
6-4 | 6-0
7/5/21, 9:45 PM
-
#K55
Andrea Martínez Molina
Cristina Cruz
#K56 7/5/21, 9:45 PM
-
Concepció Sanz
Montserrat Lopez Callejas
6-4 | 4-6 | 10-5
7/5/21, 9:45 PM
-
#K56
Nuria Arias Carretero
Lourdes Forcadell Jordan

Cuartos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K57 7/7/21, 8:30 PM
-
Blanca Martí Borrell
Maria Garcia Puigdellívol
1-6 | 1-6
7/7/21, 8:30 PM
-
#K57
Carlota Gonzalez
Mariona Martorell
#K58 7/7/21, 9:45 PM
-
Gemma Vidal Carner
Gemma Verges Parisi
6-2 | 4-6 | 5-10
7/7/21, 9:45 PM
-
#K58
Susana Palacio
Mariam Martin
#K59 7/7/21, 9:45 PM
-
Maria Mañas Calv
Patricia Mañe
6-4 | 4-6 | 9-10
7/7/21, 9:45 PM
-
#K59
Cristina Azabal Rodriguez
Montse Costa Lafuente
#K60 7/7/21, 8:30 PM
-
Sonia Semprun
Irene De Esteban Calderon
6-1 | 6-2
7/7/21, 8:30 PM
-
#K60
Concepció Sanz
Montserrat Lopez Callejas

Semifinales

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K61 7/9/21, 9:45 PM
-
Carlota Gonzalez
Mariona Martorell
6-1 | 6-1
7/9/21, 9:45 PM
-
#K61
Susana Palacio
Mariam Martin
#K62 7/9/21, 9:45 PM
-
Cristina Azabal Rodriguez
Montse Costa Lafuente
7-6 | 2-6 | 10-4
7/9/21, 9:45 PM
-
#K62
Sonia Semprun
Irene De Esteban Calderon

Final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K63 7/10/21, 11:45 AM
-
Carlota Gonzalez
Mariona Martorell
-
7/10/21, 11:45 AM
-
#K63
Cristina Azabal Rodriguez
Montse Costa Lafuente

Cuadro de consolación

Dieciseisavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K64 7/4/21, 7:15 PM
-
Cris Granado
Anna Colom
2-6 | 6-2 | 10-5
7/4/21, 7:15 PM
-
#K64
Claudia Margets
Ana Gracia
#K69 -
-
Mireia Calsina Calvet
Silvia Martí
^ - WO
-
-
#K69
Susana Velasco Castro
Laura Cusidó Diez
#K73 7/3/21, 11:45 AM
-
Monica Gonzalez Adrio
Magali Botella
^ - WO
7/3/21, 11:45 AM
-
#K73
Alai Zubizarreta
Mercedes Haydon
#K75 7/4/21, 7:15 PM
-
Julia Alvarez
Rosa Serrano
6-2 | 6-2
7/4/21, 7:15 PM
-
#K75
Jose Sauque
Ariadna Galve Bosch

Octavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K80 7/6/21, 6:00 PM
-
Cris Granado
Anna Colom
6-7 | 6-3 | 8-10
7/6/21, 6:00 PM
-
#K80
Anna Rio Marcos
Eva Mª Rodríguez Loba
#K81 -
-
María Begoña Morales Díez
Elena Santamaría García De Jalón
^ - WO
-
-
#K81
Gemma Fons
Conchita Fernández
#K82 7/6/21, 6:00 PM
-
Silvia Vilar
Metis Gausset Badosa
0-6 | 1-6
7/6/21, 6:00 PM
-
#K82
Mireia Calsina Calvet
Silvia Martí
#K83 7/3/21, 9:15 AM
-
Carlota Ferrer Estadella
Cristina Lete Domínguez
3-6 | 7-6 | 10-7
7/3/21, 9:15 AM
-
#K83
Raquel García
Montse Andrés
#K84 7/5/21, 6:00 PM
-
Noa Ginjaume Matas
Ona Collellmir Jane
6-3 | 6-2
7/5/21, 6:00 PM
-
#K84
Monica Gonzalez Adrio
Magali Botella
#K85 7/6/21, 11:00 PM
-
Sandra González
Mónica Cordoba
4-6 | 1-6
7/6/21, 11:00 PM
-
#K85
Julia Alvarez
Rosa Serrano
#K86 7/5/21, 9:45 PM
-
Isabel Nevot
Sandra Fernández Villar
2-6 | 2-6
7/5/21, 9:45 PM
-
#K86
Nuria Colmenero Collado
Saioa Talavera Disla
#K87 7/3/21, 10:30 AM
-
Marisa Laguna
Cristina Garcia Monton
6-2 | 4-6 | 4-10
7/3/21, 10:30 AM
-
#K87
Marta Trabal Muñoz
Blanca De Ferreter

Cuartos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K88 7/7/21, 6:00 PM
-
Anna Rio Marcos
Eva Mª Rodríguez Loba
0-6 | 0-6
7/7/21, 6:00 PM
-
#K88
María Begoña Morales Díez
Elena Santamaría García De Jalón
#K89 7/7/21, 6:00 PM
-
Mireia Calsina Calvet
Silvia Martí
6-0 | 6-0
7/7/21, 6:00 PM
-
#K89
Carlota Ferrer Estadella
Cristina Lete Domínguez
#K90 7/7/21, 6:00 PM
-
Noa Ginjaume Matas
Ona Collellmir Jane
5-7 | 6-7
7/7/21, 6:00 PM
-
#K90
Julia Alvarez
Rosa Serrano
#K91 7/7/21, 6:00 PM
-
Nuria Colmenero Collado
Saioa Talavera Disla
6-2 | 6-1
7/7/21, 6:00 PM
-
#K91
Marta Trabal Muñoz
Blanca De Ferreter

Semifinales

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K92 7/9/21, 6:00 PM
-
María Begoña Morales Díez
Elena Santamaría García De Jalón
1-6 | 3-6
7/9/21, 6:00 PM
-
#K92
Mireia Calsina Calvet
Silvia Martí
#K93 7/9/21, 6:00 PM
-
Julia Alvarez
Rosa Serrano
5-7 | 6-4 | 7-10
7/9/21, 6:00 PM
-
#K93
Nuria Colmenero Collado
Saioa Talavera Disla

Final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K94 7/10/21, 8:00 AM
-
Mireia Calsina Calvet
Silvia Martí
6-1 | 7-6
7/10/21, 8:00 AM
-
#K94
Nuria Colmenero Collado
Saioa Talavera Disla
Sponsors
Obra Social Sant Joan de Déu
Infosa
Aneto
Damm
Veri
Moventia
TGT
Gamax
comprar-camisetas
Doublet
Ceràmiques St Pancràs
La Pera
Gassò
SummaPadel
Xporty
Martiderm
Quimidex
Sidespin
X Grip Padel
Gro Oil
Maranges
Rovellats
Careli
Cuetara
Salerm
Cacaolat
Haribo
Climasol
4Karas
Abadal
ASE CARPAS