9è torneig de pàdel solidari #forçamiquel

2a Fem main bracket

Dieciseisavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K2 7/4/21, 8:00 AM
-
Victoria Armengol Azañedo
Yolanda Aguilar
5-7 | 1-6
7/4/21, 8:00 AM
-
#K2
Silvia Falcon
Maria Navarro
#K3 7/3/21, 7:15 PM
-
Sara Palanca
Marta Homs Riba
4-6 | 6-3 | 7-10
7/3/21, 7:15 PM
-
#K3
Berta Carballeira
Alba Fortuny Calvo
#K4 7/2/21, 8:30 PM
-
Judith Toro
Iola Bonet
6-2 | 0-6 | 10-8
7/2/21, 8:30 PM
-
#K4
Ariadna Hernandez Creus
Carme Rico Escofet
#K5 6/30/21, 8:30 PM
-
Tània Sanz Martin
Monica Fazio Araguas
6-1 | 6-1
6/30/21, 8:30 PM
-
#K5
Monica Asenjo Romero
Anna Aubert
#K6 6/30/21, 8:30 PM
-
Judith Figuera Alegre
Mònica Aguilar Ferrandiz
0-6 | 2-6
6/30/21, 8:30 PM
-
#K6
Mireia De La Rosa Marruedo
Elena Lecina Muñoz
#K7 7/3/21, 7:15 PM
-
Neus Pou
Maria Coscollola
2-6 | 6-4 | 2-10
7/3/21, 7:15 PM
-
#K7
Regina Mayol Alaber
Mónica Arias Carretero
#K8 7/3/21, 7:15 PM
-
Silvia Borges Murie
Carmen Borges
6-1 | 6-0
7/3/21, 7:15 PM
-
#K8
Carmen Juan-torres Carceller
Gemma Hidalgo
#K9 7/4/21, 10:30 AM
-
Meritxell Herràndiz
Alexia Moreno
6-3 | 7-5
7/4/21, 10:30 AM
-
#K9
Clara Garriga
Laura Garriga
#K10 7/3/21, 7:15 PM
-
Carla Hoyos Pueyo
Julia Alberola Tasso
3-6 | 2-6
7/3/21, 7:15 PM
-
#K10
Cristina Molina Gorostazu
Mariola Tasso
#K11 7/4/21, 9:15 AM
-
Sandra Gibert
Dolores Tomas Lencina
2-6 | 0-6
7/4/21, 9:15 AM
-
#K11
Alejandra Muñoz Cabistañ
Emma Balcells Pamies
#K12 7/3/21, 8:30 PM
-
Mariajo Tarraga
Andrea Richter Boix
6-2 | 6-4
7/3/21, 8:30 PM
-
#K12
Anna Rovira Cabanyes
Laura Medina Perez
#K15 -
-
Irene Moreiro Martínez
Silvia Molet
RET - ^
-
-
#K15
Laura Sanchez
Gloria Julia
#K16 7/4/21, 7:15 PM
-
Silvia Borrell
Monica Gregori
3-6 | 2-6
7/4/21, 7:15 PM
-
#K16
Marta López Unyó
Raquel Ferrés

Octavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K17 7/7/21, 9:45 PM
-
Loli Plaza Romero
Paula Sorolla Bermejo
6-4 | 6-4
7/7/21, 9:45 PM
-
#K17
Silvia Falcon
Maria Navarro
#K18 7/7/21, 8:30 PM
-
Berta Carballeira
Alba Fortuny Calvo
6-3 | 6-4
7/7/21, 8:30 PM
-
#K18
Judith Toro
Iola Bonet
#K19 7/7/21, 7:15 PM
-
Tània Sanz Martin
Monica Fazio Araguas
6-1 | 6-0
7/7/21, 7:15 PM
-
#K19
Mireia De La Rosa Marruedo
Elena Lecina Muñoz
#K20 7/6/21, 6:00 PM
-
Regina Mayol Alaber
Mónica Arias Carretero
1-6 | 2-6
7/6/21, 6:00 PM
-
#K20
Silvia Borges Murie
Carmen Borges
#K21 7/7/21, 8:30 PM
-
Meritxell Herràndiz
Alexia Moreno
6-0 | 6-2
7/7/21, 8:30 PM
-
#K21
Cristina Molina Gorostazu
Mariola Tasso
#K22 7/8/21, 8:30 PM
-
Alejandra Muñoz Cabistañ
Emma Balcells Pamies
3-6 | 7-6 | 10-7
7/8/21, 8:30 PM
-
#K22
Mariajo Tarraga
Andrea Richter Boix
#K23 7/1/21, 9:45 PM
-
Marta Cuesta
Amparo Sirvent Raga
2-6 | 6-7
7/1/21, 9:45 PM
-
#K23
Anna Bosch Balagué
Núria Corominas Bosch
#K24 7/5/21, 9:45 PM
-
Laura Sanchez
Gloria Julia
3-6 | 5-7
7/5/21, 9:45 PM
-
#K24
Marta López Unyó
Raquel Ferrés

Cuartos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K25 7/8/21, 9:45 PM
-
Loli Plaza Romero
Paula Sorolla Bermejo
6-0 | 6-2
7/8/21, 9:45 PM
-
#K25
Berta Carballeira
Alba Fortuny Calvo
#K26 7/8/21, 9:45 PM
-
Tània Sanz Martin
Monica Fazio Araguas
6-1 | 6-3
7/8/21, 9:45 PM
-
#K26
Silvia Borges Murie
Carmen Borges
#K27 7/9/21, 8:30 PM
-
Meritxell Herràndiz
Alexia Moreno
7-6 | 4-6 | 10-7
7/9/21, 8:30 PM
-
#K27
Alejandra Muñoz Cabistañ
Emma Balcells Pamies
#K28 7/6/21, 8:30 PM
-
Anna Bosch Balagué
Núria Corominas Bosch
6-4 | 4-6 | 8-10
7/6/21, 8:30 PM
-
#K28
Marta López Unyó
Raquel Ferrés

Semifinales

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K29 7/9/21, 7:15 PM
-
Loli Plaza Romero
Paula Sorolla Bermejo
0-6 | 1-6
7/9/21, 7:15 PM
-
#K29
Tània Sanz Martin
Monica Fazio Araguas
#K30 7/10/21, 9:15 AM
-
Meritxell Herràndiz
Alexia Moreno
4-6 | 6-7
7/10/21, 9:15 AM
-
#K30
Marta López Unyó
Raquel Ferrés

Final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K31 7/10/21, 5:00 PM
-
Tània Sanz Martin
Monica Fazio Araguas
-
7/10/21, 5:00 PM
-
#K31
Marta López Unyó
Raquel Ferrés

Cuadro de consolación

Octavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K33 7/4/21, 11:45 AM
-
Carmen Juan-torres Carceller
Gemma Hidalgo
WO - ^
7/4/21, 11:45 AM
-
#K33
Neus Pou
Maria Coscollola
#K34 7/2/21, 8:30 PM
-
Monica Asenjo Romero
Anna Aubert
6-0 | 6-0
7/2/21, 8:30 PM
-
#K34
Judith Figuera Alegre
Mònica Aguilar Ferrandiz
#K35 7/4/21, 6:00 PM
-
Carla Hoyos Pueyo
Julia Alberola Tasso
WO - ^
7/4/21, 6:00 PM
-
#K35
Sara Palanca
Marta Homs Riba
#K36 7/4/21, 8:30 PM
-
Clara Garriga
Laura Garriga
6-1 | 7-5
7/4/21, 8:30 PM
-
#K36
Victoria Armengol Azañedo
Yolanda Aguilar
#K37 7/5/21, 11:00 PM
-
Anna Rovira Cabanyes
Laura Medina Perez
1-6 | 6-1 | 10-4
7/5/21, 11:00 PM
-
#K37
Ariadna Hernandez Creus
Carme Rico Escofet

Cuartos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K40 7/6/21, 6:00 PM
-
Marta Cuesta
Amparo Sirvent Raga
6-3 | 3-6 | 10-7
7/6/21, 6:00 PM
-
#K40
Neus Pou
Maria Coscollola
#K41 -
-
Monica Asenjo Romero
Anna Aubert
6-1 | 6-2
-
-
#K41
Sara Palanca
Marta Homs Riba
#K42 7/7/21, 11:00 PM
-
Clara Garriga
Laura Garriga
6-3 | 4-6 | 10-9
7/7/21, 11:00 PM
-
#K42
Anna Rovira Cabanyes
Laura Medina Perez
#K43 7/6/21, 11:00 PM
-
Silvia Borrell
Monica Gregori
6-1 | 6-3
7/6/21, 11:00 PM
-
#K43
Sandra Gibert
Dolores Tomas Lencina

Semifinales

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K44 7/9/21, 9:45 PM
-
Marta Cuesta
Amparo Sirvent Raga
6-3 | 6-2
7/9/21, 9:45 PM
-
#K44
Monica Asenjo Romero
Anna Aubert
#K45 7/9/21, 9:45 PM
-
Clara Garriga
Laura Garriga
6-1 | 6-3
7/9/21, 9:45 PM
-
#K45
Silvia Borrell
Monica Gregori

Final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K46 7/10/21, 11:45 AM
-
Marta Cuesta
Amparo Sirvent Raga
-
7/10/21, 11:45 AM
-
#K46
Clara Garriga
Laura Garriga
Sponsors
Obra Social Sant Joan de Déu
Infosa
Aneto
Damm
Veri
Moventia
TGT
Gamax
comprar-camisetas
Doublet
Ceràmiques St Pancràs
La Pera
Gassò
SummaPadel
Xporty
Martiderm
Quimidex
Sidespin
X Grip Padel
Gro Oil
Maranges
Rovellats
Careli
Cuetara
Salerm
Cacaolat
Haribo
Climasol
4Karas
Abadal
ASE CARPAS