9è torneig de pàdel solidari #forçamiquel

1a Fem main bracket

Cuartos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K1 6/30/21, 9:45 PM
-
Alma Hidalgo
Macarena Rodriguez
6-3 | 6-1
6/30/21, 9:45 PM
-
#K1
Elisabeth Royo Tacias
Paula Cabanas
#K2 7/4/21, 8:30 PM
-
Laura Lozano Boada
Carola Guillem Padrós
6-3 | 6-0
7/4/21, 8:30 PM
-
#K2
Ariadna Nicolas
Judit Nicolás
#K3 7/5/21, 9:45 PM
-
Neus Yuste Colom
Anna Tubau
6-7 | 1-6
7/5/21, 9:45 PM
-
#K3
Patricia Gonzalez Quintero
Mireia Recasens Horta
#K4 7/3/21, 9:15 AM
-
Anna Vulart
Silvia Carnero Moles
3-6 | 5-7
7/3/21, 9:15 AM
-
#K4
Queralt Puig Gual
Xell Torrecilla

Semifinales

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K5 7/9/21, 9:45 PM
-
Alma Hidalgo
Macarena Rodriguez
6-4 | 6-4
7/9/21, 9:45 PM
-
#K5
Laura Lozano Boada
Carola Guillem Padrós
#K6 7/9/21, 9:45 PM
-
Patricia Gonzalez Quintero
Mireia Recasens Horta
6-4 | 6-4
7/9/21, 9:45 PM
-
#K6
Queralt Puig Gual
Xell Torrecilla

Final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K7 7/10/21, 6:15 PM
-
Alma Hidalgo
Macarena Rodriguez
-
7/10/21, 6:15 PM
-
#K7
Patricia Gonzalez Quintero
Mireia Recasens Horta

Cuadro de consolación

Semifinales

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K8 7/8/21, 7:15 PM
-
Elisabeth Royo Tacias
Paula Cabanas
3-6 | 4-6
7/8/21, 7:15 PM
-
#K8
Anna Vulart
Silvia Carnero Moles
#K9 7/8/21, 7:15 PM
-
Ariadna Nicolas
Judit Nicolás
RET - ^
7/8/21, 7:15 PM
-
#K9
Neus Yuste Colom
Anna Tubau

Final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K10 7/10/21, 11:45 AM
-
Anna Vulart
Silvia Carnero Moles
RET - ^
7/10/21, 11:45 AM
-
#K10
Neus Yuste Colom
Anna Tubau
Sponsors
Obra Social Sant Joan de Déu
Infosa
Aneto
Damm
Veri
Moventia
TGT
Gamax
comprar-camisetas
Doublet
Ceràmiques St Pancràs
La Pera
Gassò
SummaPadel
Xporty
Martiderm
Quimidex
Sidespin
X Grip Padel
Gro Oil
Maranges
Rovellats
Careli
Cuetara
Salerm
Cacaolat
Haribo
Climasol
4Karas
Abadal
ASE CARPAS